Spotify İnternetsiz Kullanılır Mı?

Spotify İnternetsiz Kullanılır Mı?
02.11.2022 19:24
İnternet değişen dünyanın olmazsa olmazı. Neredeyse her an çevrimiçiyiz. Peki internet olmadan kullanabileceğimiz platformlar var mı? Spotify, bip, iMessage internetsiz kullanılır mı? Doping hafıza, martı internetsiz kullanılır mı? Cevaplara birlikte bakalım.

İsveç merkezli kurulmuş olan, içerisinde müzik ve podcastler servisi olan aylık ve yıllık aboneliklerle dinleyicisine sınırsız müzik dinleme hakkı tanıyan müzik dinleme platformudur.

Spotify dinleyicisine çevrimdışı olduğu anlarda da müzik dinleyebilmesini sağlamaktadır. Öncelikle yeterli bir depolama alanına ihtiyacınız var. Yaklaşık olarak 1 Gb boş alan yeterli olacaktır.

Daha sonrasında istediğiniz müziği telefonunuza indirerek dilediğiniz yerde ücretsiz ve internetsiz kullanabilirsiniz.

Bip İnternetsiz Kullanılır Mı?

Türkcell tarafından yapılmış, yazışma, anlık veri gönderme şeklinde çalışan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Android ve İOS işlemci telefonunuza kolayca indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirmek tamamen ücretsizdir. Her operatörün kendisine göre uygulamış olduğu bazı tarifeler dışında bip uygulamasını kullanabilmek için internet ağı gerekmektedir.

Kotanızdan yemeyen, herhangi bir başka faturalandırma ve vergi bedeli bulunmayan bir uygulama şeklinde kullanılsa da tamamen internetsiz bir ortamda kullanılamıyor.

iMessage İnternetsiz Kullanılır Mı?

Apple tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sadece İOS işlemcisini desteklemektedir. Anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Sadece Apple cihazları arasında paylaşım yapabilse bile, internet ağına ihtiyaç duymaktadır. Uygulamayı cihazınıza ücretsiz şekilde yükleyerek kullanabilirsiniz.

Ama mesaj göndermek için internetiniz olması gerekiyor. Wifi ağı veya mobil internet ağı dışında başka bir uygulamaya gerek kalmadan sadece indirerek kullanabilirsiniz.

Doping Hafıza İnternetsiz Kullanılabilir Mi?

Öğrencilerin derslerini tamamlayıcı ve destekleyici bir öğrenme platformudur. Yapay zeka ve çağın gerektirmiş olduğu tüm teknolojik imkanları sunmaktadır.

Uzman bir eğitmen kadrosuyla çalışır ve öğrencilerin eksik olduğu konularda tamamlayıcı bir görev üstlenmektedir.

İhtiyaç duyulan her an kullanıma hazır bir online öğrenme platformudur. TYT-AYT-LGS-KPSS ve DGS gibi ÖSYM’ nin yapmış olduğu tüm sınavlar için uygundur.

Doping hafıza, VCD veya DVD olmadığı için çevrimiçi olmayı gerektiriyor. İnternet olmadan içeriklere erişim sağlanamıyor.

Martı İnternetsiz Kullanılabilir Mi?

Martı, şehir içinde ulaşılmak istenilen yere gitmenizi sağlayan elektrikli scooter. Martı kullanmak isteyen kişinin akıllı bir telefonu olması gerekiyor. Çünkü martılar uygulama ile çalışmaktadır.

Martı uygulaması tüm akıllı cihazlardan kolaylıkla indirilebiliyor. Apple Store, Google Play, Huawei AppGallery den uygulamayı indirip, telefon numaranızla hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Ödeme seçeneği sadece kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra haritayı açarak yanımdaki martı özelliğini kullanabilirsin.

Bu özellik sana en yakınındaki kullanabileceğin müsait scooter gösterecektir.

Martı elektrikli scooter, moped uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra, sürüşe başla butonuna basarak, martı üzerindeki QR kodu telefonunuza okutuyorsunuz.

Sürüşe hazır olduğunuzda kornasına basmanız gerekmektedir. Bu sürüşün başladığı anlamına geliyor. Tüm bunları yaparken internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Ayrıca 15 yaşını doldurmuş olmanız geçerli ve güncel bir banka ya da kredi kartına sahip olmak gibi belli başlı bazı kuralları bulunuyor.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir