Her İhtiyaca Yönelik Seçenekler Sunan Game Garaj Bilgisayar Hakkında Merak Edilenler

Her İhtiyaca Yönelik Seçenekler Sunan Game Garaj Bilgisayar Hakkında Merak Edilenler
20.08.2022 13:59
Game Garaj bilgisayar hangi ülkenindir, Game Garaj bilgisayar markasının sahibi kimdir, Game Garaj bilgisayar özellikleri nelerdir, Game Garaj bilgisayar ne zaman kurulmuştur, Game Garaj bilgisayar nerede üretilmiştir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Özellikle oyuncuları hedef noktasına alan Game Garaj, Türkiye'nin büyük Masaüstü Bilgisayar-OEM ürün dağıtım firması açısından Eksa Elektronik Bilgi İşl. A.Ş.'nin grup şirketi Garaj Online Elektronik Tic. Hiz. A.Ş.'nin bir markası olarak 2020 senesinde kuruldu.

·        Game Garaj, oyuncuların değişik ihtiyaçlarına göre hazırlanan Aquarius, Skywalker, Pollux ve Phantom model masaüstü bilgisayarlarını sunmaktadır. Bunun haricinde istedikleri yerde oyun oynamak isteyen kişiler de Blaster serisi notebook ürün familyasında tanıtan Game Garaj, tüketicilere oyun bilgisayarlarını ihtiyacına göre kişiselleştirme olanağı sağlamaktadır.

·        Ondan önce Asus Sistem İş Grubu Türkiye, Afrika, İsrail Bölge Direktörlüğü, görevlerini üslenen, Game Garaj'ın kurucu ortakları arasında olan ve Genel Müdürü Bora Aras, Game Garaj markasının Türkiye teknolojisinde mühim bir boşluğu dolduracağını ve tüketici isteklerine dayalı yaklaşım ile müşteri memnuniyetini ön plana tutacaklarını hedeflediklerini dile getirmişti.

·        Bilişim Sektöründeki bilgi ve birikimleri ile isminden fazla söz ettirecek bir marka olup Türk oyun severlere güzel kapılar açacaktır ve kendisini dahada geliştirecektir.

Game Garaj Bilgisayar Hangi Ülkenindir?

Game Garaj'ın kurucu ortaklarından ve Genel Müdürü Bora Aras’tır.  Game Garaj markasının Türkiye pazarında mühim bir boşluğu dolduracağını ve tüketici odaklı yaklaşımı sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflediklerini dile getirdi. Game Garaj yeni kurulmuş bir Türk oyun bilgisayarıdır.

Game Garaj Bilgisayar Markasının Sahibi Kimdir?

Bora Aras, Game Garaj'ın kurucu ortaklarından ve genel müdürüdür. Game Garaj yeni kurulan bir Türk firmasıdır.

Game Garaj Bilgisayar Özellikleri Nelerdir?

Topladığımız sistem özelliklerine değinirsek, ASUS B560M-P-SI ilk ana donanımımız olmuştur. Bu anakart 10. ve 11. Nesil Intel LGA1200 soketli işletmeciyi desteklemektedir. En fazla 64 GB DDR4 RAM destekleyen ana kartta 4 tane SATA 3 (6 GB/s) bağlantısı, 1 tane PCIe 4.0 M2 slot, 1 tane de PCIe 3.0 M2 slot, 4 tane de USB 3.2 Gen 1, 2 tane de USB 2.0, 1 tane  HDMI 2.0 ve 1 tane 1 Gigabit ethernet (RJ45) bağlantı noktası vardır.  İşlemci aracılığıyla 6 çekirdek 12 iş parçacığına sahip olan Intel Core i5 11400F sistemde yer almaktadır. Intel’in 14 nm mimarisi sayesinde ürettiği işlemci temel frekans 2.60 GHz, hız aşırtması sayesinde de 4.40 GHz hız sunmaktadır.

Game Garaj Bilgisayar Ne Zaman Kurulmuştur?

Eksa’nın 20 senelik tecrübe ve birikiminden yararlanan Gamegaraj.com’un misyonu müşteri memnuniyetini ön planda tutup her bireyin özel arzu ve ihtiyaçlarına karşılayacak kaliteli, yüksek performansı sayesinde erişilebilir oyuncu bilgisayarı, aksesuarları sayesinde ultra hızlı iş istasyonu çözümleri sunar. Game Garaj bilgisayar 2020 yılında kuruldu.

Game Garaj Bilgisayar Nerede Üretilmiştir?

Eksa’nın 20 senelik tecrübe ve birikiminden yararlanan Gamegaraj.com’un misyonu müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ürettim yeri Türkiye’dir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir