Ece Erken Kimdir?

Ece Erken Kimdir?
22.07.2022 02:59
Ece Erken Kimdir? Ece Erken Ölen Kocası Kimdir? Ece Erken Kaç Yaşında? Ece Erken Evlendi Mi? Ece Erken Aslen Nereli? Ece Erken Annesi Kim? Ece Erken Kaç Çocuğu Var? Ece Erken Oynadığı Diziler Nelerdir? Ece Erken Eski Sevgilileri Kimler? Ece Erken Hamile Mi?Ece Erken Kaç Kere Evlendi? sorularının cevaplarını bu yazımızda sizler için derledik.

Ece Erken’in mesleği, sunuculuk ve oyunculuktur. Ece Erken, ekranlarda sıkça görmeye alışık olduğumuz bir simadır. Bu anlamda Ece Erken’in hayatı, yaşamı ve kariyeri, oldukça merak edilmektedir. Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorluda dünyaya gelmiştir. Babasının memleketi olan Samsun, Ece Erken için tatillerde gittiği ve hayatının bir kısmını orada geçirdiği ildir. Babasının subay olması nedeni ile Ece Erken, yaşamı boyunca birçok ilde ikamet etme fırsatı buldu. Bu anlamda, farklı kültür ve coğrafyalarda tanıştığı, gördüğü yerler, onun sosyal kişiliğine, olumlu katkılarda bulunmuştur diyebiliriz. Yaşadığı illerden bazıları ise şöyledir; Ağrı, Adana, Kars, Samsun, Kıbrıs. Lise döneminde İstanbul’a gelen Ece Erken, Beşiktaş Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. 1 Eylül 2008 tarihinde geldiğinde ise Tuncer Öztarhan ile birlikte dünya evine girmiş, fakat bir yıl sonra boşanmışlardır. Bu evlilikten sonra bir evlilik daha yapan Ece Erken, Serkan Uçar ile evlenmiştir. Serkan Uçar ile devam eden evliliği ise, 2014’te başlamış ve 2015’te sonlanmıştır. Ece Erken’in, Serkan Uçardan 7 Nisan 2015 de doğan bir çocuğu bulunmaktadır. Son dönemde ise, 21 Haziran 2021 de evlendiği, Beşiktaş spor kulübünün eski zamanlarda yöneticiliğini üstlenmiş olan Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenmiştir. Ece Erken, Mahmutyazıcıoğlu evliliği ise, kötü bir sonla bitmiştir. Mahmutyazıcıoğlu, bir silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmiştir. Kariyerine ilk adımı küçük yaşlarda atan Ece Erken, Kıbrıs’ta bulunan Bayrak Radyo Televizyonda henüz 12 yaşında ilgisinin de getirdiği azim ile çalışmaya başlamıştır. Kıbrıs’tan sektörel anlamda deneyim kazanan Erken, Ankara’ya dönmüştür. Ankara’ya dönüşü sonrasında Radyo Vizyon ile Radyo Genç kanallarında çalıştı. Kariyerinin en büyük dönüm noktalarından birisi de İstanbul’a geldiği dönemlerde Kral TV’de çalışmasıdır diyebiliriz.

Ece Erken Ölen Kocası Kimdir?

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu.

 Ece Erken Kaç Yaşında?

1978 doğumlu olan Ece Erken, şu an 44 yaşındadır.

Ece Erken Evlendi Mi?

Ece erken 3 evlilik gerçekleştirmiştir.

Ece Erken Aslen Nereli?

Samsun.

Ece Erken Annesi Kim?

Nurhan Serpici

Ece Erken Kaç Çocuğu Var?

Ece Erken’in, Eymen Uçar adında bir erkek çocuğu vardır.

Ece Erken Oynadığı Diziler Nelerdir?

Lise defteri, mavi şeker, aşk ve gurur, hayata gülerken, Nilgün, tatlım benim, aç aç kazan.

Ece Erken Eski Sevgilileri Kimler?

Tuncer Öztahran, Öner Akgün, Hacı Sabancı, Erdal Acar, Davut Güloğlu, Akın Altan, Doruk Kaya, Serkan Uçar, Erdinç Acar, Nazım Torbaoğlu, Şafak Mahmutyazıcıoğlu.

Ece Erken Hamile Mi?

Bu konu ile ilgili olarak, kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Ece Erken Kaç Kere Evlendi?

Ece Erken, 3 evlilik yapmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir