Penis Boyu Nereden Anlaşılır?

Penis Boyu Nereden Anlaşılır?
07.01.2023 21:18
Erkekler arasında birçok konu tartışma konusu olmaktadır. Penis boyu nereden anlaşılır, penis boyu uzatma ilaçları zararlı mı? Uzatma pompası işe yarar mı, penis boyu kaç yaşa kadar uzar? Penis boyu uzatan yiyecekler nelerdir? Tarzında merak edilen soruları sizler için araştırdık ve bu yazımızda derledik.

Penis boyu penisin üzerine konulan bir cetvel yardımı ile ölçülebilmektedir. Penisin baş bölgesinin bittiği kısım referans alınır ve ölçülen değer hangi aralıkta ise penis boyu odur. Penis boyu ile vücut ölçüm oranlarının arasında herhangi bir ilişki bulunmamaktadır.

Penis Boyu Uzatma İlaçları Zararlı Mı?

Penis boyu uzatılması adına birçok bilinçsiz yönteme başvurulmaktadır. Bu yöntemlere başvurmadan önce doğurabileceği sonuçları iyi araştırmakta fayda var. Cinselliğin temeli bireyin kendi bedenini tanımasına dayanmaktadır. Bu ilaçlar ülkemizde çok fazla kullanılmaktadır. Bu tarz ilaçlar genellikle yan etkileri önemsenmeden ve reçetesi okunmadan bilinçsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tarz ilaçlar size olumlu etkiler verebilse de bünyeye bağlı olarak çeşitli yan etkileri ortaya çıkarabilmektedir. Bu yan etkilerin başında bunaltı gelmektedir. Yan etkilerden bazıları ise:

·        Kusma

·        Ateş

·        İshal

·        Kalp çarpıntısı

Şeklinde sıralanabilir.

Aynı zamanda bu ürünlerin kullanımı peniste hissizliğe neden olabileceği söylenmektedir. Bu nedenle bu ürünlerin kullanılması uygun karşılanmamaktadır.

Penis Boyu Uzatma Pompası İşe Yarar Mı?

Penis boyu uzatma yöntemi adı altında birçok işlem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de penis boyu uzatma pompasıdır. Bu tarz ürünler genellikle sertleşmede fayda sağlandığı söylenmektedir. Penise giden kan akışının arttırıp penisin şişmesine neden olmaktadır. Geçici bir büyüme olduğu sanılsa da bu pompaların uzun süreli kullanımı penis dokusunda zedelenmelere ve tahrişlere yol açmaktadır. Aşırı kullanımlar sonucunda ise sertleşmeyi tamamen bozma riski bulunmaktadır.

Penis Boyu Kaç Yaşa Kadar Uzar?

Penis boyunun kaç yaşına kadar uzadığı birçok erkek tarafından merak konusu olmuştur. Bu durum genellikle erkekler arasında espri konusu da olmaktadır. Penis boyu genellikle ergenlik döneminin sonlarına kadar uzamaktadır. Bu yaş genel olarak 18 yaşı olarak bilinse de uzama 21 yaşının sonlarına kadar sürebilmektedir. Genel olarak erkeklerdeki penisin uzaması 15,16-17 yaşlarının sonlarına doğru tamamlanır.

Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

Penis boyu uzatmak için birçok yöntem denenmektedir. Ancak sağlıklı bir şekilde penis boyu uzatmak için bazı yiyecekler tercih edilebilir. Bu yiyeceklerin çok fazla etkisi olmasa da bazı kişiler tarafından önerilmektedir. Genellikle kan akışını hızlandıran besinler penis boyunun uzatılması ya da penisin sertleşmesinde yardımcı olabilmektedir. Penis boyu uzatabilecek bazı yiyecekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

·        Zencefil

·        Muz

·        Sarınsak

·        Mercimek

·        Yeşil Fasulye

·        İstiridye

Bu yiyecekler kan akışının hızlanmasını sağlarken libido seviyenizin de artmasına fayda sağlayacaktır. Bilmeyen takipçilerimiz için libidonun anlamını açıklayalım. Bu kelime genellikle cinsel aktivite veyahut cinsel dürtü isteği için kullanılmaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir