Fenerbahçe’ye Nasıl Üye Olunur?

Fenerbahçe’ye Nasıl Üye Olunur?
18.11.2022 21:16
Dünyaca milyon hatta milyarlarca insanın ilgilendiği futbol ülkemizde de çok sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Fenerbahçe’ye, Galatasaray’a, Beşiktaş’a nasıl üye olunur? Ultraslan’a, Çarşı grubuna, Lig TV’ye nasıl üye olunur? Trabzonspor’a, Fenerbahçe Kongre üyeliğine, Passolige nasıl üye olunur? Merak edilenleri sizler için derledik.

Ülkemizde en çok sevilen ve takip edilen spor futboldur. Fenerbahçe kulübüne üye olmak için ne yapılması gerekenlerden bahsedelim. Fenerbahçe’ye üye olmak için; Fenerbahçe Merkez Binası ve derneklerinden, Fenerium mağazalarından ya da online olarak başvuru yapılabilmektedir. Ancak kulübe üye olmak için giriş ücreti olarak tek seferlik 10.000 Türk Lirası talep edilir. Üyelik aidatı da yıllık 50 liradır.

Galatasaray’a Nasıl Üye Olunur?

Galatasaray Türkiye’nin çok taraftara sahip kulüplerinden bir tanesidir. Galatasaray kulübüne üye olmak diğer kulüplere göre daha zordur. Kulübe üye olanlar 5 gruba ayrılmaktadır. A grubuna üye olmak için Galatasaray Lisesi’nde en az 2 sene okumuş olmak gerekiyor. B grubu üyeleri ise kulüp başkanının önerisiyle üye olanlardan oluşmaktadır. C grubu üyeleri de Galatasaray kulübü adına hizmet eden kişilerden oluşuyor. D grubu ise en az 5 yıldır üye olan kişilerin eş ve çocuklarından oluşmaktadır. E grubu üyeleri bu gruplardan olmayan diğer kişilerden oluşmaktadır. Üye olmak istiyorsanız bu nitelikleri taşımalı ve her yıl belirlenen tarihlerde Nef Stadyumu’ndan başvurularınızı yapmalısınız.

Beşiktaş’a Nasıl Üye Olunur?

Bir diğer büyük İstanbul takımı ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü’dür. BJK’ye üye olmak isteyen taraftarlar takımın resmi sitesinden bulunan üye formunu doldurmalı ve gerekli belgeler ile birlikte kulüp binasına gitmelidir. Beşiktaş Jimnastik Kulübüne üye olmak için 5.000 TL’lik bir giriş ücreti istenirken, yıllık aidatı da 250 liradır.

Ultraslan’a Nasıl Üye Olunur?

Galatasaraylı taraftarların oluşturduğu ve ismini kulübün sembolik hayvanından alan UltrAslan Türkiye’nin en büyük taraftar gruplarından bir tanesidir. UltrAslan taraftar grubunun bir çok alt kolu bulunmaktadır. Eğer bu taraftar grubuna üye olmak istiyorsanız grubun resmi internet sitesindeki üye ol butonundan ilerleyip şartları sağlayarak üye olabilirsiniz.

Çarşı Grubuna Nasıl Üye Olunur?

Türkiye’nin büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş’ın taraftar grubunun ismi Çarşı’dır. Çarşı grubuna üye olmak istiyorsanız grubun resmi web sitesine girip belirtilen linkten şartları yerine getirerek bu grubun bir üyesi olabilirsiniz. Eğer başvurunuzun onaylanması ile ilgili herhangi bir dönüt almadıysanız [email protected]mail adresinden iletişime geçmelisiniz.

Lig Tv’ye Nasıl Üye Olunur?

Ülkemizde Süper Lig maçları uzun yıllar Lig Tv’de yayınlanmıştır. Sonradan yapılan ihalelerde bu şirket yayın haklarını almayıp maçları sunan kanal değişse de halk ağzında Lig Tv olarak kalmıştır. Şu anda ülkemizde Süper Lig maçları Bein Sport üzerinden yayınlanmaktadır. Bein Sport üyeliği almak için beinsports.com.tr/iletisim linki üzerinden online üyelik başvurusunda bulunabilir ya da destek hattını arayabilirsiniz.

Trabzonspor’a Nasıl Üye Olunur?

Trabzonspor, 4 büyükler olarak ifade edilen Türkiye’nin en büyük 4 kulübünden İstanbul temsilcisi olmayan tek takımdır. Kulübe üye olmak isteyen taraftarlar kulübün resmi sitesine girip kulüp üyeliği kısmındaki şartları yerine getirmelidir. Üye olmak için 4.136 TL’lik giriş ücreti alınmaktadır. Yıllık aidat ise 307 TL’dir. 3 yıl üye olunduktan sonra kişi kulüp içerisinde seçme ve seçilme hakkı kazanır.

Fenerbahçe Kongre Üyesi Nasıl Olunur?

Kulübün resmi sitesinde yaptığı açıklamaya göre 18 yaşından büyük olan, fiil ehliyetine sahip ve Fenerbahçelilik ruhunu hisseden kişi kongre üyesi olabilmektedir. Kongre üyesi olmak için başvuru kulübün resmi sitesinden online olarak yapılmaktadır. Giriş ücreti 15.000 TL olup yıllık aidatı da 500 liradır.

Passolige Nasıl Üye Olunur?

Passolig geçtiğimiz yıllarda kullanımına başlanılan ve maçlara gidebilmek için bulundurulması zorunlu olan bir karttır. Bu karta sahip olmak istiyorsanız Passo Mobil uygulamasına girip başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvurunuz onayladıktan sonra kartınız kurye aracılığı ile adresinize gönderilecektir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir