Doğuş Otomotiv Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Doğuş Otomotiv Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?
06.02.2023 23:24
Otomotiv firmalarının merak edilen bayilik ( Franchising ) ücretlerine yakından bakalım. 2023 Doğuş, Fiat, Lassa, Honda bayilik açma ücretleri nelerdir? 2023 Volkswagen, Nissan, Suzuki bayilik açma ücretleri nelerdir? İşte detaylar.

Doğuş Otomotiv Audi, Porsche gibi birçok ünlü marka satışı ve yedek parça ticareti yapan bir otomotiv servis sağlayıcısıdır. Doğuş Otomotiv sektörün önde gelen ve isim yapmış kuruluşlarından biridir. Franchise ücretleri hakkında bilgi almak için ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Doğuş Otomotiv resmi web sayfası üzerinden “Aday ön Bilgi Formu” kısmını tıklayarak formu eksiksiz doldurup gönderin. Formda belirttiğiniz cep telefon numaranızdan sizinle irtibata geçilecektir.

Fiat Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Fiat markası bayiliğini almak için tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biridir. Türkiye’de ve dünyada birçok kullanıcıya ulaşmayı başaran Fiat markasının bölge ve dükkan metrekaresine göre bayilik ücretlendirmesi değişecektir. Ayrıntılı bilgi için Fiat yetkili servisleri ya da 444 22 55 nolu numaradan 7/24 Fiat çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Lassa Otomotiv Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Lassa bayilik veren prestijli firmalar arasındadır. Lassa bayiliği almak isteyenlerin bayilere giderek ya da resmi web sitesi üzerinden form doldurarak bilgi alabilmektedirler. 2023 yılında Lassa’nın bayilik ücreti ortalama olarak 75 bin ile 100 bin TL arasında değişmektedir.

Honda Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Honda bayilik bilgisi almak için öncelikle resmi numara üzerinden yetkili bir kişiden bilgi almak gerekmektedir. Ya da resmi web sitesi üzerinden https://honda.com.tr bayilik formunu eksiksiz doldurarak sizinle iletişime geçilmesini beklemektir. Cep telefonu bilginizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olmalısınız.

Volkswagen Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Otomobil sektörüne bayilik açarak girmek isteyen kişileri yarı yolda bırakmayacak ve yüksek kar elde edebilecekleri Volkswagen bayiliğinin 2023 yılındaki fiyatlarına birlikte bakalım.

Öncelikle Volkswagen bayisi olabilmek için ticari hayatınıza engel olabilecek bir durum olmaması, adli sicil kaydınızın temiz olması ve bayilik açacağınız bölgeyi iyi tanımanız gibi asgari şartlar bulunmaktadır.

Volkswagen firmasından franchise almak için yetkili firma ile görüşme sağlamanız gerekmektedir. Çünkü Franchasing hizmeti bölge ve mağaza metrekaresine göre değişkenlik gösterecektir. Ayrıntılı bilgi için Volkswagen resmi web sitesinden destek alabilirsiniz.

Nissan Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Franchise hizmeti alacağınız firmanın pazardaki yeri çok önemlidir. Güçlü bir firma bu ticari atılımınızda size oldukça yüksek kar oranı getirecektir. Nissan firması da büyüksek ciro yapabilecek firmalar arasındadır. Ancak Nissan markasının bayilik şartları ile ilgili mutlaka yetkili birisi ile görüşme sağlamanız gerekmektedir. Nissan.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Suzuki Bayilik Açma Ücreti 2023 Nelerdir?

Suzuki’nin tarihi 1909 yılına dayanmaktadır. Japonya’da kurulan marka bugün dünyanın birçok ülkesinde satış yapmaktadır. Suzuki 2023 bayiliği için ön başvuru formunu doldurarak fiyat teklifi almalısınız. Suzuki resmi web sitesinden forma ulaşabilirsiniz

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir