Doğuş Otomotiv Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Doğuş Otomotiv Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?
06.02.2023 22:54
Otomotiv pazarının önde gelen isimlerinin 2023 bayilik şartlarına birlikte bakalım. 2023 Doğuş otomotiv, Fiat, Lassa Otomotiv bayilik açma şartları nelerdir? 2023 Honda, Volkswagen, Nissan, Suzuki bayilik açma şartları nelerdir? İşte detaylar.

Doğuş otomotiv, sektörün önde gelen, çağdaş ve yenilikçi düşünce yapısı ile diğer firmalardan sıyrılan bir sektör lideri konumundadır. Doğuş otomotiv francahise hizmeti verebilmesi için belli asgari koşulları taşıyor olmanız gerekmektedir. İşte Doğuş Otomotiv 2023 bayilik şartları,

. Kişinin ticaret yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir durumun bulunmaması,

.Adli sicil kaydının bulunmaması,

.Yeterli teknik ve teknoloji altyapısı

.Belirli maddi sermayenin hazır bulunması

.Bayilik açmak istediğiniz bölgede başka Doğuş Otomotiv bayiliğinin bulunmaması,

Fiat Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Bayilik açmak isteyen kişilerin bilmesi gereken ilk ve en önemli nokta belirli bir iş sermayesi oluşturmak ve temel teknik bilgilere hakim olmaktır. Fiat Türkiye ve dünyada birçok bayiliği olan en çok satışı yapılan araba markalarından biridir. Gelin Fiat markasının 2023 bayilik şatlarına birlikte bakalım.

.Yeterli yatırım bütçesine sahip olmak,

.İş planı hazırlamak

.Belirli bir müşteri kitlesine sahip olmak,

.Bayilik açmak istediğiniz bölgede başka Fiat bayisi bulunmaması,

.Belli teknik ve teknolojik altyapıya sahip olmak,

Lassa Otomotiv Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Lassa, Türkiye’nin en önde gelen ve zengin ailelerinden biri olan Sabancılar ve ortakları tarafından 1974 yılında kurulmuş olan bir lastik firmasıdır. Kurulduğu günden beri birçok kalite ödülüne de layık görülmüş olan bu firmadan bayilik almak isterseniz doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 2023 Lassa Otomotiv bayilik açma şartlarına birlikte göz atalım.

.İş planı hazırlamak( Bulundukları bölge, işle ilgili fizibilite raporu, müşteri portföyü gibi konular hakkında oluşturulması gereken ayrıntılı rapordur)

.Adli sicil kaydının bulunmaması

.Belirli bir hazır sermayeye sahip olması,

Honda Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

1948 yılında Japonya merkezli kurulmuş bir otomotiv markası olan Honda bugün dünyada birçok modeli ile satışı yapılan güçlü bir markadır. Honda bayiliği almak isteyen kişiler için 2023 Honda bayilik şartlarına birlikte göz atalım.

.Lokasyon( Honda bayiliği almak istiyorsanız, bulunduğunuz bölge işlek hatta merkezi bir konumda olmalıdır)

.Müşteri portföyü

.Hazır sermaye

.Adli sicil kaydının bulunmaması

.İş planı (fizibilite)

Volkswagen Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Oldukça ilgi duyulan bir marka olan Volkswagen otomotiv sektörünün en sevilen yüzlerinden biridir. Vermiş olduğu bayiliklerin yıllık kar oranları da genel olarak sektörün en çok gelir elde eden francihe noktalarıdır. 2023 Volkswagen bayilik şartlarına daha yakından bakalım.

.Yatırım gücü, hazır sermaye

.Eğitimli ve konuya hakim kişi, personel,

.Müşteri kitlesi,

.Adli sicil kaydı,

.Çağdaş ve yenilikçi iş ortakları,

Nissan Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Nissan otomotiv sektörünün öncü ve yenilikçi isimlerinden biridir. Nissan kişiye özel yapmış olduğu modellerle en ergonomik ve en son teknoloji tasarımlı araçlarını tüketicisinin hizmetine sunmaktadır. Nissan bayiliği açmak getirmiş olduğu yüksek kar kazancıyla oldukça mantıklı bir fikir. 2023 Nissan bayilik açma şartlarına gelin birlikte göz atalım.

.Otomotiv Tecrübesi

.Lokasyon Hakimiyeti

.Kayıtlı Sermaye Tutarı

.Teminat Mektubu

.İş planı

.Müşteri portföyü

.Adli sicil kaydının olmaması

Suzuki Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Ürün yelpazesi ve modeli oldukça geniş olan otomotiv markası Suzuki, farklı türde araç üreten bir Japon markasıdır. Dünya üzerinde kabul görmüş birçok ödülün de sahibi olan Suzuki markasının 2023 bayilik şartlarına Suzuki Otomobil Bayilik Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak öğrenebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için /www.suzuki.com.tradresinden destek alabilirsiniz.

.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir