Ünlü Oyuncu Özge Borak'ın Evlilik İtirafı Çok Konuşuldu

Ünlü Oyuncu Özge Borak'ın Evlilik İtirafı Çok Konuşuldu
17.04.2023 17:26
Özge Borak, Ahmet Mümtaz Taylan'ın programına katıldı ve orada yaptığı evlilik itirafı ile gündem oldu. Daha önce Ata Demirer ve Bülent Şakrak ile evlilik yapan Özge Borak'ın o açıklamaları...

Özge Borak, başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncu olarak bilinmektedir. Son olarak, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu Empati programına konuk oldu ve Bülent Şakrak ve Ata Demirer ile evlilikleri hakkında ve neden çocuk sahibi olmadığına dair konuştu. 

Neden çocuk sahibi olmak istemediğiyle ilgili konuşan Borak, "Anneyle babayla arkadaş olunmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bir miktar tabii ki olabilir ama arkadaş başka bir şey. Kavram karmaşasına gider fazlası. Yetişkince arkadaşlıkta iyiyiz ama. Anneme söylediğim bir şeyi babamdan, babama söylediğim bir şeyi annemden duymamışımdır. Eğer bu saatten sonra olabilirse, onlar gibi ebeveyn olmak isterim. Çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi anne olmak. Hep çok istedim ama olmadı. Yaşadığım ilişkilere baktığımda, kimseyi suçlamak için de söylemiyorum, o noktada bazı şeylerin yolunda gitmeme ihtimalini öngörüp, sırf sadece istiyorum diye çocuk yapmadım" dedi.

2006-2010 yılları arasında Bülent Şakrak, 2012-2014 yılları arasından da Ata Demirer ile evlilik yapan Özge Borak, "Sen kendi doğrularına göre yaşıyor musun?" sorusu üzerine evliliklerine değinerek şunları söyledi: "Yaşamıyordum. Büyük oranla yaşamıyordum. Neden? Eski evliliklerime de gidebiliriz. Doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim. Ama ayıp olmasın ya şimdi, o kadar da adım attık diye vazgeçmedim. Belki de son 8 yıldır kendi doğrularımla yaşıyorum. Artık kimseye verecek bir hesabım yok. Bu benim hayatım. Kimseye kötülüğüm yok, bu kararı ben verdim diye yaşıyorum hayatı."


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir