Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma
11.09.2023 16:24
2023 yılı en çok para kazandıran yöntemlerin başında reklam izlemek geliyor. Farklı birçok para kazanma yöntemi bulunuyor ancak kolaylık ve harcanan zaman bakımından bakıldığında video izle para kazan uygulamalarının bir hayli revaçta olduğu görülüyor.

Son dönemlerde internet kullanıcıları reklamizleyerekparakazanma yöntemlerini bolca araştırır oldular. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve para kazanmanın temelinin artık internete dayanması, bu piyasaya yeni girecek olanların da iştahını kabartıyor.

2023 yılı en çok para kazandıran yöntemlerin başında ise reklam izlemek geliyor. Farklı birçok para kazanma yöntemi bulunuyor ancak kolaylık ve harcanan zaman bakımından bakıldığında video izle para kazan uygulamalarının bir hayli revaçta olduğu görülüyor.

Hal böyle olunca kişiler telefonlarından sadece reklam izlemek ve en azından cep harçlıklarını çıkarmak istiyor. Biz de bu yazımızda reklam izleyerek para kazanma yöntemlerinden bahsedereksizlere faydalı olabilecek uygulamalar hakkında bilgilendirme yapacağız.

Telefondan para kazanma yöntemleri arasında reklam izle kazan uygulamaları ise oldukça popüler. Şimdi gelin birlikte reklam izleyerek nasıl kolayca para kazanabileceğinize bakalım.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

1- Swagbucks


Kullanıcılar arasında popülerliği artan para kazanma uygulamalarından ilki yabancı menşeili olan Swagbucks’tur. Sistem kullanıcılara oyun oynayarak, anket doldurarak, online alışveriş yaparak ve video izleyerek para kazanma imkânı vermektedir.

Sadece video izleme değil, farklı görevlerde vermesi kişilerin bu platformu daha sık tercih etmelerine neden olmaktadır. 2008 yılında Güney Kaliforniya’da kurulan bu şirket için çeşitli görevler yaptıkça SB denilen puanlar toplanabiliyor.

Sonrasında toplanan bu puanlar ise nakit para veya hediye kartına çevriliyor. Kazancın dolar bazlı olması ve 100 SB’nin 1 $`a denk gelmesi, Türk kullanıcılar için büyük bir avantajdır. Swagbucks, reklam izle kazan uygulamaları arasında popülerliği günden güne artan bir platformdur.

 2- Inboxdollars:


Reklam izleyerek para kazanma listemizin ikinci sırasında çok yönlü bir platform olan Inboxdollars geliyor. Bu platformda reklam izleyerek para kazanmanın yanı sıra anket doldurarak ve uygulama indirerek para kazanmak da mümkün.

Sistem sizlere izlediğiniz video türüne göre değişmekle beraber çeşitli ödüller veriyor. Kazancın dolar bazında olması ise kullanıcıları cezbeden bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamada kullanıcılar çoğunlukla haber, tanıtım ve eğlence videoları izleyerek para kazanabiliyor. Inboxdollars üzerinden para çekebilmek için bakiyenizin 30 dolara ulaşması gerekiyor.

3- Vindale Research:


Çok yönlü bir reklam izle kazan uygulaması olarak öne çıkan Vindale Research, üyelerine daha çok video izleterek para kazandırıyor. Görevler bölümünden bol bol video izleyerek para kazanabildiğiniz gibi anket doldurma, eposta gönderme ve kişileri davet etme karşılığında cüzzi ödemeler almanız da mümkündür.

Sistem izlenen video uzunluğuna bağlı olarak değiştirmekle birlikte ortalama 10 cent ödeme yapmaktadır. Dolar bazlı olması ve 10 centin TL kuru ile ortalama 2,5 ₺ ye tekabül etmesi, kullanıcıların bu platforma oldukça sık talep göstermesini sağlıyor.

4- Adwallet:


Video izle para kazan uygulamaları arasında oldukça popüler olan Adwallet, üyelerine reklam izleyerek ve reklamlara tıklayarak para kazanma şansı sunuyor. Kısa videolar için 50 cent, uzunlar için ise 3 $`a kadar ödeme yapan bu uygulamadan elde edilen geliri çekmek için ise minimum 10 dolara ulaşmış olmak gerekiyor.

Adwallet’ın en iyi yanlarından biri de referans sisteminin de aktif olması. Yani siz uygulamadan video izleyerek ve görevleri yaparak para kazanırken aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek de kazanç sağlayabilirsiniz. Üye olan arkadaşlarınız video izle para kazan kapsamında gelir elde ettikçe siz de bu gelirden komisyon alırsınız.

5- Earnably:


Son dönemlerin sevilen reklamizleyerekparakazanma yöntemlerinden biri de hiç kuşkusuz Earnably kullanmaktır. Uygulamanın ciddi sponsorluk anlaşmaları imzalaması ve bunları üyelerine izletmek şartıyla gelir vaat etmesi, kişilerin bu platforma yönelmesine neden olmuştur.

Earnably, minimum çekim tutarını 1 dolarda tutması ve sürekli olarak güncel videolar yüklenmesi sebebiyle kullanıcıların favori para kazanma uygulamaları arasındadır. Sisteme girişlerde ve video izle para kazan ödemelerde ufak tefek problemler olabileceğini hatırlatır, bakiyenizi çok biriktirmeden çekmenizi tavsiye ederiz.

6- Viggle:


Araştırmasını yaptığımız ve listemize altıncı sıradan girmeyi başaran Viggle, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Televizyon şovları ve dizi fragmanları izleyerek para kazandıran, dolayısıyla sıkıcı videolardan üyelerini kurtarmayı amaçlayan Viggle, sırf bu sebeple dahi çok sayıda üyeye sahiptir.

Reklam izle kazan uygulamaları arasında yerini gittikçe sağlamlaştıran Viggle’a sitemizde bulunan link üzerinden ulaşabilir ve kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

7- UniClique:


Türk kullanıcılar tarafından oldukça sevilen reklam izle kazan uygulamalarından bir diğeri de UniClique’dır. Üyeliğin ücretsiz olduğu ve kullanıcıların ilk günden para kazanmaya başlayabildiği bu uygulamada reklam izleyebilmenin yanı sıra mini oyunlar oynayabilmek de mümkündür.

Uygulama demo oyunları da kullanıcılara denetmekte ve karşılığında onlara puanlar hediye etmektedir. 3 bin iRazoo puanına ulaştığınızda ise 5 dolarlık bir başarı ödülüne hak kazanırsınız. Farklı bir şekilde para kazanmak isteyenlerin sık denediği bu uygulamaya sitemizdeki link aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

8- adBTC:

Reklam izleyerek para kazanma dendiğinde akıllara hiç kuşkusuz adBTC geliyor. Kuruluş itibariyle direkt reklam izlemeyi çağrıştıran adBTC, size izlenen video başına kripto kazandırıyor.

Uygulamanın birçok videoyu kullanıcılara sunması ona olan talebi de arttırıyor. Nasıl bu kadar çok para veriyor diyenler için cevaplamak gerekirse bu platform reklam verenlerle reklam izlemek isteyenleri gönüllü olarak bir araya getiriyor. Reklamı verenler, tanıtımları yapıldığı için ödeme yapıyor; izleyenler ise vakitlerini nakit kazanarak değerlendiriyor.

9- QuickRewards:

2002 yılında kurulan ve henüz akıllı telefonlar ortalıkta dolaşmazdan beri para dağıtan QuickRewards, şimdilerde kazancın artmasıyla tekrar adını duyurmaya başladı.

Bu platformu video izle para kazan uygulamaları arasında sivrilten ve öne çıkaran ise hem nakit hem hediye çeki hem de puanla çekime izin vermesi oldu.

Kişiler dilerse kazançlarını PayPal parasına, Amazon hediye kartına ya da fiziksel postayla gönderilen hediye kartlarına dönüştürebiliyorlar. Platform daha çok video izleme üzerine kurulu olsa da görevler sekmesinde yer alan anketlerde doldurularak kazanç sağlanabiliyor.

10- PrizeRebel:

2007 yılında kurulan yurt dışı menşeili reklam izle kazan uygulaması PrizeRebel, kullanıcılarına videolar sunuyor ve onlardan çevrimiçi anketlere katılmalarını talep ediyor.

Bu iki işlem sonunda kullanıcılar nakit para ya da hediye kartı seçebiliyor. Uygulamanın bu zamana kadar 20 milyon dolardan fazla ödeme yapması ve bunu da sitesinde şeffaf şekilde belirtmesi elbette ona olan talebi arttırıyor.

Ödülü 2 dolara ulaşan kullanıcıların nakit çekim yapabilmesi ya da hediye çeki talep edebilmesi de oldukça güzel. Nasıl para kazanırım diyen kişilere önerilebilecek uygulamalardan biri de hiç kuşkusuz PrizeRebel’dir.

Görüldüğü üzere video izle para kazan uygulama ve siteleri oldukça fazla. Editörlerimizce sizler için en çok kazandıran ve kullanıcıların en yüksek puanladığı uygulamaları sıraladı. Daha fazla içeriğe reklam izleyerek para kazanma uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

TEKNOLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir