Merve Boluğur'un Hafızamıza Kazınan 7 Sözü

Merve Boluğur'un Hafızamıza Kazınan 7 Sözü
16.07.2022 19:52
16 Eylül 1987 tarihinde İstanbul'da doğan Merve Boluğur, dizi ve sinema oyuncusudur. Boluğur, adını Acemi Cadı isimli televizyon dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile duyurmuştur.

Merve Boluğur, yaptığı açıklamalarla sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. İşte, Merve Boluğur'un hafızamıza kazınan 7 ikonik sözü... 

''Ayrımcı Değilim Müslümanım''


Merve Boluğur, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularına cevap verdi. Boluğur, taktığı haç şeklindeki kolye ve dini inancı hakkında soru soran takipçisine "Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah'ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım." ifadelerini kullandı. 

''Kendimi Lolita Olarak Görüyorum''


Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme damga vuran Merve Boluğur, yaptığı açıklamada; "Sosyal medyada o an ne hissediyorsam onu paylaşıyorum. Kendimi lolita olarak görüyorum" dedi. 

''Bu Kadar Seksi Olmak Zorunda Mıyım?''


Merve Boluğur, YouTube kanalı üzerinden takipçilerine, "Bu kadar seksi olmak zorunda mıyım?" sorusunu sordu. Boluğur daha sonra "En yaratıcı cevabı veren kanalıma konuk olacak. Üç kişi seçeceğim" açıklamasını yaptı. 

"Doğuştan Sosyal Mesafeliyim''


Sokakta maske takmadığı görüntülenen Merve Boluğur, maske takmadığı için eleştirilere maruz kalmıştı. Oyuncu, “Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum'' dedi.

''Kraliçe Gibi Hissediyorum''


Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ''Kraliçe gibi hissediyorum. Giderek daha da sevmeyi keşfediyorum. Kendimi, anlıyorum, hak veriyorum, okşuyorum, gülüyorum kendi kendime kahkahalarca. Zihnim biraz daha özgürleşiyor" ifadelerini kullandı. 

''Bende Kusur Gören Kendinde Görüyordur''


Merve Boluğur, Hakan Gence’ye verdiği röportajda; Hakan Gence'nin ''Senin için 'Bu kız delirdi mi' gibi yorumlar da yapılıyor. Ne diyeceksin bu yorumlara?'' sorusunu yanıtladı. Boluğur; ''Bende kusur gören kendinde görüyordur'' dedi. 

''Kumral Erkek Görünce Bana Bir Şeyler Oluyor''


Merve Boluğur, bir erkekte aradığı kriterler hakkında şöyle bir açıklama yaptı: "Çok yakışıklı istemem. Şeytan tüyü olmalı. Beni tutkuyla sarıp, sevmeli. Ses tonu ve saç rengi çok önemli. Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor''.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir