Kum Denizi Halk Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Kum Denizi Halk Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?
30.01.2023 22:04
Yaz aylarında binlerce kişinin akınına uğrayan Türkiye’nin eşsiz koylarının 2023 yılındaki giriş ücretlerine birlikte bakalım. 2023 Kum Denizi Halk Plajı, İnkumu Plajı, Ilıca Halk Plajı, Boyabağı Koyu giriş ücreti nedir? 2023 Bodrum Cennet Koyu, Gideros Koyu, Sarsala Koyu giriş ücreti nedir? Hadi detaylarda buluşalım.

Kum Denizi Plajı İzmir/Urla’da yer almaktadır. Plaj belediye tarafından işletilmektedir. Bundan kaynaklı olarak plaja girişler ücretsizdir. Plaj içerisindeki şemsiye ve şezlong fiyatları ise ortalama olarak 20 TL’dir.

İnkumu Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

İnkumu Türkiye’nin plajları içerisinde en ünlülerinden biridir. Bartın ilinde bulunmaktadır. İnkumu Plajı da belediyeye ait bir işletme olduğu için giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Ilıca Halk Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Eşsiz kumu ve geniş plajı ile Türkiye’nin en ünlü plajlarından biri olan Ilıca Halk Plajı İzmir/ Çeşme’de bulunmaktadır. Plajın içerisinde voleybol sahası ve ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz büfeler, tuvaletler ve duşlar da yer almaktadır. Ilıca Halk Plajı’nın işletmesi Çeşme belediyesine aittir. Bundan dolayı plaja ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Boyabağı Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Denize girilebilecek en güzel plajların içerisinde yer alan Boyabağı plajı İzmir Karaburun ilçesinde yer almaktadır. Karaburun ilçe merkezinden plaja Gürültü ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyenler için çok iyi bir alternatiftir. Ayrıca plajda kamp ve piknik yapmanız için alanlarda bulunmaktadır. Boyabağı Plajı için herhangi bir giriş ücreti ödemenize de gerek yok.

Bodrum Cennet Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Dinlenmek, fotoğraf çekilme ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için bir koy arıyorsanız Bodrum Cennet Koyu tam da ihtiyaçlarınıza yönelik bir mekan. Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Cennet Koyu eşsiz manzarası ile ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Muğla Bodrum Göktürkbükü Mahallesinde bulunmaktadır. Bodrum Cennet koyu girişi ücretsizdir. Araç ile girişlerde otopark ücreti olarak 20 TL alınmaktadır. Ayrıca şezlong ve şemsiye fiyatları (2023 yılı için)  kişi başı 40 TL olarak belirlenmiştir.

Gideros Koyu 2023 Yılı Giriş Ücreti Nedir?

Gideros Koyu Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Kastamonu/ Cide ilçe sınırlarındadır. Yazın harika manzarası ile büyüleyen Gideros Koyu tamamen ücretsiz bir şekilde ziyaretçilerine açıktır. Ancak her plajda olduğu gibi şezlong ve şemsiye kiralamak isterseniz ücret talep edilecektir.

Sarsala Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Sarsala Koyu Muğla Dalaman’da bulunan ünlü bir koydur. Doğal güzelliği ile adeta büyüleyen Sarsala Koyu sessiz sakin bir mekan olmasından dolayı kafa dinlemek isteyen tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir koydur. Ayrıca genellikle dalgasız olan denizinde yüzmenin eşsiz tatminini yaşamak isteyenlerinde uğrak noktasıdır.

Ayrıca Dalaman havalimanına en yakın koylardan biri olma özelliği olduğu içinde, ulaşım kolaylığı açısından da tercih edilmektedir.  2022 yılında Sarsala Koyuna giriş 10 TL’ydi. Ancak 2023 yılındaki giriş ücretleri hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir