Glukofen 1000 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Glukofen 1000 Mg 2023 Fiyatı Nedir?
04.03.2023 22:51
2023 Glukofen 1000 Mg, Geralgıne- M 2 ML, Prımolut- N 5 Mg fiyatı nedir? 2023 Perebron 50 Mg, Parol, Pulcet 40 Mg fiyatı nedir? 2023 yılında artan enflasyon oranının ilaç sanayisine yansımalarına birlikte göz atalım. Sektörün önce gelen ilaç örneklerinin güncellenen fiyat listesini yazımızda sizin için paylaştık.

Glukofen diyabet hastalıklarının tedavisi için kullanılan bir tür ilaçtır. Şeker hastalığından kaynaklı olarak kanda biriken fazla glukozu mümkün olduğunca normal seviyelere çekmek için kullanılır. 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 83.50 TL’dir.

Geralgıne-M 2 ML 2023 Fiyatı Nedir?

Çok dirençli ve ağrılı durumların tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Ağrılı ve ateşli vücut halinin en kısa süre içerisinde kontrol altına alınması için reçetelenir. 2023 yılındaki güncel fiyatı ise 83.50 TL’dir.

Prımolut- N 5 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Prımolut- N migren, meme hassasiyeti, meme gerginliği, baş ağrısı, prsikolojik rahatsızlıklar gibi durumlar için kullanılan bir ilaçtır. İlacın tedavi edici bir özelliği bulunmamaktadır. Yalnızca hastalık kaynaklı meydana gelen semptomların iyileştirilmesinde etki eder. Ayrıca rahmin iç tabakasında değişikliğe yol açarak adet gecikmesine yol açar. Adet geciktirici bu ilacı kullanırken diğer adet periyodunuzda çok şiddetli kanamaya sebep olabileceğini de unutmayın. 2023 yılında belirlenen en güncel fiyatı ise 66.62 TL’dir.

Perebron 50 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Perebron öksürük ve boğaz ağrısını gidermek için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Öksürük ve öksürüğe yol açan nedenlerin ortadan kaldırılmasına, balgam çıkarmaya ve boğazların yumuşamasına etki eder. İltihap varsa iltihaplarında kurumasına yardımcı olacaktır. 2023 yılında ilacın en son güncellenmiş fiyatı ise 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Parol 2023 Fiyatı Nedir?

Parasetamol içeren, ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak özellikle ülkemizde hemen her evde bulunan çok yaygın bir ilaçtır. Parol çok güçlü etkileri olan bir ilaç değildir. Genellikle çok hafif ve orta dereceli ağrıların kontrol altına alınabilmesi için kullanılmaktadır. İçeriğindeki maddelerden dolayı genellikle tedavi edici özelliği ile değil asıl problemden kaynaklanan semptomların hafifletilmesi için kullanılmaktadır.  Miden, diş ağrısı, adet sancısı, soğuk algınlığı, grip, nezle gibi çok yaygın ağrı kaynaklı rahatsızlıklarda sıklıkla kullanılmaktadır. 2023 yılında Parol ilacının fiyatı ise 23 TL olarak belirlenmiştir.

Pulcet 40 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Mide problemlerinin giderilmesi için yaygın şekilde etkisine başvurulan bir ilaçtır. Özellikle mide yanması, mide hazımsızlıkları, reflü gibi hastalıklardan kaynaklı olarak ortaya çıkan can sıkıcı belirtilerin çok kısa bir süre içerisinde kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Genellikle yemeklerden 1 saat önce kullanılması uygun görülmektedir. İlacın düzenli kullanımından sonra gastrit- ülser tedavisi genellikle 4- 8 hafta arasında devam eder. Mutlaka bir tavsiyesinde ve hekim gözetiminde kullanılması gereken bir ilaçtır. 2023 yılında ilacın güncel fiyatı ise 16.91 TL olarak belirlenmiştir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir