Hepsiexpress Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

Hepsiexpress Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?
06.02.2023 23:05
Hepsiexpress ünlü e-ticaret kuruluşu Hepsiburada’nın alt kuruluşudur. Hepsiexpress hakkında merak edilen detaylar var. Peki hepsiexpress saat kaça kadar dağıtım yapıyor, hangi kargo ile çalışıyor, hızlı mı, hepsijet ile aynı mı? Hepsiexpress ne zaman kuruldu, indirim kodu nasıl alınır, kapıda ödeme var mı, 25 TL indirim kodu nasıl alınır? İşte detaylar.

Hepsiexpress hafta içi her gün hizmet vermektedir. Hafta sonu ise sadece Pazar günü çalışma olmamaktadır. Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında indirim ayları ya da özel durumlarda gece 23.00’a kadar da dağıtım yapılabilmektedir.

Hepsiexpress Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Hepsiexpress Hepsiburada’nın kurmuş olduğu bir kargo şirketidir. Türkiye’nin hemen her yerine ulaşan kargoları ile hepsiexpress’i kullanmak için hemen Hepsiburada uygulamasını telefonunuza indirin. 81 ilde hizmet veren Hepsiexpress artık birçok ücra noktaya da ulaşım sağlamaktadırlar. Dilediğiniz ürünü uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. İstediğiniz ürünler güvenle kapınıza gelsin.

Hepsiexpress Hızlı Mı?

Hepsiexpress kargoları gün içerisinde onaylanır ve hazırlanmaya başlar. Hafta sonu verilen siparişlerin sistem tarafından onaylanması ve çıkışı ancak Pazartesi günü gerçekleşecektir. Bunun dışında kargolar en geç ertesi gün dağıtıma çıkmaktadır. Müşterilerin geri dönüşlerinden son derece hızlı bir kargo yapılanması olduğunu söyleyebiliriz.

Hepsijet Hepsiexpress Aynı Mı?

Hepsijet ve Hepsiexpress Hepsiburada e-ticaret firmasının alt kuruluşlarıdır. Hepsiburada tarafından kurulmuşlardır. Hepsijet Hepsiexpress’in yeni adıdır. Yani ikisi de aynı firmayı ifade etmek için söylenmektedir.

Hepsiexpress Ne Zaman Kuruldu?

Hepsiexpress yani Hepsijet bir Doğan Holding kuruluşudur. Son yıllarda iyiden iyiye yaygınlaşan e-ticaret sisteminden dolayı yoğun siparişlere yetişemeyen kargo şirketlerine yepyeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuş olan Hepsiexpress birçok ürün skalasıyla da müşterilerine kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklı bir dağıtım prensibine odaklanan firma 2016 yılında kurulmuştur. 81 ilde hizmet veren kargo şirketi binlerce çalışanı ve onlarca şubesi ile bugün e-ticaret taşımacılığına ve iş ortaklarına çözüm getirme prensibiyle yolculuğuna devam etmektedir.  Ayrıca Franchise hizmeti de veren firmanın birçok şubesi de bulunmaktadır.

Hepsiexpress İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Hepsiexpress’in yapmış olduğu indirim kodundan 1 müşteri 1 kez yararlanabilme hakkına sahiptir.  İndirim kodu alabilmek için sepetinize belirlenen tutar kadar ürün eklemesi yapmanız gerekmektedir. Sepetinize eklediğiniz üründen sonra firma tarafından size bir kod gönderilecek. Bu kodu alışverişinizin ödemesini yaparken “Kupon Kullan“ bölümüne tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiexpress Kapıda Ödeme Var Mı?

Hepsiexpress de gramajlı ürün satma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme hizmeti de bulunmamaktadır. Hepsiexpress ‘de tüm internet alışverişlerine açık kredi kartınız ile alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca sipariş teslimleri sadece kişiye yapılmaktadır. Yalnızca siparişi teslim alacak olan kişi sistemdeki alıcının TC kimliğini verebilirse imza karşılığında ürün teslimi gerçekleştirilmektedir.

Hepsiexpress 25 TL İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Hepisexpress her 100 TL’lik alışverişinize 25 TL’lik sepette indirim kodu vermektedir. Ayrıca hepsiexpress’den ilk kez yapacağınız alışverişlerinize özel de 25 TL’lik bir hediye kuponu kazanacaksınız. Ayrıca kupon kazanacağınız kampanyalı ürünleri takip etmeyi de unutmayın.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir