Aleo Vera Jeli Cinsel Organa Sürülür Mü?

Aleo Vera Jeli Cinsel Organa Sürülür Mü?
15.10.2022 11:10
Birçok rahatsızlığa iyi gelen bitkisel kökenli yağ ve kremler, cinsel uyaran olarak da kullanılabiliyor. Peki aloe vera jel, fito krem, fucidin krem cinsel organa sürülür mü? Gül yağı, diş macunu cinsel organa sürülür mü? Ayrıntılarına birlikte bakalım.

Dışında yeşil sert bir kabuk, içerisinde akışkan şeffaf bir jel bulunuyor.

 Bu jel özellikle yara tedavilerinde, sivilce ve akne oluşumunda cilt bariyerine koruyucu olarak kullanılıyor. Bol güneşi ve kuru toprağı arayan aloe vera bitkisini isterseniz uygun bir saksıda bile yetiştirebilirsiniz.

Özellikle kozmetik ve ilaç sanayinde kullanılan aloe vera, cinsel organa sürülerek kayganlaştırıcı olarak da kullanılabilir. Jelimsi yapısıyla herhangi bir kimyasala gerek kalmadan tek başına kullanılabilir.

Fito Krem Cinsel Organa Sürülür Mü?

Genellikle hücre yenileyici ve anlık cilt problemlerinde, yanık ve alerji gibi durumlarda özellikle kadınların sıklıkla kullandığı adı en çok bilinen kremlerden biridir. Meme ucu çatlarında ve genital siğil problemlerinde kullanılabiliyor.

Sık cinsel ilişki aktivitelerinden sonra genital bölgelere, doktor tavsiyesiyle kullanılabildiği durumlar görülmektedir.

Fucidin Krem Cinsel Organa Sürülür Mü?

Fucidin krem güçlü bir antibiyotik kremdir. Geniş kapsamlı cilt problemlerinde kullanılır.

İltihaplı egzama, parmak kenarlarında deformasyonlara bağlı dolama adı verilen yarıklarda, kıl kökü ve iltihaplanmış sivilcelerde doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır.

Etkili bir antibiyotik olduğu için kullanım tavsiyesi olarak, aralıksız şekilde en fazla 15-20 gün bir hekim kontrolünde kullanılmalıdır.

Kadın cinsel organında oluşabilecek mantar ve tahrişlerin tedavisi için çok ince bir tabaka şeklinde kullanımı önerilebilir.

 Fakat vajinanın için kesinlikle sürülmemelidir. Erkeklerde ise penis derisinde oluşabilecek kızarıklık ve kaşıntılar için tavsiye edilse bile bu kesinlikle bir doktor tarafından takip edilmelidir.

Gül Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Eşsiz kokusu ve kullanım alanının çok yaygın olması sebebiyle neredeyse tüm coğrafyalarda üretimi yapılmaktadır.

Kan dolaşımını hızlandırıyor, ağız kokusu, egzama, yara, aroma terapi özelliği sayesinde stresle başa çıkmaya birebir.

Masaj yağı olarak da kullanılan gül yağı doğru yerlere uygulanan baskı sonucuyla ağrıları azaltarak iyileşmesine yardımcı oluyor.

Osmanlı mutfağında, güllü lokumlardan tatlılara, şerbetlerden reçellere kadar sarayın olmazsa olmazı mucizevi bir bitki. Tüm bunların dışında cinsel gücü arttırıcı macun ve karışımlar için kullanılıyordu.

Gül yağı, cinsel hazzı ve isteği uyandıran bir uyarıcı olarak, kadın ve erkek cinsel organına uygulandığında cinsel yaşamı hareketlendiriyor.

Doğal ve arı gül yağının vücuda herhangi bir zararı bulunmadığı için afrodizyak olarak hem içilir hem sürülebilir. Kokusu ve esansının sinir uçlarını uyarıcı etkisi olduğu için gül kokulu mum ve parfüm de kullanılabilir.

Diş Macunu Cinsel Organa Sürülür Mü?

Öncelikli olarak diş ve damak temizliği için üretilmiş olan diş macunu her ne kadar doğal bileşenler adı altında satılsa da içerisinde yoğun kimyasal madde ihtiva etmektedir. Genital bölgelerimiz, vücudumuzun hemen hastalık kapabilecek en hassas bölgelerindendir.

Kayganlaştırıcı ve erken boşalma sorunları için kullanılmak istenen diş macunu çok daha büyük hasarlara sebebiyet verebilir.

Cinsel organda yanma hissiyle birlikte, yara ve kabarcıklar oluşturarak rahatsızlık hissi verebilir. Diş macunu diş temizliği dışında, doktorların kesinlikle kullanılmaması konusunda uyardığı bir maddedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir