Lastik Park Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Lastik Park Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?
06.02.2023 23:16
Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarının 2023 bayilik ücretleri merak edilmektedir. Peki 2023 Lastik Park, Özcan Koruma Tavan Sepeti, Erdik Akü, İdecplast Oto Servis bayilik şartları nedir? 2023 Kumho, Otokoç, Vitalen Pedal Commander, Unibat Akü bayilik şartları nelerdir? Detaylar yazımızda.

1927 yılında kurulmuş olan lastik firmasıdır. 2023 Lastik Park bayilik şartlarına birlikte bakalım.

. Aynı bölgede başka bir bayinin bulunmaması,

. Bayilik açmak isteyen kişilere 7 gün demo uygulaması yapılmaktadır.

. Hazır Sermaye

. Araba ve lastikler konusunda bilgili ve tecrübeli kimseler olması gerekmektedir,

. Belli eleman sayısı

. belli m2 alana sahip olmak

Daha ayrıntılı bilgi için www.lastikpark.comüzerinden “Bayi Olmak İstiyorum“ kısmını eksiksiz doldurarak Lastik Park yetkilisi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Özcan Koruma Tavan Sepeti Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Jeep, 4X4, SUV ve ticari araç aksesuarları üreten ve satışını yapan firmadır. 2016 yılında kurulmuştur. Bayilik ile ilgili şartları ve size özel fiyat teklifini öğrenmek için 0541 275 34 57 numaradan yetkili Orhan Sait Özcan ile irtibat kurabilirsiniz.

Erdil Akü Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

1965 yılında kurulmuş ve üretim merkezi Balıkesir’de bulunan üretim firmasıdır. Temel ilke olarak şeffaflık ve dürüstlük anlayışını kendisine motto edinen firma yıllardır sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Firmanın  iş ortaklarının da aradığı ilk özellik aynı felsefeyi benimsemiş olmasıdır. 2023 Erdil Akü bayilik bilgisi ve ücret teklifi için www.erdilaku.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İdecplast Oto Servis Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Otomotiv sektörü için direksiyon streci, koltuk koruma naylonu, oto kağıt paspas gibi tek kullanımlık ürünler üreten bir firmadır. İdecplast Oto Servis bayiliği için öncelikle hazır sermayeniz bulunması gerekmektedir. Ticari engelin bulunmaması, teminat gücü ve uygun lokasyon gibi asgari şartlar aranmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için www.idecplast.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kumho Lastik Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Binlerce farklı lastik çeşitleriyle sektörde yer edinmiş olan araç lastik firmasıdır. 1960 yılından günümüze uzanan ticari bir geçmişi bulunmaktadır. 2023 bayilik şartlarını öğrenebilmeniz için resmi web sitesi üzerinden form doldurmanız gerekmektedir. www.kumho.comadresinden “Formu Doldur İş Ortağımız Ol“ formunu eksiksiz doldurmalısınız.

Otokoç Otomotiv Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Daha fazla müşterinin ihtiyacını karşılamak ve istihdam sağlamak amacıyla Otokoç firması bayilik anlaşmaları yapmaktadır. Peki otokoç bayisi olabilmek için aranan şartlar nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim.

. Başvuru formunu doğru bilgiler ile doldurmalısınız.

. Marka, ödeme şekilleri, vizyon ve misyon hakkında yetkin bilgiye sahip olmak

. Otomotiv konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olmak

. İş planı

. Müşteri portföyü

Ayrıntılı bilgi için www.otokocotomotiv.comadresinden bilgi-destek alabilirsiniz.

Vitalen Pedal Commander Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Vitalen Pedal Commander 2023 bayilik şartlarına birlikte bakalım.

. Öncelikle firma tecrübeli ve bilgili iş ortağı aramaktadır.

. 21 adet ürünün bulunduğu paketi satın almak

. İş Yeri Unvanı

.Teminat

. Hazır sermaye

. Sabit Fatura Adresi

Daha ayrıntılı bilgi için www.pedalcommander.com adresindeki formu doldurmalısınız.

Unibat Akü Bayilik Şartları 2023 Nelerdir?

Ünibat Akü İstanbul merkezli küçük bir dükkan olarak 2000 yılında kurulmuş ve bugün sektörde öncü firmalardan biri olarak ticari yolculuğuna devam etmektedir. Türkiye genelinde birçok bayiliği bulunan Unibat Akü’nün 2023 bayilik şartları için 0216 574 73 70 tel numarasından yetkili Özgür Güneş ile irtibat kurabilirsiniz. Ya da www.unibataku.comadresinden ilgili formu doldurabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir