Fiprovet Drop Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Fiprovet Drop Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?
20.02.2023 22:27
Hem doğaya hem de insan tabiatına büyük katkıları olan sevimli dostlarımız kediler hakkında merak edilen birçok detay bulunmaktadır. Birlikte soruları cevaplandıralım. Peki 2023 fiprovet drop, hınzır, himalayan kedi fiyatı ne kadar? 2023 İran kırması, Kotervin, Korat, Munchkin kedi fiyatı ne kadar? Merak ettikleriniz içeriğimizde.

Fiprovet drop pirelere karşı hayvanları koruyan bir ilaçtır. Pire yumurtası, lavra veya pupanın gelişimini ve yayılmasını durdurmaya yardımcı olmaktadır. Uygulandıktan sonra etkisi 6 haftaya kadar kalıcılık göstermektedir. 2023 yılındaki satış fiyatı bilinmemektedir.

Hınzır Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Hınzır kedi çocukların gelişim çağına göre üretilmiş popüler bir oyuncaktır. Oyundaki amaç çarkı çevirdiğinde hangi sebze geliyorsa o sebzeyi kedinin tabağına yerleştirmek üzere yapışmıştır. Tüm sebzeleri hınzır kedinin tabağına yerleştirmeyi başaran ilk oyuncu oyunun kazananı olacaktır. 2023 yılında bir hınzır kedi oyuncağına sahip olmanın bedeli ise 399,90 TL olarak belirlenmiştir.

Himalayan Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Görüntüsü bakımından az da olsa atası Siyam kedisini anımsatmaktadır. Oldukça sevimli, akıllı, iyi huylu canlılardır. Ancak bazı dönemlerde huysuz olabilirler. Oyuncu ve eğlenceli kedilerdir. 2023 yılında bir Himalayan kedisine sahip olabilmenin bedeli ise 1.000 ve 4.000 TL arasında değişmektedir.

İran Kırması Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Çok keskin bir zekaya sahip kedi türleri arasında ırkı en eski zamanlara dayanan kedilerden biridir. Çok sakin, zeki sahiplerine çok bağlı hayvanlardır. 2023 yılındaki İran Kırması kedilerin güncellenen fiyatları merak edilmektedir. 2023 yılında bir İran kırması kediye sahip olmanın bedeli ortalama olarak 3.000- 7,500 TL bandında değişmektedir.

Kotervin Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Kedilerin struvit adı verilen taşlarının çözülmesinde kullanılan bir yardımcı tedavi türüdür. Hastalığı önleme ve tedaviye destek olması amacıyla kullanılmaktadır.2023 yılındaki Kotervin fiyatı ise 329,90 TL’den satılmaktadır.

Korat Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Koratlar uysal kediler olup, olağanüstü bir görme, koku alma ve duyma özelliklerine sahip canlılardır. Yüksek, ani ve sert seslerden haz etmezler. Yavruyken çabuk hastalanabilir ve oldukça kırılgan bir yapıda olabilirler. Geçmişi çok eskilere dayanan bu kedi türü şans getiren bir tür olarak da bilinmektedir. 2023 yılında bir Korat kediye sahip olmanın bedeli ise 1.300 EURO ile 1.500 EURO arasında değişmektedir.

Munchkin Kedi Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Uzun ve yoğun tüylü diğer kedi tüylerine göre de oldukça kısa boylu canlılardır. Özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla tercih ettiği bu kediler çok sevimli ve dost canlısı hayvanlardır.  Ayrıca son derece meraklı olan Munchkin kedileri cüce kediler olarak bilinmektedir. Evinizde beslediğiniz başka bir hayvan varsa Munchkin kedileri onlarla da çok iyi iletişim kuracaktır. 2023 yılında bir Munchkin kedisi sahibi olmak istiyorsanız 7.000 TL ile 11.000 TL arasında değişen bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir