Lagotto Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Lagotto Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?
20.02.2023 22:42
Sosyalleşmemize ve stres yönetimimizi arttırmamıza yardımcı olan sadık dostlarımız köpeklerin 2023 yılında sahiplenme bedellerine birlikte bakıyoruz. 2023 Lagotto, Labrador, Labrador yavru köpek fiyatları ne kadar? 2023 Labrador retriever, Maltese, Malaklı, Maltipoo köpek fiyatı ne kadar? Sizin için araştırdık.

Lagotto cinsi köpekler son derece akıllı ve enerjik hayvanlardır. Ortalama olarak 15-17sene boyunca yaşayabilirler. Burunları oldukça iyi koku aldıkları için “arayıcı köpekler” olarak da bilinmektedirler.  Benzersiz koklama özellikleri bakımından çok pahalı olan mantar gibi ürünlere ulaşılmasını sağladığı için fiyatları oldukça yüksektir. Lagotto köpeklerin 300.000 TL’ye kadar satış fiyatı bulunmaktadır.

Labrador Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Sadık, itaatkar ve vefalı hayvanlardır. Burunları çok iyi koku alır. Atletik yapıları vardır. Özellikle yavruyken daha hareket halinde olmayı severler. Zeka seviyeleri birçok köpek türünden çok daha yüksektir. Köpek türlerinin arasında en zeki olan hayvanların başında Labrador cinsi köpekler gelmektedir.  Ayrıca iri köpek grubunda yer alırlar. 25-35 kg ağırlığa kadar ulaşabilirler. 2023 yılında bir Labrador sahibi olmak istiyorsanız ortalama olarak 3.500 TL ile 7.300 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekmektedir.

Labrador Yavru Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Labradorlar su için yaratılmış canlılardır. Çok iyi yüzücüler olarak bilinmektedirler. Ayrıca son derece akıllı, zeki ve çok iyi koşan köpeklerdir. Özellikle henüz yavruyken (erken dönem)eğitime daha yatkındırlar.  Evde beslemek için oldukça uygundur. Ayrıca çocuklu evlere de son derece uyum gösterebilecek canlılardır. 2023 yılında bir Labrador yavru köpeğin fiyatı 3.500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Labrador Retriever Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Sabırlı özelliği ile bilinen bir köpektir. Ayrıca çok sadık, duygusal canlılardır. Suyu sevme özelliklerinden dolayı özellikle balıkçıların ağ çekmesine yardımcı olurken gördüğümüz dostlarımızdır. Sıcak veya soğuk fark etmeden sulara dalıp çıkan ve çok iyi yüzen köpeklerdir. 2023 yılında bir Labrador Retriever köpek sahibi olmak istiyorsanız 5.000 ile 8.000 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Maltese Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Küçük ırklar arasında yine en sevilen ve en çok tercih edilen hayvanlardan biridir. Özellikle çocuklu ailelerde yetiştirmek için uygun bir köpektir. Kökenleri Malta’ya dayanmaktadır. İnsanlara son derece bağlı, sevecen ve küçük boylu olmasına rağmen ideal bir av köpeğidir. Bembeyaz tüyleri vardır. Gözleri ise yuvarlak ve siyahtır. Irkları çok eskilere dayanmaktadır. 2023 yılında bir Maltese köpeği sahibi olmak istiyorsanız 400 USD ödemeniz gerekmektedir.

Malaklı Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Malaklı köpekler Aksaray Malaklısı olarak bilinmektedirler. Türkiye Aksaray ilinde yetiştirilmektedirler. Karakteristik fiziksel özellikleri arasında sarkık dudak ve kulakları bulunmaktadır. Son derece korumacı ve sevecen hayvanlardır. Fiyatları ise çok uçuktur. 2023 yılında Malaklı köpek sahibi olmak isteyen bir kişinin ortalama olarak 100.000 TL bir ödeme yapması gerekmektedir.

Maltipoo Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Yer aldığı aileye oldukça bağlı bir hayvandır. Sevecen ve sevimli halleriyle dikkat çekmektedir. 2023 yılında bir Maltipoo cinsi köpeğe ev sahipliği yapmak isterseniz fiyatları 400 USD den başlamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir