Bionike Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Bionike Krem 2023 Fiyatı Nedir?
06.03.2023 15:38
Bionike, True Care nemlendirici, Avon Anew su bazlı krem 2023 fiyatı nedir? Dr. Helix salyangoz, Endocare jel, Hay care cilt bakım kremi 2023 fiyatı nedir? Günlük bakımımızın vazgeçilmez ürünleri nemlendirici fiyatlarının 2023 yılındaki değişen tablosuna birlikte göz atalım. Yeni fiyatları sizin için araştırdık.

Bionike krem, atopik ve kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Başta egzama olmak üzere, deri rahatsızlıklarında cildi yatıştıran ve tedavi edici bir özelliği bulunan kremdir. Güçlü bir antioksidandır. Cilt yüzeyinde meydana gelmiş deforme, tahriş ve kuruluk kaynaklı pütürleşmelerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. 2023 yılında ürünün satış fiyatı 202,05 TL’dir.

True Care Nemlendirici Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Cildinizin günlük ihtiyacı olan nemi karşılar. Özel formülü sayesinde cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. 2023 True Care nemlendirici krem fiyatlarına birlikte bakalım.

. Daily Moisturizing Cream: 178,50 TL

. Firming Night Cream: 187,00 TL

. Rejuvenating Eye Cream: 157,25 TL

Avon Anew Su Bazlı Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Anew Avon markasının en bilinen ve en çok satılan bakım serilerinden biridir. Anew kremleri düzenli kullanımda ciltteki derin kırışıklık görünümünü azaltır ve ince çizgileri yok eder. Ayrıca 72 saate kadar nemlendirme vadeden bu ürün, solgun ve kuru cildinizi de canlandırır. Cildin günlük ihtiyacı olan D vitamininin aktif olmasını sağlayarak nemi adeta cildinize hapseder. 2023 yılında Avon Anew nemlendirici fiyatı 94,99 TL olarak belirlenmiştir.

Dr. Helix Salyangoz Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Krem salyangozlardan elde edilen doğal öz sayesinde geliştirilmiştir. Salyangoz öz sıvısının içerisinde yüksek oranda glikolik asit, kolajen, elastın maddeleri bulunmaktadır. Bu zengin içerikler sayesinde kremin cilt yüzeyinde oldukça etkileyici sonuçlar doğurduğunu gözlemleyebilirsiniz.  Cildin uzun süre nemli kalmasını sağlayan bu ürün, daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilt sahibi olmanızı amaçlıyor. 2023 yılında ürünün satış fiyatı 250 TL olarak belirlenmiştir.

Endocare Jel Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Endocare krem yaşlanmanın en önemli göstergelerinden biri olan kırışıklıklara adeta savaş açmış bir üründür. Düzenli kullanımda derin çizgilerin üzerinde bile oldukça etkili olabilen bu ürün ayrıca yara izi ve yanıkların üzerinde de kullanıcılardan oldukça olumlu geri dönüşleri olan bir kremdir. Cilt hasarlarının onarılmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olarak, daha nemli ve daha pürüzsüz bir cilt için çalışmaktadır. Ürünün 2023 satış fiyatı 247,80 TL- 476,10 TL arasındadır.

Hay Care Cilt Bakım Kremi 2023 Fiyatı Nedir?

İçeriğinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu içeriklerin tamamı cilt problemlerini ortadan kaldırmaya yöneliktir. Cilt bütünlüğünün bozulduğu, cilt üzerinde yanık, yara gibi deformelerin oluştuğu durumlarda imdadınıza koşan, dermatolojik olarak test edilmiş bir cilt bakım ürünüdür. 2023 yılındaki satış fiyatı ise 119,00 TL’dir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir