Mustafa Merter Nerede Çalışıyor?

Mustafa Merter Nerede Çalışıyor?
30.06.2024 18:51
Mustafa Merter, Murat Birsel şimdi nerede çalışıyor? Nevzat Çiçek, Nevşin Mengü, Nuran Türkçapar nerede çalışıyor? İşte o detaylar...

Mustafa Merter, Türk bir psikiyatrist ve psikoterapisttir. Özellikle "Nefs Psikolojisi" adı verilen psikoterapi yaklaşımı ile tanınır. Çalışma yeri ve detayları zaman içinde değişebilir, bu nedenle güncel bilgilere ulaşmak için doğrudan kaynaklara veya profesyonel web sitelerine başvurmanız en iyisidir. Ancak, genel bilgi olarak Mustafa Merter'in uzun yıllar İsviçre'de yaşadığı ve çalıştığı bilinir. Ayrıca Türkiye'de çeşitli seminerler, eğitimler ve konferanslar düzenlemiştir. 

Murat Birsel Şimdi Nerede Çalışıyor?

Murat Birsel, Türk gazeteci, köşe yazarı ve televizyon programcısı olarak tanınır. 1960 doğumlu olan Birsel, Türkiye'nin önde gelen gazetelerinde ve televizyon kanallarında uzun yıllar boyunca çalışmıştır. Murat Birsel'in kariyeri boyunca çalıştığı bazı önemli yerler arasında Hürriyet, Sabah ve Habertürk gibi medya kuruluşları bulunmaktadır. 

Nevzat Çiçek Nerede Çalışıyor?

Nevzat Çiçek, Türk gazeteci, yazar ve televizyon programcısı olarak tanınmaktadır. Özellikle araştırmacı gazeteciliği ve köşe yazılarıyla bilinir. Nevzat Çiçek, kariyeri boyunca çeşitli medya kuruluşlarında çalışmış ve televizyon programlarında yer almıştır.Güncel bilgiye göre Nevzat Çiçek, Türkiye'de gazetecilik kariyerine devam etmektedir. Şu an itibarıyla, 24 TV'de "Kayıt Dışı" isimli programın yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapmaktadır. Ayrıca çeşitli gazetelerde ve dergilerde köşe yazıları yazmaktadır.

Nevşin Mengü Nerede Çalışıyor?

Nevşin Mengü, Türk gazeteci ve televizyon sunucusu olarak tanınmaktadır. Kariyeri boyunca birçok önemli medya kuruluşunda çalışmış ve özellikle haber sunuculuğu ile dikkat çekmiştir. Nevşin Mengü, CNN Türk kanalında uzun yıllar görev yapmış ve burada sunduğu ana haber bültenleri ile geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Güncel bilgiye göre Nevşin Mengü, 2024 itibarıyla gazetecilik kariyerine çeşitli platformlarda devam etmektedir. YouTube kanalında "Nevşin Mengü ile Bire Bir" adlı programı sunmakta ve burada çeşitli konuları ele alarak izleyicileriyle paylaşmaktadır. Ayrıca, "Independent Türkçe" adlı haber sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Nuran Türkçapar Nerede Çalışıyor?

Nuran Türkçapar, Türk klinik psikolog ve terapist olarak tanınan bir uzmandır. Türkiye'de çeşitli kurumlarda ve özel muayenehanesinde çalışmış ve çalışmalarıyla tanınmıştır. Nuran Türkçapar, özellikle bilişsel davranışçı terapi (BDT) alanında uzmanlaşmış ve bu alanda çeşitli eğitimler ve seminerler düzenlemiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir