Smokin Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Smokin Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?
20.02.2023 22:53
Bu yazımızda kedi denildiğinde akla ilk gelen kedi cinslerinin 2023 yılındaki sahiplendirme ücretlerine birlikte bakacağız. 2023 Smokin, Azro Surup, Ankara kedi fiyatı ne kadar? 2023 Blue Point, Bombay, Bengal, British Shorthair yavru kedi fiyatı ne kadar? Gelin merak edilenleri birlikte cevaplayalım.

Smokin kedilerin en dikkat çekici fiziksel özellikleri arasında keskin gözleri bulunmaktadır. Ayrıca inanılmaz bir zekaya sahiptirler. Dünyada isim yapmış dâhilerin kedisi olarak bilinmektedir. Genellikle ücretsiz sahiplendirilen bu canlılar 2023 yılında ortalama olarak 500 TL ile 1.000 TL arasında alıcı bulmaktadır.

Azro Şurup Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Özellikle kedilerin solunum yolları rahatsızlıkları için kullanılan bir çeşit ilaçtır. Hırıltı nefes ve burun akıntısı gibi durumlarda kullanılmaktadır. 2023 yılında satış fiyatı ortalama olarak 61,63 TL olarak belirlenmiştir.

Ankara Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Kuyrukları tıpkı bir fırçayı andıran, atletik ve kaslı bir vücuda sahiptirler. En belirgin özellikleri ise uzun tüyleridir. Ayrıca arka ayakları ön ayaklarına göre daha uzundur. Oldukça sevecen, insan canlısı ve özellikle çocuklara karşı çok korumacı olmalarıyla bilinmektedirler. 2023 yılında bir Ankara kedisi sahibi olmanın bedeli ise 400 TL ile 1.200 TL arasında değişmektedir.

Blue Point Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Tam bir ev kedisi olarak adlandırabileceğimiz kedilerdendir. Son derece evcimen, uysal ve miskin hayvanlardır. İlgiyi ve sevgiyi hissetmekten oldukça mutlu olurlar. Ortalama kiloları 3-10 kilo arasına ulaşabilmektedir. Tüy yapısı çok sık ve fazla olmasına rağmen çok fazla tüy döken bir kedi değildir. 2023 yılında ortalama satış fiyatları 1.500 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Bombay Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Oldukça meraklı, hemen hemen her şeye ilgi duyan canlılardır. İnsanları severler. Tam bir aile kedisi olurlar. Evin diğer üyeleri ile de çok yakın bağ kuracaklardır. Sosyal ve kucak seven canlılardır. 2023 yılında bir Bombay kedisi sahibi olmak isterseniz 500 TL civarında bir ücreti bulunmaktadır. Ayrıca çok fazla ücretsiz sahiplenebileceğiniz seçenek de mevcuttur.

Bengal Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Fiziksel özellikleri bakımından kısa tüylü, kaslı, atletik yapılı bir kedidir. Kedi türleri arasında belki de en dikkat çeken türlerden biridir. Çünkü muhteşem bir deri yapısı bulunmaktadır. Tüylerinden dolayı tıpkı küçük bir leoparı andırır. Bu da onları oldukça popüler kediler haline getirmektedir. Ortalama vücut ağırlığı olarak 3-7 kiloya kadar ulaşabilirler. 2023 yılında ortalama satış fiyatları ise 2-6 bin TL arasında değişmektedir.

British Shorthair Yavru Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Beyaz, gri, siyah ve karışık renklerdedirler. Oldukça sevimli ve güzel kedilerdir. Göz renkleri kehribar, mavi ve yeşil olabilir. Britanya kökenli kedilerdir. Birçok kedi gibi onlarında kendi kendilerini temizleme güdüleri bulunmaktadır. Önemli ve oldukça pahalı bir kedidir. 2023 yılında ortalama olarak 5-18 bin TL arasında alıcı bulmaktadırlar. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir