Köfteci Yusuf Ne Zaman Kapanıyor?

Köfteci Yusuf Ne Zaman Kapanıyor?
06.02.2023 23:26
Yolculuğuna 1996 yılında tek bir dükkan ile başlayan Köfteci Yusuf markası hakkında merak edilenleri cevaplandırıyoruz. Peki Köfteci Yusuf ne zaman kapanıyor, nasıl büyüdü, patates baharatı tarifi nedir? Köfteci Yusuf rezervasyon yapılıyor mu, kaç şubesi var, sahibi kimdir? İşte detaylar.

Türkiye’nin en sevilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biridir. İlk kurulduğu günden bu yana neredeyse haftanın her günü full masa işleyen Köfteci Yusuf yoğunluk sebebiyle mesai saatlerini uzatmak durumunda kalmaktadır. Normalde çalışma saati (lokasyona göre farklılık gösterebilmektedir) sabah 09.00-10.00 akşam 00.00 olan restoran yoğunluk sebebiyle 01.00 ve 02.00 saatlerine kadar ihtiyaçlara cevap vermek için açıktır.

Köfteci Yusuf Nasıl Büyüdü?

Köfteci Yusuf markası Bursa’nın İznik ilçesinde doğmuş ve ünü tüm Türkiye’ye yayılmıştır. 1996 yılından bugüne onlarca şube açarak büyüyen firmanın sahibi bunun sebebinin müşteri kitlesi olduğunu söylüyor. İlk Köfteci Yusuf dükkanının 150 m2 karelik bir dükkan olduğunu söyleyen Yusuf Akkaş müşterilerinin köftelerinin lezzetini çok sevdiğini, kendisini maddi ve manevi olarak her daim desteklediklerini ve markasının dilden dile yayılarak büyüdüğünü söylemektedir.

Köfteci Yusuf Patates Baharatı Tarifi Nedir?

Enfes ve leziz bir tat olan Köfteci Yusuf patates baharatının tarifi çok merak ediliyor. Bugün Türkiye’de isim yapmış e-ticaret sitelerinde bile satışı yapılan bu benzersiz tarifi siz değerli okuyucularımız için paylaşıyoruz. İşte Köfteci Yusuf’un dillere destan patates baharatı tarifi,

.Tatlı kırmızı toz biber,

.tuz

.kimyon

.toz şeker

.karabiber,

.sarımsak, soğan granül,

.kişniş

.zerdeçal

.kekik

Köfteci Yusuf’ta Rezervasyon Yapılıyor Mu?

Köfteci Yusuf’ta yoğunluk sebebiyle yer bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı önceden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Bunun için irtibat telefon numarası 444 61 62’dir. Bu telefon numarasından yetkili bir kişi ile görüşerek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Köfteci Yusuf’un Kaç Şubesi Var?

2020 tarihinde tüm dünyayı etkisi altına alan ve özellikle restoran-cafe işletmecilerini zora sokan pandemi döneminde bile Köfteci Yusuf işletmesi başarısını ortaya koydu. Pandemide birçok iş yerinin kepenk kapattığı dönemde Köfteci Yusuf 200 fiziki restoran sınırını geçerek başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bugün Türkiye’nin en sevilen ve en kaliteli restoran markası olan Köfteci Yusuf’un 35 ilde toplam 200 fiziki restoranı bulunmaktadır. Ayrıca binlerce kişiye de iş istihdamı sağlayan firma 10 binden fazla çalışanı ile yola devam etmektedir.

Köfteci Yusuf’un Sahibi Kimdir?

Türkiye’nin 35 ilinde toplamda 200 restoranı bulunan en kaliteli ve tamamen müşteri odaklı olan bir markadır. 2015 yılında Hürriyet Gazetesinin yapmış olduğu ankette en 10 yol üstü lezzet durağı anketinde birinci olan Köfteci Yusuf hakkında en merak edilen sorulardan biri de sahibinin kim olduğudur. Köfteci Yusuf’un sahibi Bursa doğumlu esnaf Yusuf Akkaş’tır. İlk olarak 4 masalı bir dükkan olarak Bursa İznik’te açmış olduğu markasını bugün 200 restoran ile devam ettirmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir