Emla %5 Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Emla %5 Krem 2023 Fiyatı Nedir?
06.03.2023 15:45
2023 Emla %5 Krem, Flagyl125 Mg, Fito Krem 40 Gr fiyatı nedir? 2023 Famodin 40 Mg, Flucan 150 Mg, Flagyl 500 Mg fiyatı nedir? İlaç sanayinin en bilinen ve tedavilerde ilk başvurulan yöntemlerden olan bazı ilaçların 2023 yılındaki en güncel hallerinizi sizin için araştırdık. İşte detaylar.

Küçük deri cerrahisi veya enjeksiyon uygulamaları öncesinde deri üzerindeki hassasiyeti ve ağrı oluşumunu azaltmak için kullanılan bir tedavi türüdür. Ayrıca cerrahi girişimlerinden önce genital mukoza üzerine de uygulanabilmektedir. 12 aylıktan küçük, yeni doğan bebeklerde kullanım için sakıncalıdır. Gözle teması sakıncalıdır. Göz ile temas ettiği durumlarda mutlaka bol berrak su ile yıkanmalıdır. 2023 yılında Emla %5 Krem fiyatı 513,63 TL’dir.

Flagyl 125 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Vücutta enfeksiyona yol açan bakteri ve parazitlerin etkisiz hale getirilmesi amacı ile uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dişeti ülseri, akciğer, kemik, cinsel organlar, mide, bağırsak, kan, beyin, bacak yaraları, basınca bağlı gelişen vücut yaraları, ameliyat sonrası gelişebilecek her türlü enfeksiyonların önlenmesi gibi tedavilerde kullanılan bir ilaçtır.

Böbrek/kalp/ karaciğer yetmezliği,  sindirim sisteminde meydana gelebilecek her türlü rahatsızlık ve kan ile ilgili genetik bir rahatsızlık söz konusu ise bu ilaç kesinlikle kullanılmamalıdır. Mutlaka bir hekim tavsiyesi ile kullanılmalıdır. 2023 yılında Flagyl 125 mg ilacın fiyatı ise 34.88 TL olarak belirlenmiştir.

Fito Krem 40 Gr 2023 Fiyatı Nedir?

Fito Krem cilt hücrelerini yeniler ve deri dokusunun toparlanarak hızla iyileşmesine yardımcı olur. Cilt yüzeyinde meydana gelen deformelerin, yara ve yanık izlerinin tedavisinde başvurulan en bilindik tedavi yöntemlerinden biridir.  Ameliyat sonrasında meydana gelen yara izlerinin tedavisinde de kullanılan bir kremdir.

Çeşitli kozmetik ürünlerin deri yüzeyinde yaratmış olduğu lezyonlarda, yaşlılık kaynaklı deri yüzeyinde oluşan lekelerde, meme başı yaralarında, karın, kol ve bacak gibi vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen çatlaklarda ilk akla gelen tedavilerden biridir. Fito krem 2023 fiyatı ise 55.57 TL olarak belirlenmiştir.

Famodin 40 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Famodin yalnızca doktor önerisi ile kullanılabilecek bir ilaçtır. Midenin üretmiş olduğu asit miktarının azalmasına ve midenin asit kaynaklı yaşayabileceği rahatsızlıklardan korunmak amacıyla kullanılmaktadır. İlacın etken maddesi famotidindir. 2023 yılında Famodin fiyatı 55.52 TL’dir.

Flucan 150 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Flucan mantar enfeksiyonunu önlemek için kullanılan yaygın ve bilindik bir tedavi türüdür. Mantar enfeksiyonları “ candida“ adı verilen bir mayadan kaynaklanmaktadır. Flucan bu mayayı etkisiz hale getirerek vücudun rahatlatılması için kullanılır. Kanınızda potasyum, magnezyum ve kalsiyum miktarı normalden çok falaysa yani anormalse bu ilacı kesinlikle kullanmanız önerilmemektedir. Flucan 150 Mg ilacının 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 67.56 TL’dir.

Flagyl 500 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Ameliyat sonrası oluşan yaraların tedavisinde ve vücudu etkisi altına alabilecek her türlü parazitin tedavisi için kullanılan bir tedavidir. Ayrıca mide, diş eti ülseri, bacak yaraları gibi hastalıklarında tedavisinde kullanılır. 2023 yılında güncellenen yeni fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir