Hakmar’da Multinet Geçiyor Mu?

Hakmar’da Multinet Geçiyor Mu?
27.10.2022 21:10
Özel sektörde çalışanlara, işverenler tarafından aylık multinet kartları verilir. Multinet kartları kullanma alanları geniş olup, her yerde alışveriş özelliği verilir. Hakmar ‘da, happy moon’s, hd İskender, ikea ’da multinet geçiyor mu? İbb sosyal tesisler, Carl’s jr, Jumbo künefe’de multinet geçiyor mu?

Hakmar satış noktasından internet üzerinden ya da mağazasına giderek alışveriş yapmanız çok kolaydır. Multinet kartlarınızla ihtiyaç olan ne varsa buradan alma imkânı sağlanır. Aylık sizlere verilen kotalara göre hakmar’ın indirimli ürünlerinden yararlanmış olacaksınız. Ayrıca son derece kullanışlı ve paranız olmadığında elinizden tutacak bir kart olmaktadır. Yiyecek ve içecek alanında alışveriş yaptığınız gibi normal tekstil sektöründen de faydalanabiliyorsunuz.

Happy Moon’s Multinet Geçiyor Mu?

Happy Moon’s ailenizle ya da arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz özel mekânlar arasındadır. Büyük ve geniş olmasından dolayı birçok insan mekâna gelmeyi tercih etmektedir. Multinet kartları da burada geçerli olmaktadır. Hiç tatmadığınız tatları siz değerli müşterilerine hızlı şekilde verilen hizmetlerle hareket etmektedirler. Yurtdışında bir cafe olan happy moon’s ülkemiz de de çok fazla talep edilen yerler haline dönüşmüştür.

Hd İskender Multinet Geçiyor Mu?

Multinet, aylık olarak insanların eksiklerini tamamlayan bir nevi para olmaktadır. Bu özel kartlar şirketler tarafından çalışanlarına verilir. Bu sayede çalışan gıda ya tekstil alanında kendi ihtiyacını tamamlamış olur. Hd İskender’de de multinet kartları geçmektedir.

İkea’da Multinet Geçiyor Mu?

Ev tekstili deyince aklınıza ne geliyorsa ikea alışveriş mağazalarında bulunur. Son yıllarda minimal çalışmaları sayesinde daha çok rağbet görmeye başlamış, müşterilerini de memnun etmiştir. Multinet kartlarınızla ikea mağazalarında geçerlidir. Buradan istediğiniz ürünü bu kartla satın alma imkânı vardır. Eğer aklınızda kalan bir ürün indirimli şekildeyse hiç durmadan alışverişinizi tamamlayınız.

İbb Sosyal Tesislerinde Multinet Geçiyor Mu?

İbb ayrıcalıklı yapısı sayesinde tüm sosyal haklar alanında multinet kartları geçmektedir. İsterseniz akbil dolumu gibi aklınıza ne geliyorsa bu kartın imkânında yaralanıyorsunuz. Günlük kota aşımı gibi bir sıkıntı da yoktur. Akbiliniz bittiğinde direkt multinet kartından dolum gerçekleşmektedir.

Carl’ Jr Multinet Geçiyor Mu?

Hamburger dendiğinde aklımıza gelen büyük markalar arasında carl’s jr gelir. Müşterilerini sınırsız içecek sunması ve büyük boyutlarda hamburger ekmeği ile gözleri doyurmaktadır. Multinet kartı da bu alanda geçerlidir. Bu sayede kartınızdaki limite göre kullanım alanına sahip olacaksınız. İstediğiniz saatte sipariş veya mekânda multinet kartı sayesinde kullanım hakkı doğar.

Jumbo Künefe’de Multinet Geçiyor Mu?

Künefe Türk mutfağının muhteşem tatlarının başında gelir. Jumbo künefe de bu tadı bambaşka hale getirmiş ve künefe severlerin yüzlerini güldürmüştür. Multinet kartlarınızı bu alanda kullanabileceksiniz. Alışveriş merkezlerinin içinde ya da diğer mekânlarda Jumbo künefenin kaliteli tadına varmış olacaksınız. Sipariş hattı sayesinde multinet kartınız üzerinden sipariş verme gibi durum söz konusudur.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir