Lucky Patcher Telefona Nasıl İndirilir?

Lucky Patcher Telefona Nasıl İndirilir?
19.12.2022 23:26
Bağımlısı olduğumuz bilgisayar ya da konsol oyunlarını telefonlarda da oynayabilmek mümkün. Lucky patcher, morphvox pro, metin2 telefona nasıl indirilir? Nesine, nulls brawl, outlast telefona nasıl indirilir? Gelin ayrıntıları birlikte inceleyelim.

Bu uygulama oyunların özelliklerine erişmeniz, istemediğiniz reklamları engellemeniz, uygulama izinlerini kendinize göre yönetmeniz veya oyun yazılımlarında meydana gelen hataları gidermeniz için ya da ekstra bir özellik katmanız için olanak tanıyan bir uygulamadır. Andorid oyunlar için hile programıdır ve yaklaşık olarak 1 milyon indirmeye sahiptir. Uygulama yasal bir uygulamadır. Mobil cihazınıza Lucky Patcher indirmeniz ise oldukça basit bir işlem.

Mobil cihazınızın ayarlar kısmına gelin. Güvenlik kısmındaki “kaynaklara izin ver” kısmını tıklayın. APK dosyası üzerinden kurulumu başlat diyerek devam edin. Uygulama cihazınıza otomatik olarak kurulacaktır.

Morphvox Pro Telefona Nasıl İndirilir?

İnternetin bu kadar yaygınlaşması kişisel bilgilerimizi ve kimliğimizi de saklamayı bir o kadar zorlaştırdı. Gün içerisinde birçok web sitesini ziyaret ediyor ve birçok oyun oynayabiliyoruz. Oyunlar sırasında karşı tarafla iletişim kuruyor sesli ve yazılı olarak sohbet ediyoruz. Hal böyle olunca kimliğimizi açık etmek istemeyebiliyoruz.

Morphvox pro bize tam da bu anlamda destek sağlayan bir ses değiştirme uygulamasıdır. Çevrimiçi sohbetlerinizde bu uygulamayı kullanabilir, sesinizi değiştirebilir ya da sesinize farklı ses efektleri ekleyerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı Android cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Uygulama Play Store’da mevcut olmadığı için APK dosyası şeklinde indirebileceğiniz morphvox-pro-apk sayfasından uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Metin 2 Telefona Nasıl İndirilir?

Yıllardır en sevilen ve en çok oynanan oyunlardan biri olan popüler oyun metin 2, mobil uygulama üzerinden de oynanabiliyor. Metin2 18 Ağustos 2022’de digital oyun dağıtım platformu “steam“ veda etti. Bunun üzerine oyun severler alternatif yöntemlere başvurarak oyunu telefonlara güvenli bir şekilde indirmenin yollarını aramaya başladırlar.

Metin 2 oyununu mobil üzerinden APK dosyası şeklinde indirerek oynayabilirsiniz. Arama çubuğuna metin2-mobile.com adresini girin. Download kısmını tıklayın. “paket yükleyici“ diyerek devam edin. Dosyanın indirilmesini bekleyin. Ekranın sağ tarafındaki 3 çizgiye tıklayın. Ve karşınıza çıkan ekranda tekrar download ekranına tıklayın. “Aç“ diyerek “login“ ekranından devam edin.

Nesine Telefona Nasıl İndirilir?

Türkiye’de halen varlık sürdüren yasal olarak devam eden 6 şans oyunu bayisinden biridir. Çevrimiçi bahis platformudur.  18 yaşını doldurmuş olan TC vatandaşları uygulamayı kullanarak Spor Toto, İddiaa gibi oyunlar oynayabilirler. Telefonunuzun tarayıcından nesine.com/indir adresine erişerek, uygulamayı mobil üzerinden kullanabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuzun QR kod uygulamasından kodu taratarak direkt olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nuss Brawl Telefona Nasıl İndirilir?

Kupa, ödüller, altınlar ve karakter üzerine kurulmuş olan bir oyundur. Nuss Brawl direkt olarak Play Store üzerinden inmemektedir. Oyunu telefona indirebilmek için başka bir kaynaktan APK dosyası indirmeniz gerekmektedir.

Bunun için telefonunuzun tarayıcısına Nuls’s Brawl orijinal sitesinin ismini girerek sayfaya ulaşabilirsiniz. Ana sayfada sizi orijinal bir APK dosyası karşılayacak. Dosyayı indirerek devam edebilirsiniz. İnen dosyayı açın, ayarlar ve “kaynağa izin ver“ tıklayın. Oyunu mobilden üzerinden başlatabilirsiniz.

Outlast Telefona İndirilir Mi?

Hayatta kalma ve korku güdülerini harekete geçirmek üzerine oluşturulmuş bir digital oyundur. Oyunda bir gazetecinin el kamerası ile akıl hastanesine haber yapmak için girmesiyle birlikte gelişen olaylar oynanmaktadır. Play Store uygulamasına geliyoruz, arama çubuğuna “sobrevivir” yazıp tıklıyoruz en başta çıkan seçeneğe tıklıyoruz ve yükle diyoruz. Daha sonrasında oyunu mobil üzerinden kullanabilirsiniz. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir