Morfose Keratin Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Morfose Keratin Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?
04.03.2023 22:56
2023 Morfose keratin, Morfose biotin, Redist hairloss şampuan fiyatı nedir? 2023 Morfose milk therapy, John frieda, Prozinc Plus, Kerastese şampuan fiyatı nedir? Şampuan sektörünün en bilinen ve en sevilen başlıca ürünlerinin 2023 yılındaki değişen fiyatlarına birlikte bakalım. Ayrıntıları sizin için yazdık.

En çok bilinen ve sıklıkla tercih edilen saç bakım markalarından biri olan Morfose, keratin bakımı içerikli şampuanı ile de çok konuşuluyor. En ünlü saç stilistlerinin ve kuaförlerin bir numaralı markalarından biri olan Morfose keratin şampuanı özellikle çok yıpranmış saçların bakımını üstlenmektedir.

Aşırı yıpranmış, doğallığından uzaklaşmış, çok işlem görmüş saçların üzerinde yaratmış olduğu inanılmaz etkileriyle ülkemizde ve dünyamızda satış rekorları kırmaktadır. Başarılı şampuanın içerisinde mısır, buğday, soya fasulyesinden elde edilen hidrolize proteinler bulunmaktadır. 2023 yılında güncellenen satış fiyatı ise 1000 ml 88,50, 500 ml 69,90 TL olarak belirlenmiştir.

Morfose Biotin Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Son yıllarda yakalamış olduğu başarı ivmesini hiç düşürmeye niyeti olmayan Morfose markasının bir diğer efsane ürünü ise biotin içerikli şampuanıdır. Saçınızı nazikçe temizleyen ve saçınıza kaybettiği esnekliğini yeniden kazandırmayı hedefleyen bu şampuan saçınızla birlikte saç derinizi de besler. Saç derisinin üzerinde oluşmuş kuruluk, kabuklanma ve kepeklenmeye de son vereden şampuanın içerisinde özel bileşenler bulunmaktadır. 2023 yılındaki güncellenen satış fiyatı ise 109,89 TL olarak belirlenmiştir.

Redist Hairloss Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Redist hairloss şampuanın içerisinde multivitamin kompleksi, amino asitler ve bitkisel içerikler bulunmaktadır. Şampuan özellikle koparak dökülen saçlar üzerinde inanılmaz bir etkiye sahiptir. Ayrıca çok boya ve ısıya maruz kalmış, koparak dökülen, cansız ve nemsiz saçların üzerinde de düzenli kullanımda sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır. 2023 yılında güncellenen fiyatı ise 109,50 TL olarak belirlenmiştir.

Morfose Milk Therapy Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Morfose markasının milk therapy (süt terapisi) serisi inanılmaz geri dönüşler alan bir üründür. Saç markaları arasında son dönemde öne çıkanlarından biri olan Morfose yeni ürünün de sütün içerisindeki minerallerden destek alıyor. Saçınızın derisini derinlemesine temizlerken, süt proteini sayesinde saçlarınızın daha parlak ve ipeksi görünüme kavuşmasına ve beslenmesine yardımcı oluyor. Eğer sizde kusursuz ve parlak bir saç görünümü elde etmek istiyorsanız bu paraben içermeyen ve vitamin deposu olan saç ürününe bir şans verebilirsiniz. Ürünün 2023 yılındaki son güncellenen fiyatı ise 86,90 TL’dir.

John Frieda Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Saçlarınız çabuk yağlanıyorsa, cansızsa, dolgunluğunu ve hacmini kaybetmişse bu şampuanı deneyebilirsiniz. John Frieda şampuan özellikle çok çabuk yağlanan saçların üzerinde mucizeler yaratmaktadır. Ayrıca ürün düzenli kullanımda saçların parlaklığını ve hacmini geri kazandırmayı üstelik bu hacmin ve parlaklığın saçlarınız üzerinde kalıcı olmasını vadetmektedir. Japonya merkezli kurulan bu saç markası kozmetik ve hijyen sektöründe 80 ülkeye satış yapan köklü bir firmadır. 2023 yılında güncellenen fiyatı ise 117,00 TL’dir.

Prozinc Plus Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Prozinc Plus şampuanın içerisinde yoğun oranda biotin maddesi bulunmaktadır. Bu madde sayesinde saç derinizin kalitesini artırmaya ve sebum kaynaklı gözeneklerin tıkanmasına engel olmayı amaçlamaktadır. Şampuan saç derinizden başlayarak tüm saç tellerinizin kökten uca beslenmesine yardımcı olur. Saçlarınızın fazla yağdan arınmasını, dolgunlaşmasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını destekler. 2023 yılında ürünün güncellenen fiyatı ise 199,90 TL olarak belirlenmiştir.

Kerastase Şampuan 2023 Fiyatı Nedir?

Bilinen en meşhur ve kuaför markalarının 1 numaralı tercihi olan Kerastase markası yıllardır sektörde birinciliği elinde tutan bir markadır. Zengin içerikli ürünleri ile özellikle yıpranmış ve çok işlem görmüş saçların üzerinde tedavi edici etkisi bulunmaktadır. Saç derisini temizler ve iyileştirir. Ayrıca saçın fazla yağından arınmasına ve yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Saçı dış etkilere karşı korur.2023 yılında ürünün güncellenen yeni fiyatı ise 409,00 TL – 527,00 TL arasındadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir