Ayça Ayşin Turan’ın Burnu Estetik Mi?

Ayça Ayşin Turan’ın Burnu Estetik Mi?
22.11.2022 22:52
Estetik yaptırmak son zamanların en popüler güzellik operasyonlarından biridir. Ayça Ayşin Turan’ın, Asena Keskinci’nin, Aslı Hünel’in, Aybüke Pusat’ın, Algı Eke’nin burnu estetik mi? Ayşecan Tatari’nin, Burcu Biricik’in ve Gökçe Bahadır’ın burnu estetik mi? Burnu estetik olup olmadığı en çok merak edilen ünlüleri sizler için derledik.

Son yılların popüler oyunculardan biri olan Ayça Ayşin Turan güzelliğiyle isminden oldukça söz ettiriyor. En son Ada Masalı dizisiyle Star TV ekranlarında olan Ayça Ayşin Turan, Haziran karakterine hayat vermişti. Oyunculuğunun yanında güzelliğiyle de çok konuşulan 28 yaşındaki ünlü oyuncunun önceden estetik operasyonu geçirildiği fark edildi. Yüzüne birçok işlem yaptıran ünlü oyuncunun burnunda da işlem olduğu düşünülüyor.

Asena Keskinci’nin Burnu Estetik Mi?

Aliye dizisiyle oyunculuk hayatına küçük yaşta başlayan Asena Keskinci’nin yüzünde estetik olup olmadığı çok merak ediliyor. Bez Bebek dizisi Yağmur karakteri ile adını duyuran güzel oyuncu şu an 21 yaşında. Büyüdükçe güzelleşen ünlü oyuncunun yüzüne hiç estetik yaptırmadığını sosyal medyada paylaşmış olduğu ‘’Estetiklerimi nerede yaptırdığımı çok sormuşsunuz. Hepsini anne karnında yaptırdım.’’ gönderisiyle anlamış olduk.

Aslı Hünel’in Burnu Estetik Mi?

4 Haziran 1977 tarihinde doğan Aslı Hünel Türk sanat müziği sanatçısıdır. Müzik kariyerine küçük yaşta aldığı şan dersi ile başlamıştır. Müzikseverlerin ilgiyle takip ettiği Aslı Hünel’in burnu estetiktir.

Aybüke Pusat’ın Burnu Estetik Mi?

Güzelliği ile dikkatleri üstüne çeken ünlü genç oyuncu birçok projede bulunmuştur. Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması ile adını duyduğumuz güzel oyuncu bu yarışmada 4. seçilmiştir. Bu yarışma ile hayatı değişen güzel oyuncunun yüzünde hiç estetik operasyon bulunmadığı söyleniyor. 

Algı Eke’nin Burnu Estetik Mi?                

Baba Ocağı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ünlü oyuncu Berlin’de dramaturji eğitimi almıştır. Adını birçok projede duyduğumuz güzel oyuncu son olarak Hizmetçiler dizisinde Atiye karakteriyle rol almaktadır. Güzelliği ve oyunculuğuyla ilgi çeken Algı Eke’nin burnunun estetik olup olmadığı çok merak edilmektedir. Güzel oyuncunun burun estetiği yaptırdığı bilinmektedir.

Amber Heard’ün Burnu Estetik Mi?

Johhny Depp ile gündemde adını sık duyduğumuz ünlü oyuncu Amber Heard’ın yüzünde birçok estetik operasyon olduğu biliniyor. Oyunculuğunun ilk zamanlarında ince gözüken dudaklarına şimdi bakıldığında dudak dolgusu işleminin olduğu fark ediliyor. Dudak dolgusunun yanında burnuna daha ince bir görünüş sağlamak amacıyla burun estetiği yaptırdığı biliniyor.

Ayşecan Tatari’nin Burnu Estetik Mi?

Çocuklar duymasın dizisi ile ismini duyduğumuz güzel oyuncunun yıllar içerisindeki değişimine şahit olduk. Çocuk yaşta kariyerine başlayan oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı merak konusu. Edip Tepeli ile evliliğinden Müjgan isimli kızı olan güzel oyuncunun burnunda estetik olduğu bilinmektedir.

Burcu Biricik’in Burnu Estetik Mi?

Doğal güzelliği ile gönüllere taht kurmuş olan oyuncunun yüzünde bir işlem var mı sorusu herkesin merak ettiği sorulardan biridir. Camdaki Kız dizisinde Nalan karakteriyle gündemde olan oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmamasıyla ilgili açıklamaları vardır. Güzel oyuncunun yapmış olduğu açıklamada küçük botokslarının olduğu ama hiçbir estetik işlemin olmadığını dile getirmiştir.

Gökçe Bahadır’ın Burnu Estetik Mi?

Hayat Bilgisi dizisi ile tanıdığımız ve herkesin çok beğendiği güzel oyuncunun yıllar içerisindeki değişimi gözlerimizden kaçmıyor. Son zamanlarda Kulüp dizisi ile ismini duyduğumuz ünlü oyuncunun yüzünde birden fazla estetik operasyon olduğu biliniyor. Güzel oyuncu Gökçe Bahadır’ın burnu estetiktir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir