Sendika Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Sendika Üyeliği Nasıl İptal Edilir?
20.09.2022 16:02
Sendika üyeliği ve seyahat izni belgesi nasıl iptal edilir? Uçtan uca şifreleme nasıl iptal edilir? Şartlı yönlendirme ve youtube Premium nasıl iptal edilir? Telefon yönlendirme, Türk Telekom taahhüt ve faceapp uygulması nasıl iptal edilir? Tüm bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Sendika üyeliğinden çekilmek isteyen ve iptal etmek isteyen kişiler şu adımları izlemelidir. Sendika üyeliğini iptal etmek isteyen kişi, üç nüsha olarak doldurduğu ve imzaladığı sendika üyeliğinden iptali bildirimi kuruma vermesi ile gerçekleşir. Bu adımı izlediğiniz zaman sendika üyeliğiniz iptal edilecektir.

Seyahat İzin Belgesi Nasıl İptal Edilir?

İçişleri Bakanlığı tarafından yönetilen seyahat izin belgeleri yine bakanlık tarafından iptal edilmektedir. Belgenizi E-Devlet üzerinden aldığınız gibi yine e-devlet üzerinden iptalini gerçekleştiriyorsunuz. E- devletinize giriş yaparak iptal etmek işlemini arama butonuna yazarak belgenizin iptalini sağlayabilirsiniz.

Uçtan Uca Şifreleme Nasıl İptal edilir?

Whatsapp uygulamasında bulunan uçtan uca şifrelendirmeyi kolaylıkla kapatabilir veya açabiliriz. Uçtan uca şifrelemeyi kapatmanın yolu ise whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından sohbetler – sohbetler yedeği butonuna basıyoruz. Daha sonrasında uçtan uca şifreleme kapat butonuna basıp telefon parolamızı girdikten sonra uçtan uca şifrelenmiş kısmının iptalini sağlamış oluyoruz.

Şartlı Yönlendirme Nasıl İptal Edilir?

Telefonumuzdaki şartlı yönlendirmeyi iptal etmek için cep telefonumuzun ara kısmını açmak gerekmektedir. Arama kısmını açtıktan sonra #21# - #61# - #62# - #67# numaralarından birini tuşluyoruz. Ve yapmış olduğumuz bu tuşlama sayesinde şartlı yönlendirmeyi telefonumuzdan iptal etmiş olmaktayız.

Telefon Yönlendirme Nasıl İptal Edilir?

Yönlendirme iptal ederken izlememiz gereken 3 yol vardır. Bunların ilki telefonumuzdaki arama tuşuna ##21# numarasını basarak yönlendirmeyi iptal edebiliriz. Çağrı meşgul göründüğü zamanda ise ##67# yazıp arama tuşuna basarak iptal edebiliriz. Eğer cevap verilmediyse aramaya ##61# yazıp arama tuşuna basarak yönlendirmeyi iptal etmemiz mümkündür.

Türk Telekom Taahhüt Nasıl İptal Edilir?

Abonesi olduğunuz işletmeciye talebinizi, kimliğiniz ispatlayıcı belge ile yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ya da işletmecinin faks numarasına imzalı bir şekilde iptal sözleşmesini gönderdiğiniz takdir de taahhüt sona erecektir.

Faceapp Uygulaması Nasıl İptal Edilir?

Telefonunuzdan Google Play’i açıp arama çubuğuna Faceapp’i  yazıp aratıktan sonra Faceapp üyeliğinizi seçiniz. Ekranınızın altında aboneliği iptal et düğmesine basmanız gerekmektedir. Ardından çıkan devam et butonuna basıp aboneliği iptal et kısmına bir kez daha bastıktan sonra Faceapp üyeliğiniz son bulacaktır.

Youtube Premium Nasıl İptal Edilir?

Öncelikle Youtube girmek gerekmektedir. Ardından profil fotoğrafınıza ve ücretli üyelikler kısmına basmanız gerekmektedir. Daha sonrasında duraklatmak istediğiniz üyeliği seçip devre dışı bırak butonuna bastıktan sonra Youtube Premium üyeliğiniz son bulacaktır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir