Hakan Sabancı Ve Derin Talu Sevgili Mi?

Hakan Sabancı Ve Derin Talu Sevgili Mi?
25.01.2022 11:10
Sosyete ve ünlüler dünyasının gözde bekârlarından Hakan Sabancı her gün başka bir güzelle anılıyor. Hakan Sabancı son olarak son günlerin ünlü güzellerinden Derin Talu ile anılmaya başladı. Hakan Sabancı ve Derin Talu’nun ilişki yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Hakan Sabancı'nın sevgili olduğu ünlü isimler kimlerdir, Dilara Aksüyek sevgili mi? Derin Talu ve Hakan Sabancı'ya Aygün Aydın açıklaması Nasıldır? Derin Talu kaç yaşında? Gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Hakan Sabancı yoğun aşk trafiği ile tanınan ünlü bir isim. Hakan Sabancı birden fazla ünlü güzelle adı anılan sosyetenin ünlü bekârlarından. Geçtiğimiz aylarda oyuncu Dilara Aksüyek ile adı aşk iddialarına karışan Hakan Sabancı, iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Birkaç aylık durgunluğun ardından Sabancı’nın adı bu sefer de Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu ile anılmaya başladı. Magazin gündeminde adeta deprem etkisi yaratan aşk iddiası gündemi yerinden oynattı.

İddialara göre Derin Talu ile Hakan Sabancı geçtiğimiz günlerde ünlü mekânlardan biri olan Gizli Kalsın’da sarmaş dolaş dans ederek kimselere aldırmadan dakikalarca öpüştüler. İddialar sonrasında magazin gündemi ile birlikte sosyal medya da karıştı. İkilinin takipçileri Hakan Sabancı ve Derin Talu’nun sevgili olup olmadığını sorgulamaya başladılar. Birçok magazin sayfasına göre Derin Talu ve Hakan Sabancı çoktan bir ilişkiye başladılar. Ancak ikiliden konu ile alakalı henüz bir açıklama gelmiş değil.

Hakan Sabancı’nın Sevgili Olduğu Ünlü İsimler Kimlerdir?

Hakan Sabancı karmaşık ve olaylı aşk hayatı ile tanınan ünlü bir isim. Hakan Sabancı’nın sevgili olduğu birden fazla ünlü isim bulunuyor. Hakan Sabancı 2013 yılında Ayşe Özyılmazel ile yaşadığı ilişki ile magazin gündemine girmişti. 2015 yılında sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile ilişki yaşamaya başladı. Magazin gündeminde bilinen en sansasyonel ilişkisi bu oldu. Aşk 2015 yılında başlayıp 2016 yılında sona erdi. 2016 yılında ünlü model Didem Soydan ile anıldı ancak ilişki hiçbir zaman doğrulanmadı. Cannes Film Festivalinde Playboy güzeli olarak tanınan Asia Valente ile yakınlaştılar. Bir dönem Hadise ile anıldı ancak ilişki ispatlanamadı.

Eliz Sakuçoğlu ile ilişkisi bir döneme damga vursa da sessiz sedasız biten ilişkilerinin içerisine dâhil olmaktan kurtulamadı. Son döneme damgasını vuran aşklarından biri olan Merve Boluğur ile çok kısa bir süre ilişki yaşamış ardından bitirme kararı almışlardı. Hakan Sabancı bir dönem Serenay Aktaş ile de ilişki yaşamıştı. Aygün Aydın ile olan magazin gündemini birbirine katan durumun ise bir ilişki mi yoksa iftira mı olduğu henüz ispatlanmış değil. Sabancı’nın adı son olarak ünlü oyuncu Dilara Aksüyek ve Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu ile anılmaya başlandı.

Hakan Sabancı Ve Dilara Aksüyek Sevgili Mi?

Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek’in aşk yaşadığı iddiaları, geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek birkaç kere bir arada görüntülenseler de, çift aralarında herhangi bir ilişki olmadığını dile getirmiş ve iddiaları yalanlamıştı. Hakan Sabancı ve Dilara Aksüyek’in sevgili olmadığını söyleyebiliriz. Zaten ünlü bekâr Hakan Sabancı son günlerde Derin Talu ile anılıyor.

Derin Talu Ve Hakan Sabancı’ya Aygün Aydın Açıklaması Nasıldır?

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı ve Derin Talu’nun ilişkiye başladıklarına dair ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaların arkasından sosyal medya hızla karışırken, Hakan Sabancı ile bir geçmişi olduğunu iddia eden Aygün Aydın yeni açıklamalarda bulundu. Derin Talu ve Hakan Sabancı’ya Aygün Aydın açıklaması gündemi derinden sarstı. Aygün Aydın; ‘’Bugün mide bulandırıcı şeyler öğrendim. Para için kızlarını zengin ailelere yamamaya çalışan kadınlar, kardeş kardeş Gizli Kalsın’da takıldıktan sonra seks partilerine katılanlar, dünyayı seksten ibaret zanneden sığır insanlar, ailelerinin haberi olmadan Arzuların ve Samyellerin bilmediği çeşitli madde bağımlısı çocuklarının partilerinden bir haber olan ayakta uyuyan ve uyutulan kadınlar. İğrenç ve mide bulandırıcısınız. Ama yine de size teşekkür ederim. Sahip olduğum her şeyin ne kadar da saf ve temiz olduğunu hatırlatıyorsunuz. Aşkı sığ zihniyetler altında değersizleştiren haysiyet yoksunu markalı ucuzluklara inat bu hayatı hepinizden daha asil bir şekilde içi dışı bir samimiyetli ikiyüzlülükten uzakta yaşıyorum.’’ açıklamasını yaptı.

Derin Talu Kaç Yaşında?

Adı Hakan Sabancı ile anılan Derin Talu son günlerin en konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu her daim gündemde kalmayı başaran bir isim. Gerek kıyafetleri, gerekse sosyal medya platformu üzerinde paylaştığı pozları ile yalnızca aşk hayatı ile değil gündemi tek başına dahi meşgul eden bir isim. Derin Talu’nun kaç yaşında olduğu ise takipçileri tarafından büyük merak konusu. Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu; 3 Eylül 2003 doğumlu olup 18 yaşındadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir