Hard Disk Kilidi Nasıl Açılır?

Hard Disk Kilidi Nasıl Açılır?
07.11.2022 20:57
Kilit gizlilik sağlanması için önemli bir faktör olarak bilinmektedir. Hard disk kilidi nasıl açılır? Huawei telefon kilidi, Twitter hesabının kilidi nasıl açılır? Facebook hesap kilidi, sim kart kilidi nasıl açılır? İcloud kilidi nasıl açılır? Tüm detaylar bu yazıda...

·        İlk olarak EaseUS hard disk veri kurtarma programını başlatın.

·        Sonra Hard diskten kaybolan verilerini bulmak için taramalısınız. EaseUS hard disk veri kurtarma programı, seçilen diskin tamamını tarayacak ve mevcut, gizli veriler dahil tüm kaybolan dosyaları bulması mümkündür.

·            Komut istemini yönetici olarak çalıştırmalısınız: Başlat'a tıklayın, Arama kutusuna Komut İstemi veya cmd yazın, Komut İstemi'ne sağ tıklayın ve sonra Yönetici olarak çalıştır'a tıklamalısınız.

·            Şu komutu girmelisiniz: chkdsk X: /f /r Bu komuttaki X sorun yaşadığınız sürücünün harfi olarak bilinir.

Huawei Telefon Kilidi Nasıl Açılır?

Şifreyi kaldırmak için, telefonunuzda bulunan verileri yedekledikten sonra fabrika ayarlarına geri yüklemeniz gerekmektedir. Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği aktif olduğunda, telefonunu fabrika ayarlarına geri döndürmek için, Ekran Kilidi Şifrenizi/Deseninizi talep edilecektir. Bu durumda aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

1. Telefon kapalıyken “ses açma+güç tuşu” aynı anda basarak EMUI menüsüne giriş yapmalısınız.

2. Menüde çıkan üç seçenekten en altta bulunan “Wipe Data Partition” seçilerek onay vermelisiniz.

3. İşlem sona erdikten sonra, tekrar açılacak menüde “Reboot System Now” seçerek telefon yeniden başlatmalısınız.

4. Cihaz sıfırlanıp, yeniden başladıktan sonra, güvenlik önlemi sebebiyle Kullanıcı adı ve Şifre istenir. Bu bilgiler, telefonunuzda kurulu bulunan Gmail hesabınız olacaktır. Şifreyi biliyorsanız giriş yapıp, kurulum kısmına geçebilmeniz mümkün olacaktır.

5. Şifreyi unutmuş ya da bilmiyorsanız ya da cihaz kabul etmiyorsa, telefonunuzun fatura fotokopisi ile Yetkili Huawei Teknik Servis noktalarını ziyaret etmenizi rica edilir.

Twitter Hesabının Kilidi Nasıl Açılır?

·            Hesabınıza giriş yapmalısınız.

·            Hesabınız kilitlenmiştir bildirimini ileten mesajı bulmalısınız.

·            Başlat öğesini seçmelisiniz.

·            Telefon numaranızı girmelisiniz.

·            Size onaylama kodunu içeren bir kısa mesaj göndeririz veya bu kodu, sizi telefonla arayarak iletilir.

·            Onaylama kodunu girdikten sonra hesabınızın kilidini açmak için Gönder öğesine tıklamanız gerekmektedir.

Facebook Hesap Kilidi Nasıl Açılır?

Eğer ki karşınıza “Hesabınız geçici olarak kilitlendi” ifadesi çıkarsa şu yolları izlemeniz gerekmektedir: Facebook sizden cep telefonu numaranızı isteyecektir. Bunu girdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu girdikten sonra yeniden Facebook hesabınıza ulaşabilmeniz mümkün.

Hesabınızda oturum açmaya çalışırken hesabınızın kilitlendiğini belirten bir ileti gördüyseniz, bunun nedeni hesabınızla ilişkili Kullanım Koşullarımızı ihlal eden bazı etkinlikler olması olacaktır.

Sim Kart Kilidi Nasıl Açılır?

PIN kodunuzu 3 defa yanlış girmeniz halinde sim kartınız ve dolayısıyla telefonunuz geçici olarak bloke olmaktadır. Bu blokeyi kaldırmak için PUK kodunu kullanmanız gerekmektedir.

·        Kullanıcı Başvuru İşlemlerine tıklayın.

·         Kullanıcı İşlemlerine tıklayın.

·        SIM Kart Bloke Kaldırma Akıllı SMS Numarası Onay verin.

·        SIM Kart Bloke Kaldırma işlemini gerçekleştirin.

Adımlarını izlemelisiniz. Bir sonraki ekranda blokesini kaldırmak istediğiniz telefon numarasını yazıp “Giriş” tuşuna basarak SIM kart blokenizi kaldırabilmeniz mümkündür.

İcloud Kilidi Nasıl Açılır?

İPhone'unuz için doğru düğmeyi basılı tutarken iPhone'unuzu hemen bilgisayara bağlamalısınız. Düğmeyi bırakmamalısınız. İPhone'unuzda kurtarma modu ekranını görene kadar düğmeyi basılı tutun, ardından bırakmalısınız. Parola ekranını görürseniz iPhone'unuzu kapatmanız ve baştan başlamanız gerekmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir