Hatice Teyze Leke Karşıtı Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Hatice Teyze Leke Karşıtı Krem 2023 Fiyatı Nedir?
04.03.2023 22:54
2023 Hatice Teyze Leke Karşıtı Krem, Arko Ultramed Cilt Kremi, Dermalogica Cilt Kremi fiyatı nedir? 2023 Bioaqua Cil Kremi, Aquaphor Cilt Kremi, Agarta Gül Kremi fiyatı nedir? Cilt tedavisinde sıklıkla kullanılan kremlerin 2023 yılındaki güncellenen en son fiyatlarını sizin için derledik. Detaylar yazımızda.

Hatice Teyze cilt kremi, yaşlılık, güneş lekeleri, hamilelik kaynaklı oluşan cilt lekeleri gibi lekelerin üzerinde düzenli kullanımda güzel geri dönüşler alan bir kremdir. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde hamileler ve çocuklar da güvenle kullanabilmektedir. Kendi alanında en güvenli ve en iyi leke açıcı krem olarak belirlenmiş bir kremdir. 2023 yılında güncellenen fiyatı ise 385TL olarak belirlenmiştir.

Arko Ultramed Cilt Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Arko Ultramed cilt kremi tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiş bir kremdir. İçeriğinde parafin, paraben ve benzeri herhangi bir zararlı içerik bulunmamaktadır. Bundan kaynaklı olarak hassas ve sorunlu ciltlerin kullanabilmesi için uygundur. Temizlenmiş cildinize ince bir tabaka şeklinde sürmeniz yeterli olacaktır.

Parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle iyice ovalayarak kan akışını harekete geçirin. Ardından bol ve saf su ile güzelce durulayın.  İlk kullanımdan itibaren cildinizin üzerindeki temizlik ve arınmışlığı hissedeceksiniz. Ürün haftada birkaç kez uyguladığınız taktirde, ölü derilerden arınmış, daha temiz ve daha canlı bir cilt vadediyor. 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 90,25 TL’dir.

Dermalogica Cilt Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Demalogica cilt ürünleri birçok farklı ürünü bulunan bir markadır. Cildi nemlendirmeyi, arındırmayı ve tedavi etmeyi amaçlamaktadır. İçeriğindeki farklı ve değerli bileşenleri ile akne kaynaklı problemlerin azalmasına ve daha temiz bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır. Serinin diğer cilt tipinize uygun ürünlerini kullanarak cildinizi onarabilirsiniz. Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve her cilt tipi için ürün bulabilirsiniz. 2023 yılında Dermalogica Cilt Kreminin güncellenen yeni fiyatı ise 1000-1500 TL arasındadır.

Bioaqua Cilt Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Bioaqua cilt kremi cildin PH dengesini sağlayarak yağ ve nem dengesini kontrol altına almayı hedeflemektedir.  İnce bir tüp şeklindedir. Kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Cildin fazladan sebum üretmesini engeller ve fazla sebum kaynaklı cilt gözeneği tıkanıklığını ortadan kaldırır. Cildin yüzeyini ve gözeneklerinin içini düzenli kullanımda kirden ve fazla yağdan arındırır, böylelikle sivilceye neden olabilecek nedenleri ortadan kaldırır. Ayrıca yumuşak formülü sayesinde hassas cilt tipleri de rahatlıkla bu üründen yararlanabilir. 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 189,99 TL’dir.

Aquaphor Cilt Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Nem dengesini kaybetmiş, çatlamış, tahriş olmuş deri yüzeyi, el, ayak ve dudaklar için vazgeçilmez bir üründür. İlk kullanımdan itibaren daha nemli ve pürüzsüz bir cilt vadetmektedir. Çok amaçlı kullanılabilen bu ürün aşırı tahriş olmuş cilt üzerinde de son derece etkili bir kremdir. Cildi korur, nemlendirir ve besler. Ayrıca soğuk havalara karşı cildin yüzeyini bir bariyer gibi örterek dış etkenlere karşı cildiniz üzerinde maksimum koruma sağlar. 2023 yılında ürünün güncellenen fiyatı ise 992,66-1000,75 TL olarak belirlenmiştir.

Agarta Gül Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Özellikleri ve bileşenleri karma ciltlere uygun şekilde geliştirilmiştir. A, C, D, B3 ve E vitamini destekli olarak üretilmiş olan bu ürün gül bitkisinin yapraklarından elde edilmiştir. İçeriğindeki doğal ve zengin bileşenlerden kaynaklı olarak her zaman elinizin altında bulundurabileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz bir bakım ürünüdür. Ürünün 2023 yılındaki güncellenen yeni fiyatı ise 34,90 TL’dir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir