Instagram Takipçi Hilesi Var Mı?

Instagram Takipçi Hilesi Var Mı?
14.10.2022 16:43
Dijital kanallar hayatımızın her alanında. Bu ünlü platformlar kadar hileleri de merak konusu. Peki Instagram takipçi, onlyfans, tiktok jeton hilesi var mı? PUBG, clash royale, dragon city, candy crush hilesi var mı?

Günümüzde hemen her şey instagram üzerinden yapılabiliyor. Canlı yayınlar ve paylaşılan güzel fotoğraflar kadar, marka tanıtımları ve iş birlikleri ile instagram bir ticaret kanalına dönüşmüş durumda.

Ne kadar takipçi sayısı yüksek, sayfa etkileşimi fazlaysa, insanlar siteye o kadar güveniyor ve takip ediyor. Uzun süre takipçi toplamak için beklemek istemeyenler ise farklı yollara başvurabiliyorlar.

Sadece size takipçi getirmek için kurulan instagram sayfaları bile var. Belirli bir ücret karşılığında takipçi satın alabiliyorsunuz.

 Ancak bu satın almalar etkileşimi arttırmayacağı için, takipçi sayınız yükselecek fakat sayfanız görünür olmayacaktır.

Onlyfans Hilesi Var Mı?

Onlyfans Londra merkezli, +18 paylaşımlar yapan bir online ticaret kanalıdır. Kanal sahipleri günlük olarak fotoğraf ve videolarını paylaşıyorlar. Takipçilerde bu kanallara aylık olarak para karşılığında üye oluyorlar.

Onlyfans güvenlik duvarı oldukça sağlam bir site. Ücret ödemeden içerikleri görmek için herhangi bir hile bulunmuyor.

Tiktok Jeton Hilesi Var Mı?

Kısa videoların müzik altyapısıyla paylaşıldığı bir platform. Android ve İOS işlemci telefonlar için uygundur. Telefonunuza indirerek video izleyip paylaşabilirsiniz.

Tiktok üzerinden iş anlaşmaları ve şarkı tanıtımı yaparak ayda 10 bin dolara kadar para kazanmak mümkün. Platform içerisindeki jeton uygulaması ise 1000 takipçi sayısına ulaşmış kullanıcılar için aktif olan para benzeri bir uygulamadır.

Bu uygulama jeton başına para kazandıran bir uygulama olduğu için takipçiler hilelerini merak ediyor. Hileli APK indirerek sınırsız jetonlara ulaşabiliyorsunuz.

Fakat bu uygulamalar kalıcı uygulamalar değil. Geliştiriciler kodlama yaparak bu uygulamaları tek taraflı olarak değiştirebiliyor.

PUBG Hilesi Var Mı?

Son dönemlerin, özellikle gençler arasında en popüler online oyunu olan PUBG. Telefonlarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG oyununda birçok hile bulunuyor. Fakat editörler bu hileleri kolay bir şekilde tespit edip kullanıcıyı oyun dışı bırakabiliyorlar.

İşte PUBG için yapılabilecek bazı hileler;

Wallhack Kodu: Duvarın arkasını görmenizi sağlar

Aimbot Kodu: Daha kolay nişan almanızı sağlayarak dilediğiniz hedefi ıskalamadan vurmanıza yardımcı olur.

Speed Kodu: Oyuncunu hızını arttırmak için geliştirilmiş bir kod.

Loot Kodu: Harita kodudur. Malzeme ve mühimmatlara en kolay sizin ulaşmanızı sağlar

Clash Royale Hilesi Var Mı?

Bir tür strateji oyunudur. Ücretsizdir fakat belli seviyelere gelindikçe sizden oyunla ilişkili öğeler başına para talep edilir.

Oyunun herhangi bir hilesi bulunmuyor. Hatta kullanıcılar tarafından en adil oyunlardan biri olarak adlandırılıyor. Fakat kişilerin kendilerinin oluşturdukları sonsuz para serverler bulunuyor.

Dragon City Hilesi Var Mı?

Ejderhaların toplanıp yetiştirilip eğitilmesi üzerine kurulmuş ücretsiz bir oyundur. En iyi ejderha olmak için, ejderha ailesi kurarak, şehir kurup geliştirerek karşı takımla mücadele edebilirsiniz.

Antik dünya, küreler ve yaşam ağaçlarıyla sihirli bir dünyanın kapısını aralayabilirsiniz. Bu çok sevilen oyunun sınırsız taş ve para hilesi bulunuyor. Yasal olmayan sitelerden sonsuz taş ve para alabiliyorsunuz

sınırsıztashilesi.com sınırsızparahilesi.com

Candy Crush Hilesi Var Mı?

Bulmaca mantığı ile kurulmuş, Facebook ve akıllı telefonlardan oynanabilen bir tür oyundur. Aylık yaklaşık 50 milyon kişinin oynadığı çok popüler bir uygulamadır.

Aynı renk türünde en az 3 şeker olacak biçimde, yan yana veya dikey olarak biçimde boşluk yaratılması esasına dayanıyor.

Candy Crush ‘ın sınırsız can hakkı alabileceğiniz hileleri mevcut. Çünkü kullanıcılar 1 can hakkı için yarım saat beklemek istemiyor ve illegal yollara başvuruyor. Wikihow adlı makalede tüm ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir