Kades Telefona Nasıl İndirilir?

Kades Telefona Nasıl İndirilir?
20.12.2022 22:01
Birçok oyunun ve uygulamanın telefona nasıl indirileceği merak konusudur. Kades, kpss sonuç belgesi, Knight online telefona nasıl indirilir? Karekod, language reactor, little nightmares telefona nasıl indirilir? gibi birçok kişi tarafından merak edilen soruları siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve yanıtladık.

Kades uygulaması Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kadınların ve çocukların maruz kaldığı şiddeti engellemek adına hazırlanmış bir uygulamadır. Kades uygulaması Google Play Store ve App Store’da mevcuttur. Bu mağazaların arama kısmına kades yazıp aratarak uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kpss Sonuç Belgesi Telefona Nasıl İndirilir?

Kpss sonuç belgesini telefona indirmek için öncelikle ösym aday işlemleri sistemine giriş yapmak gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra çıkan ekranda sol tarafta sonuçlarım butonu bulunmaktadır. Bu butona tıklayın ve sonucunu indirmek istediğiniz sınavı seçin. Sınav sonucunun olduğu ekranda sağ tıklayıp yazdır sekmesine tıklayın. Tıkladıktan sonra açılan pencerede değiştir sekmesine tıklayın ve pdf olarak kaydet seçeneğini seçin. Böylelikle sonuç belgesini indirmiş olacaksınız.

Knight Online Telefona Nasıl İndirilir?

Oyunu telefona indirmek oldukça basittir. Oyun Google Play Store ve App Store’da mevcuttur. Tek yapmanız gereken şey Google Play Store ya da App Store’a girerek oyunu aratmak. Daha sonra oyunu seçerek telefonunuza indirebilirsiniz.

Karekod Telefona Nasıl İndirilir?

Bazı telefonların qr kod okuyucu özelliği bulunmamaktadır. Bu yüzden karekod kullanmaya ihtiyacımız olduğu zaman telefonumuza uygulamasını indirmemiz gerekir. Bu işlem oldukça basittir. Google Play Store ya da App Store’a girerek arama kısmına karekod yazdığınız takdirde karşınıza birçok karekod uygulaması çıkar. Çıkan herhangi bir uygulamayı seçip yükle butonuna tıkladıktan sonra karekodu telefonunuza indirebilirsiniz.

Language Reactor Telefona Nasıl İndirilir?

Language Reactor, yabancı dil öğrenmek isteyenler için güçlü bir araç kutusudur. Youtube, Netflix ve diğer platformları kullanacıları tarafından web üzerinde aktif olan bir dil öğrenme uygulamasıdır. Kullanıcılar tarafından merak edilen bir konu ise bu uzantının telefon üzerinde kullanılıp kullanılmayacağıdır. Uzantı şimdilik telefon tarayıcılarında çalışmamaktadır. Sadece Windows ve MacOS sistemli bilgisayarların tarayıcılarında çalışmaktadır.

Little Nightmares Telefona Nasıl İndirilir?

Little Nightmares bir grafik oyunudur. Tarsier Studios tarafından yapılmış olan bir korku ve gerilim oyunudur. Oyun sadece bölümleri geçmek üzerine tasarlanmış bir oyun değildir. Bunun yanı sıra oyunun bir hikayesi vardır ve oyun oynarken hikayeyi dikkatle takip etmek gerekir. Hikayenin küçük detayları kaçırılmadığı takdirde oyun çok daha can alıcı bir noktaya geliyor. Ancak bu oyun şu anda Google Play Store ve App Store’da mevcut değildir.  Mevcut olmadığından dolayı oyunu apk olarak indirmek gerekiyor. Öncelikle Google tarayıcısına Little Nightmares mobile apk yazarak aratılır. Güvenilir bir siteden apk dosyaları indirilir. Daha sonra bu dosya telefona kurularak oyun oynanabilir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir