Trendyol Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır?

Trendyol Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır?
19.10.2022 23:54
Trendyol alışveriş hizmetleri dijital çağın en çok kullanılan uygulamalarındandır. Trenyol canlı desteğe nasıl bağlanılır, müşteri hizmetleri var mı, müşteri hizmetleri Pazar günü açık mı, Trenyol asistanla nasıl konuşulur, hangi kargo firmasıyla çalışıyor, mail adresi nedir ve canlı yardım nedir? Bu sorulara gereken cevapları aradık ve sizler için yazdık…

Trendyol müşterileri; 0212 331 02 00 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmektedirler.  Trendyol  Satıcı Panelinin sol alt köşesinde bulunan Trendyol Asistan kanalı üzerinden tüm konu başlıklarında’ chat’ yöntemiyle canlı destek alabilirsiniz. Trendyol canlı destek müşterilerine her gün ve her saatte yardıma hazırdır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Var Mı?

Trendyol yemek müşteri hizmetleri telefon numarası; 0212 331 0 200'dur. Trendyol yemek, market ve alışveriş müşteri hizmetlerine aynı telefon numarasıyla ulaşılabilmektedir.  Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet için hazırdır. Günün her saatinde yardım için hazır olan bu müşteri hizmetleri, dileklerinizi ve şikayetlerinizi dikkate alarak çözüm kolaylıkları sağlar.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Pazar Günü Açık Mı?

Müşteri hizmetleri ile kastedilen Trendyol Express ise hafta içi her gün ve cumartesi günü 09:00 ila 21:00 arası teslimat yapmaktadır. Pazar günlerinde çalışmamaktadır. Trendyol müşteri hizmetlerinin online olan kısmı ise 7/24 çalışmaktadır. Bireysel hizmetler ve kargo hizmetleri pazar günleri çalışmamaktadır.

Trendyol Asistanla Nasıl Konuşulur?

Trendyol'un sitesinde bulunan uygulamasında ‘Canlı Yardım’ butonuna tıklayarak destek hattına bağlanabiliriz. ‘Canlı Yardım’ butonuna basıldığında sitenin sağ köşesinde Trendyol Asistan ile bir sohbet sayfası görürsünüz. Öğrenmek istediğiniz bilgiyi kaydedildiğini bilerek asistana sorunuz. Asistan size gerekli bilgileri kısa zamanda temin edecektir.  Bilgileri aldıktan sonra ‘Sohbeti Bitir ‘ butonuna tıklamak yeterlidir.

Trendyol Hangi Kargo Firması İle Çalışıyor?

 Trendyol firması; bütün kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Siparişinizi verdikten sonra teslimat kısmında bulunan listeden sizin için uygun olan kargo firmasını seçebilirsiniz. Hatta gününü ve saatini de belirleyebilirsiniz. Kargo şirketleri yaşadığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Güvendiğiniz ve bildiğiniz kargo şirketlerini tercih etmeniz aldığınız ürün için önemli olacaktır.

Trendyol Mail Adresi Nedir?

Her markanın olduğu gibi Trendyol’ un da kendi mail adresi vardır. Şirketlerle iletişime geçmek ve kolay geri bildirim almak için mail adresi gereklidir. Şikayet ve memnuniyetler için bu adrese mail atarız. Sipariş detaylarını [email protected]'a mail atmanızı yeterli olacaktır. Mail adresini internet sitesinde, iletişim bölümünde bulabilirsiniz. Firma, en geç 3 iş günü içinde size geri dönüş sağlayacaktır.  

Trendyol Canlı Yardım Nedir?

Trendyol canlı yardım; Trendyol firmasından aldığınız ya da almayı düşündüğünüz ürünler için yardım alabileceğiniz sistemdir. Sisteme tercih ettiğiniz yöntemle ulaştıktan sonra, asistanlar yardımı ile çözüm sağlayabilirsiniz. Canlı yardım seçeneği en hızlı cevap alabileceğiniz yöntemdir. Kolay ulaşılabilen basit bir ara yüzle hazırlanmış mesaj ve sesli mesaj uygulamasıdır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir