Kafa Dergisi'nden Şok Haber: Metin Uca'nın Sırrı Ortaya Çıktı!

Kafa Dergisi'nden Şok Haber: Metin Uca'nın Sırrı Ortaya Çıktı!
21.11.2023 21:18
Kafa Dergisi'nin sevilen yazarı Metin Uca'nın gizemli dünyasına dair sır perdesi aralandı! Uca'nın hayatındaki şaşırtıcı detay haberimizde

Tiyatrocu, yazar ve gazeteci Metin Uca, tedavi gördüğü hastanede entübe edilmiş ve 62 yaşında hayata veda etti

Cenazesi için düzenlenen veda töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleşti ve ardından Cebeci Asri Mezarlığı'nda defnedildi. Uca'nın ölümüyle birlikte, Kafa Dergisi'nden önemli bir açıklama geldi. Dergi, Uca'nın yıllardır dergiden telif almadığını ve bu geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışladığını duyurdu.

Derginin resmi açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Canımız Metin Uca'yı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşarken aldığımız bir kararı paylaşmak isteriz: Metin Uca, dergiden aldığı telifin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlanmasını istemişti. Biz de Metin Uca'nın aldığı telifi Kafa Dergisi var olduğu sürece, eğitimlerine devam etmekte zorluk yaşayan öğrencilere burs desteği sağlamak amacıyla her ay @CagdasYasamDD 'ne Metin Uca adına yatırmaya devam edeceğiz. Senin adın ve iyiliğin dalga dalga büyüyecek Metin Abi. Seni seviyoruz."


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir