Rabbit Web Telefona Nasıl İndirilir?

Rabbit Web Telefona Nasıl İndirilir?
20.12.2022 22:10
Bazı çevrimiçi popüler uygulamaların mobil üzerinden nasıl kullanılıp nasıl indirileceği araştırılmaktadır. Peki rabbit web, rocket league, slime ranche telefona nasıl indirilir? Sims 4, scratch, Street fighter 2 telefona nasıl indirilir? İşte detaylar.

Rabbit web, içerisinde ücretli platformlarda yayınlanan film, dizi, canlı futbol maçları ve belgeselleri izleyebilmeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulamanın güvenli bir uygulama olmadığını hatırlatalım. Bu sebeple Google Play, Play Store gibi telefonların mağazalarında bulunmamaktadır. Telefonunuzun tarayıcısından Rabbit web sayfasına ulaşarak uygulamayı mobile indirebilirsiniz.

Rocket Leagua Telefona Nasıl İndirilir?

İlk kez Playstation 4 ve Microsoft Windows platformları için üretilmiş olan 2015 yapımı arabalarla oynan bir çeşit futbol oyunudur. En iyi oyun ve en iyi oyun tasarımı ödüllerine layık görülmüştür. Oyunun mobilde oynanabilmesi için Google Play ve App Store mağazalarından destek alabilirsiniz.  Google Play ve App Store aracılığı ile oyun hakkında bilgi alabilir “Yükle“ kısmından oyunu mobile indirebilirsiniz.

Slime Rancher Telefona Nasıl İndirilir?

Çiftlik inşa etmek amacıyla “slime“ adı verilen canlılar toplayarak oynanmaktadır.  Tek kişinin oynayabileceği şekilde tasarlanmış macera ve simülasyon oyunudur. Oyun uzak bir gezegende geçmektedir.

Oyunu App Store aracılığı ile ücretsiz şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonunuz Adroid ise oyunu telefonunuza indirmek isterseniz öncelikle bir APK dosyası indirmeniz gerekmektedir.  Tarayıcınıza Slime Rancher APK olarak arattığınızda indirme sayfası ekrana gelecektir. Bu şekilde mobile indirebilirsiniz.

Sims 4 Telefona Nasıl İndirilir?

Sims, stratejik yaşam ve simülasyon oyunudur. Kurgusal bir dünyada, sim adı verilen sanal insanların yaşamlarının kontrol edilmesi üzerine geliştirilmiş bir video oyunudur. Oyun tüm dünyada oldukça popüler bir şekilde oynanmaktadır. Oyunu Google Play ve App Store mağazalarından güvenli bir şekilde telefonunuza yükleyerek oynayabilirsiniz. Arama çubuğuna The Sims Mobil yazmanız yeterli olacaktır.

Scratch Telefona Nasıl İndirilir?

Scratch 8-16 yaş grubu çocukların kullanımı için geliştirilmiş bir tür grafik tasarım platformudur. Eğlenceli ses, resim, müzik gibi araçların bir araya getirilmesi ve animasyon oluşturulması üzerine kendi tasarımlarımızı yapabileceğimiz bir tür yazılımdır. Telefonlara indirilerek ücretsiz olarak kullanılabilir. Google Play ve App Store mağazalarından programı “Yükle“ kısmına tıklayarak ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Street fighter 2 Telefona Nasıl İndirilir?

Orijinal ismi sokak dövüşü anlamına gelen Street fighter, Dünyada belli alanlarda ün yapmış sokak dövüşçülerinin birbirlerine karşı olan mücadelesini konu alan bir oyundur. Dünya üzerinde oldukça fazla kullanıcı bulunan bu popüler oyunun farklı dillerdeki seçenekleri ile dünya çapında ün yapmıştır. Oyunun devamı niteliğindeki Street fighter ilki kadar büyük başarı sağlayamamıştır.

Öncelikle Street fighter indirmek için APK dosyası indirmeniz gerekmektedir. Telefonunuzun tarayıcısına Street fighter APK yazdığınızda çıkan sayfada “indir” diyerek oyunu telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.  Android ve İphone cihazlarında kullanabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir