Özge Ulusoy Burnu Estetik Mi?

Özge Ulusoy Burnu Estetik Mi?
21.11.2022 22:37
Özge Ulusoy burnu estetik mi? Ece Uslu burnu estetik mi? Didem Uzel, Umut Akyürek, Barış Arduç, Alina Boz, Murat Ünalmış burnu estetik mi? Niran Ünsal, Nazlı Senem Ünal burnu estetik mi? Estetik operasyonlarından en popüler olanı da burundur. Bir çok ünlü burnuna estetik operasyonu uygulatmaktadır. İşte tüm detaylar...

Yüzündeki değişimle sık sık gündeme gelen model ve sunucu Özge Ulusoy estetik operasyonu bulunmaktadır. Burnundan burun ucu tip ameliyatı olmuştur. Model güzel ismin hayranları onun sadece bu operasyonu değil daha fazla operasyon geçirdiğini söylese de hakkında yapılan bu yorumları reddetmiştir.

Ece Uslu Burnu Estetik Mi?

Oyuncu Ece Uslu da estetikli ünlüler arasında yer alsa da burnunda estetik olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Dudaklarını büzerken çektiği kareyi sosyal medyasında paylaştı. Bu paylaşımının ardından Ece Uslu'nun, yüzündeki değişini takipçilerinin gözünden kaçmamıştır.

Didem Uzel Burnu Estetik Mi?

Eski manken ve oyuncu Didem Uzel, yaklaşık üç sene önce gözaltı ışık dolgusu yaptırdığını söylemiştir. Ayrıca bu işlemden çok memnun kaldığını eklemiştir. Ünlü güzelin alın bölgesinde de botox işlemi bulunmaktadır. Fakat burnunda herhangi bir burun estetiği bulunmamaktadır.

Umut Akyürek Burnu Estetik Mi?

Umut Akyürek'in yıllar içindeki değişimi hayranlarının gözünden kaçmamıştır. Yıllar içindeki değişen tarzı ve estetik müdahalelerle adeta farklı biri gibi gözükmektedir. Yerli Angelina olarak anılan Umut Akyürek estetiğin dozunu kaçırınca değişimi haylananlarının ikiye bölünmesine sebebiyet vermiştir. Burun estetiği, diğer estetikler, botoks, dolgu gibi birçok işlemi gerçekleştiren Umut Akyürek'in yüzündeki değişim takipçilerinin tepki göstermesine neden oldu.

Barış Arduç Burnu Estetik Mi?

Ünlü yakışıklı isim, Elçin Sangu ile birlikte Kiralık Aşk dizisinde rol aldığı bilinmektedir.

Barış Arduç, hem burnundan hem de elmacık kemiklerinden ameliyat olan isimlerden biri olarak bilinmektedir. Ameliyat olduğunu hayranlarından saklamamaktadır.

Alina Boz Burnu Estetik Mi?

Alina Boz’un başrollerini Burak Deniz ile paylaştığı Maraşlı isimli sevilen dizisi, yayımlandığı tarihten itibaren büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Diziyi sevenler kadar eleştirenler de olsa Maraşlı, reytinglerde oldukça iyi bir sıralama sergilemiştir. Alina Boz isimli ünlü güzelin zaman içerisinde hem olgunlaşmasından dolayı hem de geçirdiği estetik operasyonlardan dolayı daha farklı bir görünüme ulaştığını söylemek mümkündür. Güzel oyuncunun daha önceki çene yapısı aynı olmadığı önceki fotoğrafları ile karşılaştırıldığında anlaşılmaktadır. Ünlü ismin burun estetiği yaptırdığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Murat Ünalmış Burnu Estetik Mi?

Ünlü isim Murat Ünalmış’ın burnunun estetik olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında izleyicilerin karşına çıktığında beri Demir karakterine sahip olan rolünden dolayı izleyiciler tarafından kötü hisler beslemiştir. Murat Ünalmış son dönemin en çok konuşulan isimlerden biri olarak tanınmaktadır.

Niran Ünsal Burnu Estetik Mi?

2008 yılında Niran Ünsal ile aşk yaşamaya başlayan ünlü isim İbrahim Gugu, 2010 yılında dini nikah kıydırmıştır. Daha sonra ise ünlü sanatçıyla 2017 yılında nikah masasına oturarak hayatını birleştirme kararı almıştır. İbrahim Gugu ve Niran Ünsal çiftinin Liva adında bir kızı ve Bera adında bir oğlunun olduğu bilinmektedir. Ünlü güzelin burnunun estetik olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.

Nazlı Senem Ünal Burnu Estetik Mi?

Menajerimi Ara dizisindeki sekreter Jülide karakterini canlandıran ünlü isim Nazlı Senem Ünal, fotoğraflarıyla sevenlerinin dikkatini çekmiştir. Estetik olup olmadığı tartışılan Nazlı Senem Ünal'ın fotoğrafları sosyal medyada çokça konuşulmuştur. Ünlü ismin burnunda estetik olup olmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir