R10 Benzeri Siteler Nelerdir?

R10 Benzeri Siteler Nelerdir?
04.02.2023 21:57
R10 benzeri siteler nelerdir, r10 benzeri yabancı siteler nelerdir, r10 davetiye kodu nasıl alınır? R10 güvenilir mi, r10 hesabı nasıl silinir, r10 kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Tarzında R10 hakkında merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

R10 benzeri siteler aşağıdaki gibidir:

·        Reddit

·        Digg

·        Hacker News

·        Product Hunt

·        Slashdot

·        Fark

·        Metafilter

·        NewsVine

·        Delicious

·        StumbleUpon

R10 Benzeri Yabancı Siteler Nelerdir?

R10 benzeri yabancı siteler aşağıdaki gibidir:

·        Quora

·        Weibo

·        Vkontakte

·        Naver

·        Taringa

·        Sina Weibo

·        Baidu Tieba

·        Redd

·        News360

·        Propeller.

R10 Davetiye Kodu Nasıl Alınır?

R10 davetiye kodları, R10 tarafından sunulan hizmetleri kullanmak isteyen kişiler tarafından elde edilir. R10 davetiye kodlarını elde etmek için, R10'un web sitesinde kaydolmanız veya R10'un sunmuş olduğu diğer kanallardan davetiye kodlarını talep etmeniz gerekir.

R10 Hesabı Nasıl Silinir?

R10 hesabınızı silmek için, ilk olarak R10 hesabınızın giriş yapmış olduğunuz bir tarayıcıda açın. Sonra, profil sekmesine gidin ve hesabınızı düzenle seçeneğine tıklayın. Bu, hesabınızın ayarlarını açacaktır. Daha sonra, hesabınızı silmek istediğinizi onaylamak için bir seçenek bulacaksınız. Onayladıktan sonra, hesabınız silinmiş olacaktır.

R10 Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

R10 kullanıcı adınızı değiştirmek için, ilk olarak R10 hesabınızın giriş yapmış olduğunuz bir tarayıcıda açın. Sonra, profil sekmesine gidin ve hesabınızı düzenle seçeneğine tıklayın. Bu, hesabınızın ayarlarını açacaktır. Daha sonra, kullanıcı adınızı değiştirmek istediğiniz sekmeye gidin ve yeni kullanıcı adınızı girin. Değiştirmek istediğiniz kullanıcı adını onayladıktan sonra kaydedin. Kullanıcı adınız değiştirilmiş olacaktır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir