Rahmi Koç Müzesi Otopark Ücreti Ne Kadar?

Rahmi Koç Müzesi Otopark Ücreti Ne Kadar?
14.10.2022 18:59
Rahmi Koç Müzesi, Swiss otel, Vialand ve Vadistanbul otopark ücreti ne kadar? Van havalimanı, Volkswagen Arena, Watergarden avm otopark ücreti ne kadar? Araba üretimin artması ile kişiler artık daha çok gideceği yere kendi özel arabalarıyla gitmeye başlamıştır. Buda otopark sorununu yanında getirmiştir. Otoparklar ücreti hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazıda inceleyebilirsiniz.

Rahmi Koç Müzesi hem Ankara’da hem de İstanbul’da bulunmaktadır. Ankara’daki Rahmi Koç Müzesi yakınında bir otopark bulunmamaktadır. Yarım saat yürüme mesafeli uzaklıkta bir otopark bulunmaktadır. Ve saatleri, dakikalarına göre ücret değişmektedir. İstanbul’daki Rahmi Koç Müzesinde ise otopark bulunur ve bu otopark ücretsizdir. Rahmi Koç Müzelerine giriş ise ücretlidir. Yetişkin ve öğrenci için giriş ücretleri farklılık gösterir.

Swiss Otel Otopark Ücreti Ne Kadar?

Swiss Otel neredeyse her oteller gibi otoparkı gelen misafirleri için ücretsizdir. Yani Swiss otelde otoparkına herhangi bir ücret ödemezsiniz. Swiss otel ise Türkiye’nin neredeyse her yerinde vardır. Kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Vadistanbul Otopark Ücreti Ne Kadar?

Her AVM’nin otoparkları ücretsizdir. Fakat Vadistanbul’un otopark ücreti vardır. Bu otopark ücreti ise 20 TL’dir. Genellikle açık otopark vardır. Ve arabayı park etmesi için genelde valeye teslim etmek gerekmektedir. 

Vialand Otopark Ücreti Ne Kadar?

Vialand, kendi bünyesinde 7’den 70’e ailece eğlenebileceğiniz etkinlikler sunan bir Tema Parktır. Otopark’ı ise 8 bin araçlık kapasiteye sahiptir. Vialand, otopark ücreti saatlik olarak değişmektedir. Her saate farklı bir ücret belirlenmiştir. Bu yüzden otopark ücreti hakkında net bir fiyat bilgisi verilmemektedir. 

Van Havalimanı Otopark Ücreti Ne Kadar?

Van Havalimanı otopark ücreti vardır. Otomobil ile geldiğinizde Van Havalimanına günlük otopark ücreti 31 TL’den başlayan fiyatı vardır. Van Havalimanında otopark ücreti günlük hesaplanmaktadır. Aynı zamanda Van Havalimanı ve diğer havalimanlarının otoparkları güvenlidir. Ve genellikle otoparklar kapalıdır. Açık alanda olan otoparkları da mevcuttur.

Volkswagen Arena Otopark Ücreti Ne Kadar?

Volkswagen Arena, bugüne kadar birçok maçlara, festivallere, konserlere, konferanslara ev sahipli yapmıştır. Volkswagen Arena’nın en önemli özelliği ise Türkiye’den en iyi ses akustiğine sahip büyük kapasiteli salonu olmasıdır. İstanbul Sarıyer’de yer almaktadır. Volkswagen Arena, 1.200 araçlık otoparka sahiptir. Otoparkı ise ücretlidir. Fakat internette ücreti hakkında bir bilgi verilmemiştir. Vale eşliğinde araba otoparka park edilmektedir. Ve vale aracığıyla arabanız size ulaştırılmaktadır. 

Watergarden Avm Otopark Ücreti Ne Kadar?

Watergarden Avm otoparkları ücretlidir. Fiyatların listesi ise şöyledir; 0-3 saat arası ücretsiz, 5-7 saat arası 20 TL, 7-9 saat arası 25 TL, 9-12 saat 30 TL, 12-24 saat 40 TL’dir. Bu şekilde bir fiyat listesi vardır. Normalde avmler ücretsiz otoparka sahiplerdir. Fakat bazı avmlerde bu kural uygulanmamaktadır. Kapalı otoparkı bulunmaktadır. 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir