Playstation 4 Pro Bulgaristan Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Playstation 4 Pro Bulgaristan Fiyatı 2023 Ne Kadar?
06.03.2023 15:48
2023 Playstation 4 Pro Bulgaristan, Fransa, Hollanda fiyatı ne kadar? 2023 Playstation 4 Pro Irak, İngiltere, İsviçre fiyatı ne kadar? PS 4 serisinin en gelişmiş versiyonu PS 4 Pro ülke bazlı fiyatlarına daha yakından bakalım. İşte detaylar.

Son yıllarda Bulgaristan’da yaşanan ekonomik büyüme başta market rafları olmak üzere, teknolojik ürün pazarına da olumlu etkiler sağlayarak fiyatların düşmesini sağladı. Ülkede kişi başına düşen milli gelire bakıldığında alım gücünün son yıllarda oldukça arttığını gözlemlemekteyiz. Özellikle oyun severler Avrupa’nın gelişmekte olan ülkesi Bulgaristan’da PS 4 Pro modelinin fiyatını araştırıyor. 2023 yılında Sony PS 4 Pro 1 TB: 450 EURO bandında satılmaktadır.

Playstation 4 Pro Fransa Fiyatı 2023 Ne Kadar?

E- ticaret başta olmak üzere Avrupa’nın üç büyük endüstrisinden biri Fransa’dır. Kişi başına düşen milli gelir, sosyal hayat ve ekonomi söz konusu olduğunda oldukça güçlü devletler arasında sayabileceğimiz Fransa’da PS 4 Pro fiyatları tüketiciler tarafından merak edilmektedir. Fransa’nın geneline bakıldığında Sony PS 4 Pro 1 TB: 300 EURO bandında satılmaktadır.

Playstation 4 Pro Hollanda Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Hollanda ekonomisine makine, metal işleme, petrol arıtma ve teknoloji endüstrisi hakimdir. Bundan kaynaklı olarak teknolojik alışveriş yapılabilecek en mantıklı Avrupa ülkelerinden biri olan Hollanda’da alım gücü ve hayat standartları da oldukça yüksektir. İstikrarlı bir ekonomiye sahiptir. Ayrıca ülke her sene yapılan yaşanabilecek ülkeler anketinde her daim üst sıralarda yer alan ülkeler arasındadır. Tüketiciler 2023 yılında PS 4 Pro modelinin Hollanda satış fiyatlarını merak etmektedir. Sony PS 4 Pro 1 TB: 595 EURO bandında satılmaktadır.

Playstation 4 Pro Irak Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Çok büyük bir kitle, ülkemizde uygulanan vergi yaptırımlarından dolayı teknolojik ürünleri yurt dışından getirtmektedir. Özellikle yakın ülkelerin lokasyon sorunu olmaması için daha sık tercih edilmesinden dolayı Irak’ta bu seçenekler arasında olan ülkelerden biridir. 2023 yılında Irak’ta PS 4 Pro 1 TB fiyatı: 450 IQD bandında satılmaktadır. Ancak bu noktada bir hatırlatma yapalım. Yurt dışından getirtilen ürünler ülkemizde garanti kapsamına girmemektedir.

Playstation 4 Pro İngiltere Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Dünyanın en sevilen oyun konsollarından biri olan Playstatin 4 Pro modelinin İngiltere satış fiyatları da merak edilmektedir. Dünyanın alım gücü anlamında en güçlü ülkeleri arasında yer alan İngiltere teknolojik ürünleri de oldukça makul fiyatlardan tüketici ile buluşturmaktadır. 2023 yılında Sony PS 4 Pro 1 TB: 349 Sterlin bandında satılmaktadır. 

Playstation 4 Pro İsviçre Fiyatı 2023 Ne Kadar?

İsviçre’nin ekonomisi tüm dünyada kabul görmüş, en istikrarlı ve güçlü ekonomilerden birine sahiptir. Yüksek asgari ücret oranı ve buna bağlı olarak düşük market, otomotiv ve eğitim giderlerinden dolayı refah seviyesi en yüksek ülkelerden biri olan İsviçre’nin PS 4 Pro oyun konsolunu 2023 yılında ne kadardan satışa çıkardığı da merak edilmektedir. İsviçre 2023 PS 4 Pro 1 TB fiyatı: 689,99 EURO bandında satışa çıkartmaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir