Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri 2023 Nedir?

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri 2023 Nedir?
06.02.2023 23:14
Girişimci Yusuf Akkaş’ın sahibi olduğu zincir marka köfteci Yusuf hakkında merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz. 2023 Köfteci Yusuf çalışma saatleri, çalışma şartları, franchise bedeli nedir? 2023 Köfteci Yusuf çalışan maaşları, lahmacun var mı, ne zaman kuruldu? Detayları sizin için yazdık.

Köfteci Yusuf yolculuğuna Bursa’nın en güzel ve tarihi bölgelerinden biri olan İznik’te başlamıştır. 1996 senesinde İznik’te açılan ilk fiziki dükkandan sonra köftelerinin lezzeti dilden dile dolaşan Köfteci Yusuf markası bugün Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermektedir. Köfteci Yusuf için rezervasyon oluşturacaksanız çalışma saatleri sabah 09.00-10.00 ve akşam 00.00-01.00 arasıdır.

Köfteci Yusuf Çalışma Şartları 2023 Nedir?

Köfteci Yusuf Türkiye’nin birçok noktasındaki dükkanıyla işçi istihdam etmeye devam etmektedir. Köfteci Yusuf’ta çalışma gibi bir düşünceniz varsa sizinle daha ayrıntılı bilgi paylaşmak istiyoruz. Öncelikle Köfteci Yusuf’ta çalışma süresi günlük 10 saattir. Bunun 1,5 saati mola, 8,5 saati aktif çalışma sürenizdir.

Her şubesinde olmasa da farklı noktalardaki dükkanlarında Tip Box bulunmaktadır. Bundan da yararlanabilirsiniz. AVM şubelerinde ise çalışma saatleri daha sınırlıdır.

Ayrıca 2 vardiya çalışılmaktadır. 10.00-22.00 ve 12.00-22.00 şeklinde vardiyalara bölünmüştür. Haftanın 1 günü şefinizin belirlediği günde izin hakkınızı kullanabilirsiniz. 1 seneyi doldurduğunuzda da 14 günlük yıllık izin hakkını elde edersiniz.

Köfteci Yusuf Franchise Bedeli 2023 Ne Kadar?

Dönemin en popüler restoranlarından biri olan Köfteci Yusuf hızlı servisi ve sıcak yemekleriyle müşterilerinin taktirini kazanıyor. Pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Köfteci Yusuf’un bayiliğini almak ise oldukça mantıklı bir karar. 2023 yılı francahise teklifi için www.kofteciyusuf.com adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Çalışan Maaşları 2023 Ne Kadar?

Köfteci Yusuf restoranın 2023 personel maaşlarına birlikte bakalım. İşte Köfteci Yusuf firmasının maaşları,

.Temizlik Personeli: 8.500-9.000 TL

.Komi: 8.500-9.000 TL

.Garson: 9.000-9.500 TL

.Kasiyer: 9.000-9.500 TL

Köfteci Yusuf’ta Lahmacun Var Mı?

Köfteci Yusuf birinden lezzetli ve taze ürünleriyle bugün Türkiye’deki en bilinen ve en güvenilir yeme-içme Pazar öncülerinden biridir. Ancak Köfteci Yusuf’ta lahmacun bulunmamaktadır. Köfteci Yusuf’un menüsüne sizinle birlikte bir göz atalım.

. Yusuf Köfte

. Kasap Sucuk

. Beton Sucuk

. Köfte

. Porsiyon Et Döner

. Dört Dörtlük Menü-Burger

. İkili Yarım Ekmek Menü

. Burger Köftesi

. Çıtır 3’lü

. Dana Kıyma

. Muhteşem 3’lü

. Kahvaltı Tabağı

. Ekmek Kadayıfı

. İçli Köfte

. Kuzu Şiş, Piliç İncik, Köfte Et Karışık

Köfteci Yusuf Ne Zaman Kuruldu?

Gıda ve restoran sektörünün en öncü markalarından biri olan Köfteci Yusuf hakkında merak edilenleri cevaplandırmaya devam ediyoruz. Köfteci Yusuf 1996 yılında Bursa’nın İznik ilçesinde ilk fiziki restoranının açılmasıyla birlikte yolculuğuna başlamış olan bir firmadır. Ayrıca Türkiye’nin en büyük köfte fabrikası unvanını da sahiptir. Ayrıca Köfteci Yusuf Türkiye’nin en iyi Gazetelerinden biri olan Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde “Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası“ anketinde de birinci seçilmiştir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir