Vivo Telefon Hakkında Sıkça Araştırılan Konular Nelerdir?

Vivo Telefon Hakkında Sıkça Araştırılan Konular Nelerdir?
17.08.2022 16:44
Vivo telefon yorumları nasıldır, vivo telefon fiyatları nasıldır, vivo telefon alınır mı, vivo telefon ekran görüntüsü alma nasıl yapılır, vivo telefon garanti süresi ne kadardır, vivo telefon menşei hangi ülkedir, vivo telefon modelleri nelerdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Vivo şu anda dünyada az tanınan Çinli telefon markalarından bir tanesidir ve diğer Çin markalarından miras aldığı gibi uygun fiyatlı akıllı telefonlar üretmektedir, Vivo telefon birkaç benzersiz üst segmentte yenilik bağlantıları ve yatırımları sayesinde, gelecekte onunla alakalı daha çok şey duyuyor olacağız gibi görünüyor. Vivo 2009 senesinde kuruldu ve telefonlarını bir dönem yalnızca Çin’de sattı. 2014 senesinde şirketin erişimini ağırlıklı şekilde Güney Asya’da olmak üstüne birkaç ülkeye daha satmaya başladı. 2020 senesinde Avrupa’da ilk akıllı telefonunu piyasaya süren vivo, cihazlarını İngiltere, İtalya, Fransa ve İspanya da dahil olmak üstüne kıtadaki birkaç ülkede satmakta.    

Vivo Telefon Yorumları Nasıldır?

Vivo, ister Y serisi ister V serisi olsun, orta sınıf pazarında her vakit iyi olmuştur. Vivo piyasaya hep güzel telefonlar vermeye çalışmakta ama her defasında başarısız oluyor. Şimdi Vivo, Türkiye pazarında Vivo V21’i piyasaya sürmeye çalışmakta. Vivo V21 çok kaygan ve ince bir tasarımla ülkemize geliyor. Bu cihaz inanılmaz bir el hissi vermekte çünkü bu cihaz fazla ince ve aynı vakitte yalnızca 187 gram fazlaca hafif. Harici arkada mat kaplama ile gelmekte ve en çok sevdiğim olayda bu, böylelikle diğer parlak tasarımlarda görünüm veren parmak izlerinden kaçınabilir. Bu cihaz, ona aynı Vivo X60 Serisi gibi bir Amiral Gemisi görüntüsü veren güzel bir Kamera kesimine sahip. Ekstra koruma adına kullanabileceğiniz kaliteli bir kılıf almanız gerekir fakat bence bu harika Fütüristik Tasarımın Gösterisini yapmanız gerekiyor.

Vivo Telefon Fiyatları Nasıldır?

Vivo 2009 senesinde kuruldu ve telefonlarını bir dönem yalnızca Çin’de sattı. 2014 senesinde şirketin erişimini ağırlıklı şekilde Güney Asya’da olmak üstüne birkaç ülkeye daha satmaya başladı. 2020 senesinde Avrupa’da ilk akıllı telefonunu piyasaya süren vivo, cihazlarını İngiltere, İtalya, Fransa ve İspanya da dahil olmak üstüne kıtadaki birkaç ülkede satmakta.  Vivo 2021 senesinde Türkiye piyasasına girmeye başladığı görüldü. Vivo V21 Türkiye fiyatı 5000 TL kadardır.

Vivo Telefon Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

Güç ve sesi azaltma düğmelerine aynı vakitte basın. Bu işe yaramıyorsa kuvvet düğmesini birkaç saniye zamanla basılı tutun. Sonrasında ekran görüntüsüne dokunun.

Vivo Telefon Garanti Süresi Ne Kadardır?

Çıkarılabilir pil, şarj cihazı, veri kablosu, kulaklık ve SD kart adına garanti zamanı satın alma işleminden itibaren 24 aydır.  Garanti kapsamında değiştirme ve onarım hizmetlerinden faydalanmak adına geçerli satış faturası gösterilmesi gerekilir.

Vivo Telefon Menşei Hangi Ülkedir?

Vivo şu anda dünyada az tanınan Çinli telefon markalarından bir tanesidir ve diğer Çin markalarından miras aldığı gibi uygun fiyatlı akıllı telefonlar üretmektedir. 2009 senesinde Çin’de kurulmuştur.

Vivo Telefon Modelleri Nelerdir?

Vivo telefon modelleri aşağıdaki gibidir;

·        Vivo V23

·        Vivo Y21

·        Vivo Y11s

·        Vivo Y51

Vivo Telefon Son Modeli Nedir?

Vivo telefon son modeli nedir son zamanlarda araştırılmakta. Vivo markasının son telefonu X60 Pro Plus’tır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir