İbrahim Çelikkol Ve Mihre Çelikkol Ayrıldı Mı?

İbrahim Çelikkol Ve Mihre Çelikkol Ayrıldı Mı?
29.12.2021 12:26
İbrahim Çelikkol, Türkiye’nin en popüler erkek oyuncuları arasında yer alıyor. Özel hayatında İbrahim Çelikkol, uzun süredir Mihre Çelikkol ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ancak geçtiğimiz gün gözde çift İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol’un boşanacağı dedikoduları gündeme bomba gibi düştü. Mihre Çelikkol ve İbrahim Çelikkol nasıl tanıştı, neden boşanıyor? İbrahim Çelikkol çocuğu var mı? Gibi merak edilenleri sizler için araştırdık.

İbrahim Çelikkol 2017 yılında, Mihre Çelikkol ile nikâh masasına oturmuştu. 4 senedir mutlu ama gözlerden uzak bir evlilik sürdüren çiftin bir de oğulları var. Bir süredir ayrılık haberleri ile gündeme gelen İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çiftinin boşanacağı kesinleşti 2. Sayfa’nın haberine göre, ‘’Bir süredir oğulları için bir arada olan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çifti boşanma kararı aldı.’’ Kesinleşen boşanma kararı gündeme bomba gibi düşerken, çiftin hayranları bu habere oldukça üzüldü.

Mihre Çelikkol Ve İbrahim Çelikkol Nasıl Tanıştı?

Magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol, zaman zaman sosyal medya üzerinden paylaştıkları fotoğrafları ile büyük beğeni toplamıştı. Birbirine oldukça yakıştırılan çiftin nasıl tanıştığı merak ediliyor. İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol’un tam olarak nasıl tanıştığı bilinmiyor. Mihre Çelikkol’un Mimar olduğu ve çiftin nişan törenlerini Samsun’da magazinden habersiz şekilde gerçekleştirdikleri bilinen bilgiler arasında yer alıyor.

İbrahim Çelikkol Neden Boşanıyor?

İbrahim Çelikkol, günümüzde en popüler oyuncular arasında yer alıyor. Oynadığı diziler ile adından söz ettiren, yer aldığı her yapımda olay olan ünlü oyuncu özel hayatı ile de adından sıkça söz ettiriyordu. 2017 yılında Mihre Mutlu ile nikâh masasına oturan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, oğlu Ali’yi de 2019 yılında kucağına almıştı. Uzun süredir gözde çift hakkında boşanma iddiaları gündeme geliyordu. Ancak geçtiğimiz gün İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çiftinin boşanacağı doğrulandı. Bir süredir oğulları Ali için bir arada oldukları söylenen çiftin bu sefer kesin boşanacakları iddia edildi. Boşanmanın sebebi ise net olarak bilinmiyor. İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol taraflarından resmi bir açıklama henüz paylaşılmadı. Ayrılığın perde arkasına dair detaylar henüz ortaya çıkmadı. Çiftler boşanmayı doğrulayan herhangi bir paylaşımda bulunmadılar.

İbrahim Çelikkol Çocuğu Var Mı?

Rol aldığı yapımlar ile her daim adından söz ettiren ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, günümüzün en sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. Oyunculuk kariyeri kadar özel hayatı da gündem olan ünlü oyuncu son günlerde medyada sıkça yer alıyor. İbrahim Çelikkol 2017 senesinde Mihre Mutlu ile dünya evine girmiş, çiftin bu evlilikten 2019 senesinde Ali adında bir oğulları olmuştu. İbrahim Çelikkol’un bilinen tek çocuğu Mihre Çelikkol ile olan evliliğinden doğan Ali Çelikkol’dur. Mutlu bir aile tablosu çizen İbrahim Çelikkol’un adı son günlerde boşanma iddiaları ile anılıyor. Boşanma haberleri çiftin yakın çevresi tarafından doğrulansa da, magazin dünyasının gözde çiftinden konuya dair henüz bir açıklama gelmedi. İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol cephesi boşanma haberlerine yönelik bir paylaşımda bulunmadılar. Bu durum hayranları umutlandırsa da, çiftin bir süredir yalnızca oğulları Ali için bir arada oldukları ortaya çıktı. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir