Funda Eryiğit’in Burnu Estetik Mı?

Funda Eryiğit’in Burnu Estetik Mı?
17.11.2022 22:58
Son dönemde birçok ünlü burun estetiği yaptırmakta. Funda Eryiğit, Funda Arar’ın burnu estetik mi, Farah Zeynep Abdullah, Funda Eryiğit’in burnu estetik mi? Furkan Andıç, Fulya Öztürk, Gülşen ve Gülse Birsel’in burnu estetik mi sizler için araştırdık.

Ekranlardan tanıdığımız dizi oyuncusu Funda Eryiğit’in takipçileri tarafından güzelliğinin sırrı merak edilmektedir. Göz altı torbalarını aldırdığı bilinse de kendisinin burun estetiği yaptırıp yaptırmadığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Funda Arar’ın Burnu Estetik Mi?

Birçoğumuzun severek dinlediği şarkıcı Funda Arar güzelliğiyle ve çektiği kliplerle de merak konusu olmuştur. Çıkmış olduğu bir program sonrasında takipçileri tarafından geçirmiş olduğu estetik ameliyatları hemen fark edilen Arar’ın burun estetiği geçirip geçirmediği tam olarak bilinmemektedir. Yanak dolgusu ve alın bölgesine botoks işlemi yaptırdığı bilinmektedir.

Farah Zeynep Abdullah’ın Burnu Estetik Mi?

Birçok dizide rol alan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın güzelliği de dikkat çekmektedir. Kendisinin burun estetiği yaptırdığı bilinmektedir. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki başarılı rolleriyle birçok insanın gönlünü kazanan ünlü isim, Bergen filminde de başrol oyuncusu olarak görev almıştır.

Furkan Andıç’ın Burnu Estetik Mi?

İstanbul doğumlu birçoğumuzun tanıdığı Furkan Andıç oyunculuk yapmaktadır. Yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlü oyuncunun estetik ameliyatı geçirip geçirmediği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Fulya Öztürk’ün Burnu Estetik Mi?

Haber kanallarından tanıdığımız Fulya Öztürk sunuculuk yapmaktadır. Güzelliğiyle birçok insanın ilgi odağı olan Fulya Öztürk ekranların sevilen yüzlerindendir. Kendisinin eski fotoğraflarına bakıldığında estetik operasyonları geçirdiği fark edilmektedir. Burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı konusunda ise net bir bilgiye rastlanmamıştır.

Fulya Zenginer’in Burnu Estetik Mi?

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Fulya Zenginer güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Küçük Kadınlar dizisinden birçok insan tarafından tanınan Zenginer’in son dönemlerdeki görünüşü eski halini pek yansıtmamaktadır. Bu nedenle ünlü oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı merak konusu olmuştur. Ancak Fulya Zenginer’in burnunun estetik olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Gülşen’in Burnu Estetik Mi?

Son dönemlerde çok fazla gündeme gelen ünlü şarkıcı Gülşen güzelliğiyle ve giydiği kıyafetlerle dikkat çekmektedir. Günümüzde Türk Pop müziğinin en çok dinlenen isimleri arasında yer alan Gülşen aynı zamanda yapmış olduğu açıklamalarla da gündemden düşmüyor. Son zamanlarda İmam Hatiplerle ilgili yapmış olduğu açıklamalar da ünlü şarkıcının sorunlu dönemler yaşamasına sebep olmuştur. Değişim yaşadığı söylentileri bulunan Gülşen’in estetik ameliyatı olduğu bilinmekte ancak burnunun estetik olup olmadığı bilinmemektedir.

Gülse Birsel’in Burnu Estetik Mi?

Sempatik duruşu ve güler yüzüyle sevilen isim Gülse Birsel ekranların sevilen yüzlerindendir. Kendisine yöneltilen estetik sorularına “Sırrım gülsuyu ve hayata pozitif bakmak diyemeyeceğim! Göz kenarı, iki kaş arasında botoks, burnumda geçici dolgu var. Bıçaklı makaslı işlere bulaşmadım” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir