Köfn Bi' Tek Ben Anlarım Şarkı Sözleri Kime Ait?

Köfn Bi' Tek Ben Anlarım Şarkı Sözleri Kime Ait?
11.06.2024 22:46
Köfn bi’ tek ben anlarım şarkı sözleri kime ait? Diva yorgun sözleri kime ait? Ali cabbar sözleri kime ait? Antidepresan sözleri kime ait? Müphem sözleri kime ait? Sorularının yanıtlarını yazımızda sizler için araştırdık.

KÖFN grubunun "Bi' Tek Ben Anlarım" şarkısının sözleri ve müziği Salman Tin'e, düzenleme ve prodüksiyonu ise Bilge Kağan Etil'e aittir. Şarkı, yayınlandığı tarihten itibaren büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmış ve çeşitli müzik platformlarında popüler olmuştur​

Diva Yorgun Sözleri Kime Ait?

Melike Şahin'in seslendirdiği "Diva Yorgun" şarkısının sözleri ve müziği Mabel Matiz'e aittir. Şarkı, Matiz'in yakın arkadaşı Melike Şahin'e bir düğün hediyesi olarak yazılmıştır. Şarkının düzenlemesi Zafer Tunç Resuloğlu tarafından yapılmıştır ve video klibi Sinan Tuncay tarafından yönetilmiştir. Klibin çekimleri, Aksaray'da bir düğün salonunda gerçekleştirilmiş ve klipte Melike Şahin'e 35 kişi eşlik etmiştir.

Ali Cabbar Sözleri Kime Ait?

"Ali Cabbar" şarkısının sözleri ve müziği Emir Can İğrek'e aittir. Bu şarkı, Emir Can İğrek'in 2019 yılında yayınlanan "Parti İptal" albümünde yer almaktadır. Şarkı, sevdiği kadının başkasıyla evlendiğini gören ve bunun üzerine yaşadığı hüzünle askere gidip şehit olan Ali Cabbar'ın hikayesini anlatmaktadır.

Ali Cabbar, Tekirdağ'da yaşayan ve köy düğünlerinde klarnet çalan bir gençtir. Sevdiği kadının başkasıyla evlendiğini gördükten sonra askere gitmeye karar verir ve birkaç ay sonra şehit olur. Bu hüzünlü hikaye, Emir Can İğrek tarafından şarkı sözlerine dökülmüştür.

Antidepresan Sözleri Kime Ait?

"Antidepresan" şarkısının sözleri Mabel Matiz ve Mert Demir tarafından yazılmıştır. Şarkının bestesi ve prodüksiyonu ise Mert Demir'e aittir. Şarkıda, aşk acısı ve çaresizlik temaları işlenmekte, bu durumun insan üzerinde bıraktığı derin etkiler vurgulanmaktadır.

Müphem Sözleri Kime Ait?

"Müphem" şarkısının sözleri ve müziği Mabel Matiz'e aittir. Bu şarkı, Mabel Matiz'in "Fatih" albümünde yer almakta ve sanatçının kişisel favorilerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Şarkının teması, aşk ve belirsizlik etrafında şekillenmekte olup, sözlerinde içsel bir yolculuk ve duygusal derinlikler işlenmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir