Hametan Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Hametan Krem 2023 Fiyatı Nedir?
04.03.2023 22:53
2023 Hametan krem, Hametol krem, Simple su bazlı nemlendirici fiyatı nedir? 2023 Bepanthol Derma, Madeleb, Egyptian Magic, Beeo yüz bakım kremi 2023 fiyatı nedir? En sevilen dermatolojik ürünlerin 2023 yılında değişen fiyatlarını merak ediyorsanız yazımıza davetlisiniz. Yepyeni fiyatları sizin için araştırdık.

Birçok cilt sorununu tamamen ortadan kaldırma tedavisi olarak yıllardır kullanılan ve tercih edilen bir kremdir. Ayrıca cilt tonunu eşitleyerek, sivilce ve akne tedavisinden sonra kalan “skar“ adı verilen izlerin dolmasına da yardımcı olmaktadır. Böcek- sinek ısırıklarına, yanık izlerine uygulanmaktadır. 2023 yılında ürünün satış fiyatı ise 42.73 TL olarak belirlenmiştir.

Hametol Krem 2023 Fiyatı Nedir?

İçerisinde yoğun şekilde Provitamin B5 ve E vitamini ihtiva eden bir üründür. Cildinizin günlük olarak ihtiyaç duymuş olduğu bakımı sağlayarak, daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilde sahip olabilmeniz için çalışır. Zeytinyağı, avokado yağı ve susam yağı içerdiği için cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir ve gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Hametol krem 2023 fiyatı ise 60 TL’dir.

Simple Su Bazlı Nemlendirici 2023 Fiyatı Nedir?

İçeriğindeki multivitamin ve zengin içeriklerle cildinizin 12 saat boyunca nemli kalmasını vadetmektedir. Su bazlı nemlendiricinin bir diğer özelliği ise hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği cilt dostu içeriklerle zenginleştirilmiş olmasıdır.  Ayrıca vegan bir ürün olup, yoğun şekilde bisabobol ve E vitamini içermektedir. 2023 yılındaki satış fiyatı 269,50 TL olarak belirlenmiştir.

Bepanthol Derma Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Yoğun kıvamsı yapısı ile özellikle diz, dirsek ve topukların günlük bakımını sağlamanızda en büyük yardımcınız Bepanthol Derma Krem olacaktır. Nemsiz ve tahriş olmuş bölgelerin gün boyunca nemli kalmasını ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Düzenli kullanımda kusursuz bir cilt yüzeyi vadeden oldukça popüler bir üründür. 2023 yılında 77,30 TL’ye satışı yapılmaktadır.

Madeleb Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Doğada hayvanların yaralandıktan sonra tedavi gücünden yararlanmak için üstüne yattıkları bitki olarak bilinen centella asiatica bitkisinin ham maddesinden üretilmiş kremdir. Adını özellikle son yıllarda daha çok duyduğumuz ve en çok satan ürünlerden biri olan madeleb krem, bir onarıcı tedavi olarak kullanılmaktadır. Üründen nohut tanesi kadar aldığınızda, yüzünüz için gerekli olan nemi tüm gün boyunca sağlayacaktır. 2023 yılındaki satış fiyatı 59,90 TL olarak belirlenmiştir.

Egyptian Magic Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Krem her yaştaki kişi için güvenle kullanılabilir şekilde, doğal ve zengin içerikli olarak üretilmiştir. Çok yönlü bir krem olup, göz çevresi, el ayak bakımı, yüz nemlendiricisi, saç kremi, egzama, kızarıklık ve cilt tahrişleri için kullanılmaktadır. Çok amaçlı kullanımı ve formülü sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan neme doyduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmeyen bu ürün, koruyucu ve paraben de içermemektedir. 2023 yılında ürünün satış fiyatı 624.44 TL olarak belirlenmiştir.

Beeo Yüz Bakım Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

Cildin derinlemesine nemlenmesi ve günlük bakımının sağlanması için geliştirilmiş bir kremdir. Ciltte kolajen sentezi destekleyen arı sütü sayesinde düzenli kullanımda cildinizin daha parlak ve esnek bir görünüm kazandığını gözlemleyeceksiniz. Ayrıca yaşlanma karşıtı olarak da kullanılabilen bu ürün ince çizgilerinizi kısa süre içerisinde doldurur ve derin çizgilerin de görünümlerinin azalmasına etki eder. 2023 yılında satış fiyatı 385,00 TL ile 440,00 TL arasındadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir