Acun Ilıcalı Saç Ektirdi Mi?

Acun Ilıcalı Saç Ektirdi Mi?
17.11.2022 22:54
Ünlü kadın oyuncuların estetik operasyon geçirip geçirmediği veya dolgularının bulunup bulunmadığı merak edilirken erkek oyuncularında saç ektirip ektirmedikleri merak edilmektedir. Acun Ilıcalı, Abdullah Avcı, Alper Kul saç ektirdi mi? Alp Kırşan, Sinan Akçıl, Burak Özçivit, Okan Buruk saç ektirdi mi? Saç ektirdiği merak edilen ünlüleri sizler için derledik ve sorularınıza cevap aradık.

TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı Türkiye’ye getirdiği formatlarla uzun süre reyting rekorları kırmış ve dönem dönem kırmaya devam etmektedir. En son İngiltere’deki takımı ve aldığı lüks yat ile gündemlere gelen başarılı iş insanın saç ektirme operasyonu geçirip geçirmediği merak ediliyordu. Başarılı televizyoncunun yeni hali eski fotoğrafları ile karşılaştırıldığında saç ektirdiği düşünüyordu. Bir başka iddia da saç güçlendirme ürünleri ile saçlarının daha gür bir görünüme kavuştuğu yönünde. Başarılı iş adamının saç ekimi ile ilgili herhangi bir açıklaması bulunmamaktadır.

Abdullah Avcı Saç Ektirdi Mi?

Başarılı teknik direktör ve eski futbolcu Abdullah Avcı geçmiş dönemlerde taktığı kasket ile gündem olmuştu. 2021-2022 sezonunda Trabzonspor’u uzun yıllar sonra şampiyon yapan Abdullah Avcı şehir halkının sevgisini kazanmıştı. Saç ekimi ile alakalı forumlarda saç ektirdiği yönünde iddialar bulunmaktadır. Ancak bu konu ile alakalı herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Alper Kul Saç Ektirdi Mi?

Güldür Güldür Show ile yıldızı parlayan sevilen oyuncu Alper Kul, yakın zamanda sosyal medya üzerinden gençlik fotoğraflarını paylaşmıştı. Hayranlarının ilk defa saçlı görmesi ile birçok yorum almıştı. Başarılı oyuncunun saç ekimi ile alakalı herhangi bir açıklaması bulunmamaktadır.

Alp Kırşan Saç Ektirdi Mi?

Bir zamanlar ekranların sevilen yüzü olan ve Acun Ilıcalı’nın formatlarında sunuculuk yapan Alp Kırşan ani bir kararla Acun Medya’dan istifa etmişti. Uzun süre Dominik Cumhuriyeti’nde kalan başarılı sunucu bu kararı ailesini özlediği ve sakin bir hayat yaşamak istediği için aldığını açıklamıştı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Alp Kırşan’ın paylaştığı fotoğraflara bakılarak saç ektirdiği iddia edilmişti. Ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgi ve açıklama bulunmamaktadır.

Sinan Akçıl Saç Ektirdi Mi?

Ünlü besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl geçtiğimiz senelerde sürekli şapka ve kapüşon takması ile gündem olmuştu. Sebebini merak eden takipçilerine kışlık imajının bu olduğunu söyleyerek cevap vermişti. Saçlarının döküldüğü öğrenilen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’ın Levent’te bir klinikte saç ekimi operasyonu geçirdiği öğrenildi.

Burak Özçivit Saç Ektirdi Mi?

Başarılı oyuncu Burak Özçivit geçtiğimiz senelerde saçlarıyla alakalı bir olayla magazinlerin gündemine düşmüştü. Ünlü oyuncunun bilenen bir saç uzmanı ile saçlarının dökülmesi hakkında görüştüğünü ve saç uzmanının ünlü oyuncuya saçlarının dökülmemesi için bir program uygulayabileceğine ancak bu program sonucunda hormonlarının etkilenmesi sebebi ile baba sahibi olamama ihtimalinin doğacağını belirtmişti. Ünlü oyuncunun ise hiç düşünmeden kabul ettiği iddia edilmişti. Burak Özçivit’ten ise bu iddialara yanıt gecikmedi. Başarılı oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden bu iddiaları yalanladı.

Okan Buruk Saç Ektirdi Mi?

Eski futbolcu ve teknik direktör Okan Buruk geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın başına geçti. Dönem dönem eleştiri oklarının hedefi olan Okan Buruk görevine devam etmektedir. Başarılı teknik adamın eski fotoğraflarına bakıldığında saç ektirdiği iddia edilmişti. Ancak bu konuda herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir