Golden Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Golden Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?
20.02.2023 22:32
En sevilen ve sahiplenmek için en çok tercih edilen köpeklerin 2023 yılındaki satış fiyatlarına birlikte bakalım. 2023 Golden, K9, Boo, köpek fiyatı ne kadar? 2023 Şivava, Pug, Pincher, Çatal Burun köpek fiyatı ne kadar? Aradığınız tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Son derece güvenilir ve duygusal hayvanlardır. Yabancılara saldırma gibi bir durumları yoktur. Golden cinsi köpekler son derece zeki ve cana yakın hayvanlardır. Özellikle çocuklu ailelerin çekinmeden tercih edebilecekleri bir dosttur. Golden köpekler bu özellikleri bakımından tüm dünyada sahiplenilmek için en sık tercih edilen canlılardan biridir. 2023 yılında bir Golden sahibi olmak istiyorsanız ortalama olarak 7.000 TL ile 10.000 TL arasında bir cüret ödemelisiniz.

K9 Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Son derece sağlıklı bir tür olarak bilinmektedir. Etkileyici dış görünümleri ve kaslı yapıları ile tanımlanmaktadır. İnanılmaz gelişmiş bir koku alma özellikleri bulunur. Suça karşı savaşan köpekler olarak da bilinirler. Ancak görev sürelerini sadece 7-8 yıl aktif olarak yapabilirler. Genetiğinden dolayı daha sonrasında yaşlanma evresine doğru geçiş yaparlar. Çok değerli ve son derece önemli bir köpek türü oldukları için satış fiyatları da pahalıdır. 2023 yılında bir K9 köpek sahibi olmanın ortalama bedeli 20-30 bin TL arasında değişmektedir.

Boo Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Boo köpekler küçük ırk köpekleridir. Son derece sevimli, neşeli, sürekli gülen bir ifadeye sahiptirler. Özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla tercih ettikleri bir köpek cinsidir. Küçük ırklar diğer köpek türlerine göre daha maliyetlidir. Boo cinsi bir köpeğin 2023 satış fiyatı 45 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Şivava Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Şivava köpekler köpeklerin arasındaki belki de en iyi eşlikçi köpeklerdir. İyi bir hayat arkadaşıdır. Eşlik köpeği olarak da tanımlanmaktadır. Seri manevralarıyla ünlü, sahibinden son derece sevgi bekleyen canlılardır. İnatçı ve ailesine son derece bağlıdırlar. Sevgi gösterdikleri zaman karşılığında hemen sevgilerine karşılık almak isterler. Ayrıca sahibi ve diğer aile üyeleri olmak üzere, yabancı yani aile dışından olan kimselere karşı kıskançlık eğilimleri olabilmektedir. 2023 yılında bir Şivava köpek sahibi olmanın bedeli ise 300 USD olarak belirlenmiştir.

Pug Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Çin kökenli küçük ırk köpeklerinden biridir. Basık bir burnu ve asık bir yüzü vardır. Isırma eğilimi olan bir köpektir. Cana yakın köpeklerdir. Sahibi ve evin diğer üyeleriyle hemen duygusal bağ kurmaya yatkındır. Pug köpek sahibi olmak isteyenler 2023 yılında ortalama olarak 200 USD ödemek durumundadır.

Pincher Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Uzun ve düz kuyruk yapıları ile bilinmektedirler. Asil ve zarif bir görünümleri vardır. Tamamen içgüdüsel bir şekilde yabani ve saldırgan olabilirler. Ayrıca enerji dolu, atik ve heyecanlı yapıdadırlar. 2023 yılında bir Pincher cinsi köpeğe sahip olmanın bedeli 3-5 bin TL arasındadır.

Çatal Burun Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

İyi huylu aile köpekleridir. Sakin bir tabiatı vardır. Ev arkadaşı arayan insanlar için harika bir yaver olacaktır. 2023 yılında bir Çatalburun sahibi olmak isterseniz ücretsiz sahiplendirme ilanları bulunmaktadır.

 

 

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir