Çöp Adam Dizisi Konusu Nedir?

Çöp Adam Dizisi Konusu Nedir?
25.10.2022 21:48
Gülseren Budayıcıoğlu’na Çöp Adam adlı kitabından esinlenerek ekranlara gelecek. Bu dizinin meraklıları için bir araştırma yaptık. Çöp adam dizisi konusu nedir, ne zaman başlayacak, uyarlama mı, gerçek hikâye mi? Oyuncuları kimdir, senaristi kimdir, yönetmeni kimdir?

Çöp Adam dizisi Peri ve Tamer adlı gencin saplantılı aşkını anlatır. Gerçek bir hikâye olduğu için çok dikkat çeken sahneler ile seyirciye ekrana bağlayacak. Tamer, Periyi saplantılı şekilde sevdiği için bu aşkın bitmesi ve daha sonra kendilerini bambaşka bir boyutlarda bulmaları ile devam eden hikâyedir. Hikâye gerçekçi bir yapısı ile herkesin hayatından bir kesit olarak ekranlara gelecek yapıdadır.

Çöp Adam Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin şu an hazırlık aşamaları tamamlanmamıştır. Fragmanı ekrana gelmiştir. Fakat yoğun bir çalışma ile yakında sevenleri ile bulaşacaktır. Tam bir kış dizisi olup, seyircinin içini ısıtacak cinsten olmaktadır. Tutkulu ve birbirlerini seven iki aşığın son derece entrikalı hallerini anlatır. Konusu ve diğer olayların akışı ile son derece kaliteli diziler arasında girecek.

Oyuncuları arasında Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan olması ile beraber daha çok seyirci olacağı anlamında gelir. İkilinin hayranları şu an sosyal medya da güzel yorumlar yaparak dizinin gelmesini dört gözle beklemektedirler. Ne zaman başlayacağına dair kulislerde bir ay içinde yayına gireceği anlamında bilgiler dönmektedir.

Çöp Adam Dizisi Uyarlama Mı?

Ünlü Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun iş hayatında gözlemlediği hastaların hayatını anlatarak kitaplar yazmıştır. Son zamanlarda bu kitaplar ekranlara da uyarlanmıştır. Gerçekçi olması ve herkesin kendi hayatından bir parça yakalamasından dolayı çok sevilmiştir. Çöp Adam da bu diziler arasına girer.

Çöp Adam gerçek bir hikâyeden uyarlanarak gerçek aşkı anlatan dizilerden olmaktadır. İzleyici de bu aşkın gerçek olduğunu izlediğinde farkına varacak. Gerek senaristi gerek oyuncuların birbirleri ile uyumları güzel olup, bu durumun ekrana yansıyacağının konuşulduğu söylenir.

Çöp Adam Dizisi Gerçek Hikaye Mi?

Kendi hastalarını hayatını bir deftere hikâye tarzı not ederek, bir kütüphane haline gelmiştir, Gülseren Budayıcıoğlu. Çok değerli ve ünlü bir psikolog olduğu için Türkiye’nin köklü aileleri de onu seçmiştir. O zengin fakir demeden birçok insanın hayatına dokunmuştur. İşte Çöp Adam dizisi de bu gerçek hikâyenin uyarlaması ile televizyon ekranlarına yansıyacak. Güzel bir hikâyenin olduğu ve konu yönünden de güzel senaryo ile hikâyeleştirilmiştir.

Çöp Adam Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Başrollerinde çok beğenilen iki isim vardır. Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu’dur. Bu ikili daha önce birçok dizi ve filmde başrol oynayıp izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Bu sebepten ötürü oyuncuların hayranları da bu işe çok sevinip diziyi dört gözle bekliyorlar.

Çöp Adam Dizisi Senaristi Kimdir?

Senaristleri Melek Gençoğlu ile Su Ersöz olmaktadır. İkili dizinin tüm bölümlerini beraber yazarak diziyi başka boyutlara taşımaya karar vermişler. Eser Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olup senaristlerin de sihirli dokunuşları ile daha güzel olacağına benziyor.

Çöp Adam Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın olmaktadır. Ünlü yönetmen birçok ve dizinin de yönetmenliğini yapmıştır. Bu dizide de güçlü yönüyle çalışıp, yöneterek, diziye olumsuz bakış açılarını değiştirecek.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir