Bioblas Sarımsak Şampuanı 2023 Fiyatı Nedir?

Bioblas Sarımsak Şampuanı 2023 Fiyatı Nedir?
06.03.2023 15:36
Bioblas sarımsak, Morfese tuzsuz, Got2B kuru şampuan 2023 fiyatı nedir? Redist, Sebamed, DP çam terebentin şampuan 2023 fiyatı nedir? En çok kullandığımız kişisel bakım ürünleri olan şampuanların 2023 yılında tekrar güncellenen fiyatlarına birlikte daha yakından bakalım. İşte detaylar.

Saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri saça geri kazandıran ve özellikle saçın gelişimine katkıda bulunan bir ürün olarak geliştirilmiştir. Özellikle kadınların mevsim geçişlerindeki saç kuruluğuna ve kuruluk kaynaklı koparak dökülmelere karşı son derece etkili bir formül ile oluşturulmuştur. Dökülen saçların yerine yenisini çıkaran formül gücünü, sarımsağın içerisinde bulunan B1, B6, C ve E vitamininden almaktadır. Bir yandan saçı besleyen Bioblas sarımsaklı şampuan bir yandan da saça kaybettiği nemi geri kazandırmayı vadediyor. 2023 yılındaki satış fiyatı ise 47,00 TL olarak belirlenmiştir.

Morfose Tuzsuz Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Morfose tuzsuz şampuan son dönemlerin en popüler ve en çok satan ürünlerinin arasında yerini aldı. Ürün elde ettiği bu başarısını şampuanını her saç tipi için uygun bir formülle geliştirmiş olmasından sağlamaktadır. Ayrıca saça kaybettiği gücünü geri kazandırır, saç derinizi ve saç tellerini kökten uca onarır ve ihtiyacı olan günlük bakımı sağlar. İçeriğindeki buğday proteini ve keratin sayesinde de saçlarınızın yumuşak ve dolgun görünmesine katkı sağlar. 2023 yılında ürünün satış fiyatı ise 1000 ML- 99,00 TL, 500 ML- 52,00 TL olarak belirlenmiştir.

Got2B Kuru Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Acil durumlarda hayat kurtarıcı olan bu ürün, kalıntı bırakmadan saçın fazla yağını emer ve saça ferahlık verir. Aromatik kokusu tüm gün boyunca saçınızda kalır. Özellikle çok yağlı ve devamlı yıkama isteyen saçların üzerinde mucizevi bir etki yaratmaktadır. Sönük ve zayıf saçınızı, çok pratik bir kullanımla tekrar canlandırır ve parlamasına yardımcı olur. 2023 yılında ürünün satış fiyatı ise 82,50 TL olarak belirlenmiştir.

Redist Saç Şampuanı 2023 Fiyatı Nedir?

Redist saç şampuanının içerisinde yoğun şekilde keratin bulunmaktadır. Keratin sayesinde yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçların, gücünü kazanmasında etkilidir. Saçın derisini ve saç tellerini kökten uca onararak saçların daha güçlü uzamasına ve daha sağlıklı bir saç derisine kavuşmasına yardımcı olur. Özellikle saç uçları üzerinde gözle görülecek bir biçimde etki sağlayan bu şampuana saçınızı kestirmeden önce bir şans vermeniz gerektiğini söylüyor ve hemen fiyat bilgisine geçiyoruz. Redist saç şampuanının 2023 yılındaki güncellenen yeni fiyatı 59,00 TL.

DP Çam Terebentin Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

DP çam terebentin, çam terebentin mucizesinden destek alarak üretilmiş yepyeni bir formüldür. Zayıf, yıpranmış ve koparak dökülen saçların üzerinde son derece etkilidir. Özellikle saç derisinin fazla sebum kaynaklı tıkanmış gözeneklerini açarak, saç derisinin nefes almasını ve daha sağlıklı bir şekilde saçın büyümesini vadeden bir üründür. İlk kullanımdan itibaren farkını hissettiren şampuanı düzenli kullandığınız taktirde saçınızın sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olduğunu siz de fark edeceksiniz. Ayrıca şampuan çam terebentin ve içerisinde bulunan zengin yağ ve vitaminler sayesinde saçınızın kalitesini artırmayı da vadediyor. 2023 yılında ürünün fiyatı 86,00 TL olarak belirlenmiştir.

Sebamed Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Sebamed markası ülkemizde en çok tercih edilen ve satılan kişisel bakım markalarından biridir. Şampuanları, sabunları ve bakım kremleriyle son derece başarılı sonuçlar alınan, dermatolojik olarak da kendisini kanıtlamış bir markadır. Günlük bakım olarak tercih edebileceğiniz Sebamed şampuan, saç derisini nazikçe temizler ve saça ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. Saç derisi üzerindeki pullanmaya ve kuruluğa karşı da etkili olan şampuan düzenli kullanım sonunda daha sağlıklı bir saç derisi kazandırmayı hedeflemektedir. 2023 yılındaki fiyatı ise 116,50 TL olarak belirlenmiştir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir