Berna Keklikler Hakkında Merak Edilenler

Berna Keklikler Hakkında Merak Edilenler
06.12.2021 11:20
Birçok farklı yarışma programında yer alan Berna Keklikler büyük bir hayran kitlesine sahip. Katıldığı programlarda gösterdiği performans ile hayatlarımıza giren Berna Keklikler, takipçilerinin yakın takibi altında. Berna Keklikler ve hayatına dair bilinmeyenler de takipçileri tarafından merak unsuru olmuş durumda. Berna Keklikler kaç yaşında, aslen nereli, hangi yarışmalara katıldı, sevgilisi var mı konularını sizler için araştırdık.

Magazinde gündeminde sıkça yer edinen ve sosyal medya üzerinde dikkat çekici bir profile sahip olan Berna Keklikler’in hayatına dair bilinmeyenler merak konusu oldu. Ekonomi eğitimi almış olan Keklikler’in Almanya’da katılmış olduğu Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazandığını biliniyor. Fitness ve yüzme gibi spor dallarıyla ilgilenen Berna Keklikler, oyunculuk, modellik, sunuculuk gibi işlerle de uğraşıyor. Balık burcu olan Keklikler, 1.76 boyunda ve 61 kilodur. Sinemaya düşkün olduğunu sıklıkla ifade eden Berna, bale, buz pateni, voleybol ve yüzme gibi pek çok spor dalı ile yakından ilgilendiğini ve haftanın hemen her günü spor yaptığını belirtmişti. Maceracı ve savaşçı bir ruha sahip olduğunu söyleyen Berna Keklikler aynı zamanda doğayı da çok seviyor. Yarışmalarda sergilediği agresif tutumlarla da dikkat çeken Keklikler son günlerin popüler isimleri arasında yer alıyor.

Berna Keklikler Kaç Yaşında?

Katıldığı yarışma programları ile hayatlarımıza giren Berna Keklikler sosyal medya platformları üzerinde popüler bir isim. Özellikle Instagram platformu üzerinde büyük bir takipçisi kitlesine sahip olan Berna Keklikler, hesabı üzerinden sıkça kişisel gönderiler paylaşıyor. Takipçi sayılarını günden güne arttıran Keklikler’in kaç yaşında olduğu hakkında en çok merak edilen sorulardan biri. Berna Keklikler 25 Şubat 1989 doğumlu olup 32 yaşındadır.

Berna Keklikler Aslen Nereli?

Yarışma programlarında sergilediği agresif tavırlar kadar aksanı ile de dikkat çeken Berna Keklikler’in aslen nereli olduğu merak konusu oldu. 25 Şubat 1989 doğumlu ve 32 yaşında olduğu bilinen Berna Keklikler, Gelsenkirchen Almanya doğumludur. Aslen Almanya doğumlu olan Keklikler, aktif yaşantısını İstanbul’da kardeşleri ile birlikte sürdürmektedir.

Berna Keklikler Hangi Yarışmalara Katıldı?

Birçok farklı yarışmada yer alan Berna Keklikler, ilk önce Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazanmıştır. 2016 yılının Eylül ayında ekranlara gelen Göz6 programında, asıl hedefi olan Survivor’a katılmak için ilk adımı atmıştır. Berna Keklikler, Göz6 programında finale kalarak Kızlar Takımının şampiyonu olmuştur. Bu şampiyonluk sonucu Survivor 2017’ye katılma hakkı kazanmıştır. Yine 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Annenize Sorduk yarışmasında birinci olarak, 450.000 TL değerindeki Porsche marka aracın sahibi olmuştur. Berna Keklikler’in adı son günlerde, önümüzdeki dönemlerde ekranlara gelecek Survivor All Star ile anılıyor. Berna’nın takipçileri bu haber karşısında başarılı yarışmacıya olan desteklerini yeniden dillendirmeye başladılar bile.

Berna Keklikler Sevgilisi Var Mı?

Adı sık sık iş adamları ve sosyal medya fenomenleri ile anılan Berna Keklikler aşk hayatı ile zaman zaman magazin gündemini meşgul ediyor. Aşk hayatı merak konusu olan sosyal medya fenomeninin hayatında birinin olup olmadığı bilinmiyor. Sosyal medya hesapları üzerinden kişisel paylaşımlarına yer veren Keklikler, özel hayatını adeta sır gibi gizliyor. Bu sebepten ötürü Berna Keklikler’in sevgilisinin olup olmadığı konusunda net bir bilgi yer almıyor. 


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir